رفتن به مطلب

50 سال ديگه چه جوابي ميدي ؟

ارسال های توصیه شده

استانه تحمل هرشخص متفاوته

وقتی میرسه که باید رفت نه رفتنی که با زور تبلیغات و دین و ایه و جدیث یا از روی اجبار یا صدا ی اهنگران باشه .رفتنی که اگاهانه باشه رفتنی....... اون موقعه دوستان که سهلند پدر و مادر و فرزندم جلو دار نیست

بگزیرم که گفتن در این باره قابل درک و بیان نیست به عمله ...

درمورد بخش دوم حرفات بگم با زیر ابی و کج دار مریض رفتن هیچ باری به منزل نمی رسه شما اینقد جانب احتیاط رو گرفتید اینقد حساس شدید که به سایتون هم مشکوکید تو رو متهم نمیکنم چون که مدیریت ساسورتون گروهیه ممکنه چیزی پاک شه که تو ازش بی خبر باشی اما چیزی که مسلمه مصداق ضرب المثل ماست که مضمومش اینه ه با فوت کردن توی باک موتور سیکلت نمیشه به جایی رسید یعنی بنزین خیلی کم شده باشه و راننده مجبور شه هی دم دقه توی باک موتور فوت کنه اچند متر بره جلو تر ..

اتفاقا شما تکلیفتون مشخص نیست شما نمی دونید خرما رو بخواید یا خدا ما که موضع مون از اول واضح بود و اگه سکوت میکردیم فقط برای خراب نشدن فرم بود شما نمی دونستید ما رو اخراج کنید احطار بدید یا موافق باشید البته بازم بگم هیچ کسو مقصر اصلی نمی دونم و اون جمله اولیت رو اینجوری تصجیج میکنم

همیشه برای هر اشتباهی هزاران دلیل وجود داره که دست به دست هم ددادن تا اون اتفاق رح بده بهتر دنبال مهمترینش باشیم

سکوت شما برای خراب نشدن فروم جرم نیست، سکوت ما جرمه؟

پس شاید همه دارن ناخودآگاه به یه شکل عمل می کنن!!

این جمله قرمز خیلی منطقیه و قبولش دارم به این شرط که ملاک خوبی برای مهم ترین پیدا کنیم.

نظر اصلیم چیزی بود که تو پست قبل گفتم.

و در نهایت این که هرکس نظری داره قابل احترام.

لینک به دیدگاه

تاریخ ایران نشون داده که مردم ایران از هخامنشی تا ساسانیان و از افشاریان تا قاجاریه . از پهلوی تا آخوندی و از خدا می داند تا خدا می داند . فقط دنبال عوض کردن سلسله بوده . اما بعد از عوض شدنش انگشت به دهان مونده تا سلسله ی بعدی بیاد

پس من ترجیح میدم . بیام اینجا و نظر سنجی کنم که گل بهتره یا بلبل....

جمعه ها هم مختارو میبینم . بالاخره تاریخه دیگه... تبلیغ چند زنی هم هست:w16:

دقیقا

بهش میگم فندق جان (نوه مو میگم) برای کسی خم به ابرو بیار که اگر هزار بار زنده شه حاضر بشه برات بمیره( ضرب المثل برای کسی تب کن که برات بمیره با کمی تغییر)

ربطشم اینجاست که برای مردمو خودتو به کشتن وحتی حتی حتی زحمت اعلام اعتراض کردن بنداز که یه جانشین بهتر از جانشین فعلی در نظر داشته باشن. 5مین درستوحسابی به هدف وکاری که میخوان انجام بدن فکر کرده باشن

ایرانی همیشه تابع اکثریته حتی اگر 365 درجه نظرش با نظر جمع متفاوت باشه همه هم صدا با جمع میگه مرگ.....(علم هیچیو نداره اما درمورد همه چی نظر داره که باید تغییر کنه ال بشه بل بشه)

بهش میگم عزیز دلم تو جامعه ای که یکی از اعضای خانواده نمیتونه تو محیط خونه (که ته تهش 10 نفرست)حرف منطقیشو بزنه (عملی کردن پیش کش) ولی پدر خانواده یکی از کارشناس خبره ایه در زمینه سیاست( مثل تمام ایرانیا که علامه دهرند) ..

همینجاست که نوه هه میگه خوب پس خانه از پای بست ویرانست

درمورد هم وطنانی که از دست رفتند هم باید بگم واقعا مدیونشونم ولی بی گدار به اب زدن کار جالبی نیست.اینم از سریال مختار یاد گرفتم:banel_smiley_4:

لوپ کلوم : خلایق هرچه لایق:w16::w16:

لینک به دیدگاه

اولا اینکه کی تا 50 سال دیگه زندس؟؟؟:ws3:

دوما کوووووووووووووووووووو تا 50 سال دیگه!!!شاید حرفای من تا اون موقع یه چیز دیگه باشه!!!

اما...

من میگفتم هیچی فرزندم،سرم به کار خودم بود،درسمو میخوندم،با دوستام میپریدم،با اینکه از اوضاع ناراضی بودم و دوست داشتم یه حرکتی کنم که شاید بتونه اون وضعیت رو تغییر بده ساکت بودم!!چون تا زمانی که بین مردم دو دستگی بود هیچ کاری معنی نداشت!!!

حالا توام سرت به کار خودت باشه،بی خودی دنبال شر نگرد بذار رندگیمونو بکنیم!!!!:ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
من بهش میگم یه دست صدا نداشت حرف زدم زدن تو دهنم ،بلند شدم زدن تو سرم، داد زدم دهنمو گل گرفتن اما رو حرفم موندم تا نسل بعد من بیاد من پشتیبانش باشم نه مثل پدر و مادرای الان که املای مکتبشون رو دوباره دیکته می کنن:icon_gol:

دقیقاً یاد اون حرفای کامبیز حسینی تو پارازیت افتادم!

بیرون میریم با باطوم میزنن....دانشگاه میریم از پنجره پرتمون میکنن بیرون....خیابون میریم،با ماشین از رومون رد میشن....با گولّه میزنن تو سرو سینه هامون....خونه میمونیم ترور مغذیمون میکنن....

چاره ای نداشتم جز سکوت و کردن کاری که باید بکنم....داشتن اون حس تنفر تا این روز و انجام مسئولتام!:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...