رفتن به مطلب

روی دیوارشما چه کسی نقاشی میکرد؟

spow

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 215
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روی دیوار من خیلیا نقاشی کردن...رو دیوار ذهن من.بعضیاشون دیگه حتی یه دوست عادی هم نیستند ...ماهی یه بار هم حال آدمو نمی پرسن...ولی نقاشی هاشونو از ذهنم پاک نکردم yes.gif

با چه عشقی تاریخ تولدارو یادداشت کرده بودم یادم نره !! امشب پیداش کردم....

f4kbfwsqvjygjrp5m1k.jpg

بابا ایول سارا

جدا که خوب رییسی هستی:yes:

چه دعوایی بود بین مهران وتو سر پدرومادری شیدا

چقدر شیدا رو تو تاپیک ترشی فروشی اذیت کردیم

ای مونا خدا بگم یه سانتافه نصیبت کنه که تاپیکمو به باد دادی

لینک به دیدگاه
بابا ایول سارا

جدا که خوب رییسی هستی:yes:

چه دعوایی بود بین مهران وتو سر پدرومادری شیدا

چقدر شیدا رو تو تاپیک ترشی فروشی اذیت کردیم

ای مونا خدا بگم یه سانتافه نصیبت کنه که تاپیکمو به باد دادی

چه خاطراتی....:sad0:

می گن بچه بی وفاست دیگه..آخرش هم من بی نصیب موندم هم مهران texc5lhcbtrocnmvtp8.gif

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

برای دلم ، گاهی مادری مهربان می شوم !

دست نوازش بر سرش می کشم و می گویم : « غصه نخور ، می گذرد » ؛

برای دلم ، گاهی پدر می شوم !

خشمگین می گویم : « بس کن دیگر بزرگ شدی » ؛

گاهی هم دوستی می شوم مهربان ! دستش را می گیرم ، می برمش به باغ رویا ؛ دلم ، از دست من خسته است !

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
یاد همه ی دوستانی که بودند زمانی ولی الان نیستند یا کمرنگ شدند گرامی... :icon_gol:

واخعاsigh.gifsigh.gif

.....یاد اوون آدمای سابقی که یه زمانی چه خاطراتی که باهم نداشتیم هم بخیر.......

چقدر دوستیا زود فراموش میشنو جاشونو به یه عالمه ابهام و حرفای بی سر منشایی که از اینور اوونور پیداشوت میشه میده....hanghead.gif

لینک به دیدگاه

یاد خیلی ها بخیر........

خیلی هایی که وقتی دلمون میگرفت باهاشون از پشت همین مانیتور حرف میزدم ...

یاد کسایی که با حرفاشون آدم رو واقعا شاد میکردن ...

گلرخ ، افشین ،مهرداد ، مریم که هنوز هم اینجا هست، sinatra و خیلی از دوستای دیگخ که تو باشگاه باهاشون آشنا شدم و هیچ وقت یادم نمیره . البته بعضی ها شون اینجا هم هستن اما دیگه خیلی کم رنگتر...

برای همشون آرزوهای بهترین ها رو دارم...

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

فک کنم یه جایی همچین چیزی نوشته بودی : با قضاوت در مورد دیگران فرصت دوست داشتن انها را از خود دریغ می کنیم

به نظرم صرف بودن یا نبودن مهم نیست مهم تاثیری هست که از این دو میگریم و تاثیری که بودن یا نبودن ما بر دیگران می گزاره

لینک به دیدگاه

گلوی آدم را

باید گاهی بتراشند

تا برای دلتنگی های تازه جا باز شود.

دلتنگی هایی که جایشان نه در دل

که در گلوی آدم است

دلتنگی هایی که می توانند آدم را خفه کنند. . .

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

آغازگر همین تاپیک.

خودش عجب تاپیک های مفیدی داره.

یه هفته هست فقط تاپیک هاشو دارم میخونم و لذت میبرم.

بازم منتظر نوشته های بیشتری ازت هستیم اسپاو جان.

نکنه مثل همه اینایی که ازشون یاد کردی، خودت هم نقاشی کردی و رفتی؟

:sad0:

لینک به دیدگاه

واقعاً زندگی سرشار از تغییرات و تحولاته بی چون و چراست....

یه زمانی میخواستم وارد انجمن بشم خدا خدا میکردم دوستان باشن و باهاشون خوش باشیم ولی الان از روی وظیفس میام و میرم...آن آمدن کجا و این آمدن کجا؟؟:sigh:

برای همشون از سجاد گرفته تا نترون یا همون محمدمهدی از سهیل گرفته تا احسان یا همون اسی از علیرضای بی معرفت و وحید قدیمی مدیر تالار آزاد بود از ابوالفضل رستگاری یا از هادی ناصح که دیگه خیلی کم رنگ شده و خیلی ها که اسم هاشون هم کمی تا قسمتی فراموش شده اونم بدلیل کهولت سن منه که فراموش شده نه بدلیل بی معرفتیم، آرزوی بهترین ها رو دارم و امیدوارم هر جا که هستن شاد و پیروز و کامروا باشن...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مرسی به خاطر یادآوردی این تاپیک...

منم به چه شوقی اینجا عضو شده بودم.فقط و فقط به خاطر دوستام اومدم.یعنی تنها انگیزم بودن... اما به مرور زمان رفتن تک تکشون رو تماشا کردم و خودم موندگار شدم... چقدر خاطره داشتیم از قدیما :4564:

دلم برای همشون تنگ شده :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
واقعاً زندگی سرشار از تغییرات و تحولاته بی چون و چراست....

یه زمانی میخواستم وارد انجمن بشم خدا خدا میکردم دوستان باشن و باهاشون خوش باشیم ولی الان از روی وظیفس میام و میرم...آن آمدن کجا و این آمدن کجا؟؟:sigh:

برای همشون از سجاد گرفته تا نترون یا همون محمدمهدی از سهیل گرفته تا احسان یا همون اسی از علیرضای بی معرفت و وحید قدیمی مدیر تالار آزاد بود از ابوالفضل رستگاری یا از هادی ناصح که دیگه خیلی کم رنگ شده و خیلی ها که اسم هاشون هم کمی تا قسمتی فراموش شده اونم بدلیل کهولت سن منه که فراموش شده نه بدلیل بی معرفتیم، آرزوی بهترین ها رو دارم و امیدوارم هر جا که هستن شاد و پیروز و کامروا باشن...:icon_gol:

بچه حلال زاده به من میگنا. :ws3:

میان بابا. کجا رو دارن برن؟ هر کی درگیره یه چیزی شده دیر یا زود میاد. تنها بدی ماجرا اینه که دیگه نباید انتظار داشته باشیم همه رو یک جا دور هم جمع ببینیم. اما قطعا دوستان جدیدی اومدن و دوستان جدید دیگه ای هم میان و دوستی های جدیدی شکل میگیره. درسته که قدیمی ها هم جای خالیشون همیشه حس میشه اما یه روزی تک تک این افراد برمیگردن. تجربه اینو ثابت کرده. :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...