رفتن به مطلب

موضوعات این تالار بعد از تأیید مدیر تالار نمایش داده خواهند شد.

spow

ارسال های توصیه شده

راستی می شه بجای محدودیت تعداد پستها محدودیت امتیاز هم گذاشت

اینجوری هر کی اسپم هم نمی تونه بکنه تا پست بزنه

مثلا تا امتیاز 200 تلاش هم بیشتر می شه برای مفید بودن پستها!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 61
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اسی 48 ساعت یکی خیلی زیاد نیست؟

ایده باحالتریه این ولی اگه یکی بیشتر زد وحذف شد چی؟

ببین مثلا الان اتروس برای تایید نشدن انی تاپیکاش دلخوره حالا اگه تاپیکاش حذف بشه چی میشه دیگه

ولی با این موضوع که کیفیت مطالب بره بالاتر کاملا موافقم

دیروز یه صحبتی هم شد که کلا امتیازا برداشته بشه وبراساس نظر کاربرا یه امتیاز خاصی به استارتر یا پستها تعلق بگیره که اونم زمانبر وبازهم دچارتشتت ارا هست!

نه خوب چرا زیاد باشه.

هنوز سر یک موضوعی نتیجه گیری نشده،یک موضوع جدیدتر میاد،اکثر بحث ها نصفه نیمه و بی نتیجه رها شدن.

چون آمار تاپیک ها خیلی بالا رفته.

همچنین چون شما احتمال حذف تاپیکت را میدی،یک کم بیشتر رو مطالبت دقت میکنی و متن پخته تری ارائه میکنی.

کلا حکایت این تالار مثل برگزاری همایش های مختلف در نظام فرابشری ماست.

هیچ نتیجه ای نداره فقط همایشش خوبه و دست زدن ها و تشکرهاش.....

لینک به دیدگاه
راستی می شه بجای محدودیت تعداد پستها محدودیت امتیاز هم گذاشت

اینجوری هر کی اسپم هم نمی تونه بکنه تا پست بزنه

مثلا تا امتیاز 200 تلاش هم بیشتر می شه برای مفید بودن پستها!

خب اعمال محدودیت به یکی از دوطریق انجام میشه یا تعداد پستا یا سطح امتیاز:icon_gol:

نه خوب چرا زیاد باشه.

هنوز سر یک موضوعی نتیجه گیری نشده،یک موضوع جدیدتر میاد،اکثر بحث ها نصفه نیمه و بی نتیجه رها شدن.

چون آمار تاپیک ها خیلی بالا رفته.

همچنین چون شما احتمال حذف تاپیکت را میدی،یک کم بیشتر رو مطالبت دقت میکنی و متن پخته تری ارائه میکنی.

کلا حکایت این تالار مثل برگزاری همایش های مختلف در نظام فرابشری ماست.

هیچ نتیجه ای نداره فقط همایشش خوبه و دست زدن ها و تشکرهاش.....

کاملا بجاست

خب ایجاد محدودیت درارسال تاپیک دریک بازه زمانی

اینم دومین نقطه اشتراک

تا حالا کسی به این مسایل معترض که نیست؟

لینک به دیدگاه
خب ایجاد محدودیت درارسال تاپیک دریک بازه زمانی

اینم دومین نقطه اشتراک

تا حالا کسی به این مسایل معترض که نیست؟

محدوديت كاربران تازه وارد در ارسال تاپيك رو هم اضافه كن :icon_gol:

لینک به دیدگاه
محدوديت كاربران تازه وارد در ارسال تاپيك رو هم اضافه كن :icon_gol:

خب دیگه اگه سطح پست برای محدودیت مدنظرباشه بصورت خودکار نمیتونن مطلبی رو ارسال کنن

:ws3:

لینک به دیدگاه

ببخشید من یکم گیج می زنم:icon_pf (34):

منظور از محدودیت پست چیه؟ محدودیت ارسال پست تا سقف معینی برای تمام کاربران در یک روز یا محدودیت پست برای کاربرانی که تعداد پست هاشون به سقف معینی نرسیده؟

لینک به دیدگاه

یه روش جالبی هست ولی

نمیدونم به صورت عملی اینجا میتونه اجرا بشه یا نه...

دیدید توی روم های یاهو ایگنور میکنند ...

ما هم بیاییم تو تاپیک ها این بخش رو قرار بدیم به این صورت که اگه کاربرانی که توی اون تاپیک پست دادن مشاهده کنند یه فرد خاصی داره توهین میکنه و داره بحث رو منحرف میکنه با زدن دگمه ایگنور کنار کاربر اجازه زدن پست توی اون تاپیک به کاربر داده نشه که این کار با نظر اکثر کاربرها یی که توی اون تاپیک هستند اجرا بشه مثلا 5 کاربر on line که توی اون تاپیک در حال پست دادن هستند فرد خاطی رو ایگنور کنند

نمیدونم تونستم منظورم رو بگم یا نه....

لینک به دیدگاه

منظور از محدودیت پست چیه؟ محدودیت ارسال پست تا سقف معینی برای تمام کاربران در یک روز یا محدودیت پست برای کاربرانی که تعداد پست هاشون به سقف معینی نرسیده؟

یعنی اینکه هرشخص مثلا دربیست وچهارساعت یا چهل وهشت ساعت تعداد محدودی تاپیک بتونه ارسال کنه

واینکه اونی که میخواد تاپیک بزنه باید تعداد پستاش از یه حد خاصی بالاتر باشه تا بتونه تاپیک بزنه

یعنی کاربر با فضای تالار وریتم تالار اشنایی داره ودرضمن بقول اسی به کیفیت مطلبش پایبنده

یه روش جالبی هست ولی

نمیدونم به صورت عملی اینجا میتونه اجرا بشه یا نه...

دیدید توی روم های یاهو ایگنور میکنند ...

ما هم بیاییم تو تاپیک ها این بخش رو قرار بدیم به این صورت که اگه کاربرانی که توی اون تاپیک پست دادن مشاهده کنند یه فرد خاصی داره توهین میکنه و داره بحث رو منحرف میکنه با زدن دگمه ایگنور کنار کاربر اجازه زدن پست توی اون تاپیک به کاربر داده نشه که این کار با نظر اکثر کاربرها یی که توی اون تاپیک هستند اجرا بشه مثلا 5 کاربر on line که توی اون تاپیک در حال پست دادن هستند فرد خاطی رو ایگنور کنند

نمیدونم تونستم منظورم رو بگم یا نه....

یه چیزی تو مایه های بالاییها!

دی:

امکان اجراش فک نکنم باشه ولی بازم یه گزینه مدنظر میتونه باشه درموردش بررسی لازم انجام میشه

یه روش قدیمی هم هست که معمولا باعث دلخوری شده واونم امتیاز منفی reputation.gif که با ردگزارش منفی بودن موجب حذف مطلب ازسوی مدیریت میشه

لینک به دیدگاه

اينجوري كه تو گفتي منم گيج شدم مريم جون.اما فكر كنم قراره كاربرايي اجازه ارسال تاپيك داشته باشند كه تعداد پستاي مفيدي كه ميدن به حد معيني رسيده باشه.

لینک به دیدگاه
ممنون وافنی

مطمئن باش تک تک ایده هات رو بهشون فکرکردم ودرمورد بعضیاشون به مراحل عملی هم نزدیک شدیم

محدودیت تشکر یکی از این گزینه هاست که بزودی عملی میشه

ولی خواستم تا ایده های عملی رو خود دوستان مدنظرقرار بدن تا هنگام مواجهه با شرایط مختلف قابلیت انعطاف بیشتر وبهتری رو داشته باشیم

:icon_gol:

مرسی داداش spow...

تا حالا مدیریت برای اینجا خیلی تلاش کرده و همه هم میدونند اگر کاری برای بهتر شدن وضعیت اینجا از دستشون بر بیاد انجام میدند...

منم معتقدم دوستان باید فکر کنند ببینند آیا این ایده ها قابلیت عملی شدن رو دارند یا خیر...

بازم مرسی داداش... :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
یعنی اینکه هرشخص مثلا دربیست وچهارساعت یا چهل وهشت ساعت تعداد محدودی تاپیک بتونه ارسال کنه

واینکه اونی که میخواد تاپیک بزنه باید تعداد پستاش از یه حد خاصی بالاتر باشه تا بتونه تاپیک بزنه

یعنی کاربر با فضای تالار وریتم تالار اشنایی داره ودرضمن بقول اسی به کیفیت مطلبش پایبنده

خب محدودیت ارسال تاپیک که گفتید پیشنهاد خود من هم بود. موافقم. چون دوستان همه گفتند محدودیت پست این سوال برام پیش اومد. پس منظور محدودیت تاپیک هست.

اما محدودیت ارسال پست توی هر دو صورتی که توی پست قبلیم گفتم، به تنهایی بدون محدودیت تاپیک اصلا کار درستی نیست به نظرم.

چرا که شما اگر بخوای برای کاربرانی که پست هاشون به سقف معینی نرسیده محدودیت ارسال پست بذاری، اگر من نوعی که این حد مجاز پست رو طی کردم و محدودیت پست ندارم، باز هم بخوام به اسپم یا پست بی ربط ادامه بدم با من چه برخوردی می شه؟

و در حالت دومش اگر برای تمام کاربرها محدودیت پست داشته باشیم که خوب بحث جلو نمی ره. (این توضیح پست قبلیم بود)

لینک به دیدگاه

دقیقا باید اینگونه باشه اگر تاپیکی بخوام بزنم که استارترش منم باید کمی درباره موضوع و محتوای اون بحثم فکر کنم نه اینکه هر موضوعی به ذهنم برسه تاپیکش کنم..:icon_gol::icon_gol:

spow جون پیشنهادت جای بحث داره

این قانون ممکنه باعث شه از مسائلی که در اون روز در حال اتفاق افتادنه جا بمونیم و داغ بودن یک بحثی که ممکن بوده مفید باشه بگذره

بعد کاربرها برای زدن تاپیک رو میارن به درست کردن نام کاربری تازه و با جمع این قوانین ممکنه یک کاربری که بخواد فعالیت زیادی داشته باشه نتونه کاری کنه و حدود چند سال طول بکشه تا مثل بقیه شه........

یه چیزی تو مایه های بالاییها!

دی:

امکان اجراش فک نکنم باشه ولی بازم یه گزینه مدنظر میتونه باشه درموردش بررسی لازم انجام میشه

یه روش قدیمی هم هست که معمولا باعث دلخوری شده واونم امتیاز منفی reputation.gif که با ردگزارش منفی بودن موجب حذف مطلب ازسوی مدیریت میشه

:ws3:والا من از خودم ایده دادم تو فروم های دیگه ای زیاد نیستم عشقم اینجا بود که دارم شکست عشقی میخورم ولی اگه سایت ها و فروم های بهتری از اینجا هست خب مگه بده از ایدهای اونا اسفاده کنیم:1238:

لینک به دیدگاه

من با محدود کردن تعداد تاپیکا موافقم .اگر هم سهمیه شخص پر شد و باز تاپیک مفید زد اون موقع با تایید مدیریت باشه یا با تعداد پست های مفید افراد یا امتیازاشون این سهمیه به طرف داده بشه .

با پیشنهاد عام و خاص کردن هم موافق نیستم ، فضا رو از حالت صمیمی خارج میکنه . قدیمی و جدید نباید فاصله داشته باشن ، اون جدیده هم میخاد با بقیه اشنا شه تبادل نظر کنه ، اینجوری تو یا قرنطینه قرار داده میشه که اصلا خوب نیست .

ولی با این روش هم اصلا موافق نیستم با اینکه خیلی خیلی کم تاپیک میزنم .

لینک به دیدگاه

از نظرات و پیشنهاداتی که دوستان دادن خیلی ممنون. من فقط در مورد اجرایی بودن این نظرات صحبت می کنم.

یه پیشنهاد بود کاربر تا وقتی تعداد پستاش فرضاً به 20 پست نرسیده نتونه تاپیک بزنه:

خب این کار رو فقط تو یه تالار خاص نمیشه انجام داد. با اعمال این محدودیت، اون کاربران تازه وارد با اون محدودیت تو کل انجمن مواجه میشن و فکر کنم تو این حالت لطمه بزرگی به تالارهای تخصصی بخوره که به دنبال جذب کاربران جدید و تازه وارد هستن.

یه پیشنهاد بود که هرکس مثلاً تو هر 48 ساعت بتونه یه تاپیک تو این تالار بزنه:

خب امکان کنترل این قضیه نیست. فرضاً اگه کاربری رعایت نکرد و 4تا تاپیک زد، مدیر باید 3تا از تاپیکاش رو پاک کنه. چون نمیشه جلوی ارسال تاپیک رو گرفت. من امکان اجرای اینها رو از نظر فنی و قابلیت های فروم میگم. حالا با پاک شدن یا مخفی شدن اون 3تا تاپیک دیگه بازم شبیه همین کاری میشه که الان هست و فقط به جای اینکه اولش نامرئی باشه و بعد مرئی بشه. اولش مرئی هست و بعد نامرئی میشه.

یه پیشنهادی هم داده شد درباره ایگنور کردن:

من این هک رو ندیدم که کاربر ایگنور بشه و نتونه دیگه تو اون تاپیک پست بده. فقط هکی دیدم که دکمه ای به نشانه اعتراض هست. که خب این هک هم متأسفانه به مشکلات بیشتر دامن میزنه و باعث اختلافات بیشتر میشه.

لینک به دیدگاه

ممنون مدير جان...با اين حساب كل پيشنهادات دوستان غير عمليه؟

ميشه براي كاربران محدوديت بزارين كه در طول 24 ساعت هر كاربر حداكثر مثلا" توان ارسال 20 پست رو داشته باشه.

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز نواندیش

خب تصمیم داشتم تو بحث این تاپیک شرکت نکنم بخاطر یک سری از سوءبرداشتهایی که از پست من میشه فقط بخاطر مدیر بودنم!بخاطر همین صلاح دونستم نظری ندم چون یک سری از دوستان عزیز فکر میکنند که این روشی که الان در تالار آزاد پیش گرفتیم ایده من بوده فقط بخاطر اینکه میخوام دیکتاتور باشم!!!غافل از اینکه بنده عملا چنین پیشنهادی و مطرح نکردم و تصمیم اصلی و ادمین عزیز گرفتن و بنده هم با تمام سختی که برای من و حامد و مریم عزیز داشت این پیشنهاد و به طور موقت قبول کردم گاهی ما آدما بینبد و بدتر مجبوریم که گزینه بد رو انتخاب کنیم و من میدونم که با مزاج خیلی از کاربرا سازگار نیست این روش خب تو تالار مدیران یک بحث و گفتگوی طولانی شد مبنی بر حذف کلی تالار آزاد که 90 درصد مدیران موافقت خودشون و اعلام کردن بغیر از چند نفرمون که بشدت مخالف بودیم که من و حامد هم از مخالفین سر سخت حذف این تالار بودیم و در آخر دو را باقی موند یا حذف تالار یا تایید کردن تاپیک ها و بعد نمایش دادن تاپیک بخاطر جو بدی که این اواخر در تالار حکم فرما بود خب به طبع راه دوم خیلی بهتر از حذف تالار بود و قرار بر این شد که بصورت موقت (تاکید میکم موقت) این روش رو در پیش بگیریم

نکته دوم هم که باید عرض کنم در مورد پست دوست عزیزمون آتروس هستش و بنده هم میدونم که از کاربرای خوب این تالار هستند و فرمودند که من هم همین تاپیک و زدم که شقایق ترکوند چون به مزاجش ساز گار نبود آتروس عزیز من دو شب پیش هم عرض کردم اگر به مزاجم سازگار نبود کاملا حذف میکردم و منتقل نمیکردم در دفتر تالار و جوابگو بشم و قبلا هم گفتم هر گونه انتقادی در دفتر تالار زده بشه نه اینکه هر کاربری بیاد انتقاد کنه و یک تاپیک بزنه و متن تاپیک شما کاملا با تاپیک مدیر ارشد انجمن فرق دارن این متن تاپیکتون

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران وعوامل پشت صحنه نو اندیشان گل

بابا دوستان این چه کاری بود کردید....

تاپیکی که شما باید تایید کنید بعد 15 مین میاد تو صفحه اصلی دیگه چه حالی میده؟؟؟؟

تاپیک باید آنی بیاد بالا یه دفعه همه غافلگیر شن از جمله مدیرا...

ما دلمون خوش بود حداقل تو نو اندیشان از این مسخره بازیا نداره پس واسه چی اکثر بچها به اینجا پناه آوردن؟؟؟؟؟

چون مدیراشو عین خودشون دیدن صمیمی و یکدل با خودشون ولی حالا با این حرکتتون فکر کنم کاربرارو تحت فشار گذاشتین...

من الان بخوام خود کشی کنم بعد بیام یه تاپیک بزنم که بعد یه ساعت میخواد بیاد بالا که نیاد بهتره چون اون موقع دارن مراسم ختم برام میگیرن

من اعتراض دارم به این طرح تون هرکدوم از بچها هم قبول دارن بیان این زیر یه امضا بزنن ببریم پیش شقی ...شقی نبود میدیم دسته آدمین .....

یهنی چی مملکت هرکی به هرکی که نیست حتما به اعتراض ما جواب میدن(وای وای مردم از حرف خودم

که در دفتر تالار موجود هست و جواب من هم موجود هست دوستان میتونن برن ببیندد

و البته بنده شدیدا در چند تاپیک مورد لطفتون قرار گرفتن و با فونت بزرگ شقایق رو بیجنبه خطاب کردید که میلاد هم جوابتون و داد ولی باز من سکوت کردمو جوابی ندادم که یک موقع حرفی در نیاد که شقایق چون مدیره داره سوء استفاده میکنه از مدیریتش

این هم متن پستتون و جواب میلاد

خب از قدیم گفتن یک طرفه به قاضی رفتن و شاد برگشتن شما گله کردید به مدیر ارشد من هم وظیفه پاسخگویی داشتم تا سجاد عزیز سخن جفتمون و بشنوه و البته متن پیامتون که با چه لحنی با من صحبت کردید هم میذارم تا باز مشخص بشه که آیا من با کاربرا بد برخورد میکنم یا نه

از همه این حرفها بگذریم برخورد شقایق واقعا زننده و حالت بدی رو برای کاربرا ایجاد میکنه

http://www.noandishaan.com/forums/converse.php?u=25207&u2=872

من با تمام مشغله ای که دارم و بچه داری و کار خونه و بیرون باز هم تمام سعی خودمو میکنم تا جوی صمیمی و تالاری خوب داشته باشیم اگر همه دوستان فکر میکنند که وجود شقایق باعث افت تالار شده خیلی راحت به عنوان یک کاربر عادی فعالیت میکنم واستعفام و تقدیم ادمین میکنم:ws37:

موفق و شاد و سلامت باشید

لینک به دیدگاه

شقايق حي و حاضره و عاقل و بالغ هم هست و مطمئنا" نيازي به وكيل و وصي هم نداره...اما من بعنوان يكي از كاربرايي كه موقع مدير شدنش تبريك گفتم و ازش حمايت كردم اين پست رو ميدم.

آتروس جان مشكلي كه شما داري رو همه ما هم داريم.اين كه تاپيكها بايد تاييد بشه نه فقط مال شما بلكه مال همه كاربراست.حالا چرا اينجوريه و چطوري بهترش كنيم جاي بحث داره.كاري كه الان داره تو اين تاپيك انجام ميشه اما اينكه تاپيكي زده بشه كه چرا شقايق فلان كار رو كرده و يا مدير تالار بهمانه فكر نميكنم كار درستي باشه.اين جور تاپيكها به جاي اينكه كمكي به بهبود تالار كرده باشه انرژي رو از مدير ميگيره و اون و سايرين رو دلسرد ميكنه.شقايق داره كاري رو كه بهش محول شده انجام ميده....بحث شقايق نيست ...هر مديري كه اينجاست در چارچوب تصميماتي كه در تالار مديران گرفته ميشه وظيفشو انجام ميده.پس سعي نكنيم با زدن انگ به مدير و يا كساي ديگه جو خوب تالار رو كه با زحمت سعي در آروم كردنش ميشه متشنج كنيم.

لینک به دیدگاه

نکته دوم هم که باید عرض کنم در مورد پست دوست عزیزمون آتروس هستش و بنده هم میدونم که از کاربرای خوب این تالار هستند و فرمودند که من هم همین تاپیک و زدم که شقایق ترکوند چون به مزاجش ساز گار نبود آتروس عزیز من دو شب پیش هم عرض کردم اگر به مزاجم سازگار نبود کاملا حذف میکردم و منتقل نمیکردم در دفتر تالار و جوابگو بشم و قبلا هم گفتم هر گونه انتقادی در دفتر تالار زده بشه نه اینکه هر کاربری بیاد انتقاد کنه و یک تاپیک بزنه و متن تاپیک شما کاملا با تاپیک مدیر ارشد انجمن فرق دارن این متن تاپیکتون

و البته بنده شدیدا در چند تاپیک مورد لطفتون قرار گرفتن و با فونت بزرگ شقایق رو بیجنبه خطاب کردید که میلاد هم جوابتون و داد ولی باز من سکوت کردمو جوابی ندادم که یک موقع حرفی در نیاد که شقایق چون مدیره داره سوء استفاده میکنه از مدیریتش

:w58::w58::w58:

خوبه پست من رو گذاشتی :w58:من اونجاهم جواب میلاد رو دادم من تو پستم نوشتم شقایق خانوم باجنبه این عین مطلبه:

خیلی دلم میگره واسه همتون تنگ میشه واسه همه تاپیکام واسه دوستام برای مدیرای باجنبه مثل شقایق که انگار جو مهندسان به ایشون هم سرایت کرده و مثل پیرجو زیاد میره جلوی آیینه

به هر حال از دست کسی ناراحت نیستم .

اما خیلی بهتر بخوام بیام از قدرت مدیریتم استفاده کنم تا یه حرفی در مورد انتقاد از مدیریت نا صحیحتونه زده میشه برگردید بگید در صورت ادامه این حرفها دسترسی شما رو از اینجا قطع میکنم مگر من از شما اجازه گرفتم که بیام اینجا ثبت نام کنم قانوناش رو اجرا میکنم و توقع دارم حداقل توی این دنیای مجازی عدالت رعایت شه اگه قانونه واسه همست اگر نیست سلیقه ای عمل نکن تو میتونستی به میلاد هم اخطار بدی به ایشون ربطی نداشت که دخالت کرد و باعث تشنج شد

من با تمام مشغله ای که دارم و بچه داری و کار خونه و بیرون باز هم تمام سعی خودمو میکنم تا جوی صمیمی و تالاری خوب داشته باشیم اگر همه دوستان فکر میکنند که وجود شقایق باعث افت تالار شده خیلی راحت به عنوان یک کاربر عادی فعالیت میکنم واستعفام و تقدیم ادمین میکنم:ws37:

موفق و شاد و سلامت باشید

من از همه زحماتت تشکر میکنم و خسته نباشی:icon_gol: خداییش کار سختیه ولی اگر توانایی اجرای عدالت رو نداری وبهت فشار میاد بهتره که دوستیت با بچها حفظ بشه تا اینکه بخواد به کدورت تبدیل شه

ایشالا که موفق باشی

لینک به دیدگاه

:w58::w58::w58:

خوبه پست من رو گذاشتی :w58:من اونجاهم جواب میلاد رو دادم من تو پستم نوشتم شقایق خانوم باجنبه این عین مطلبه:

خیلی دلم میگره واسه همتون تنگ میشه واسه همه تاپیکام واسه دوستام برای مدیرای باجنبه مثل شقایق که انگار جو مهندسان به ایشون هم سرایت کرده و مثل پیرجو زیاد میره جلوی آیینه

به هر حال از دست کسی ناراحت نیستم .

اما خیلی بهتر بخوام بیام از قدرت مدیریتم استفاده کنم تا یه حرفی در مورد انتقاد از مدیریت نا صحیحتونه زده میشه برگردید بگید در صورت ادامه این حرفها دسترسی شما رو از اینجا قطع میکنم مگر من از شما اجازه گرفتم که بیام اینجا ثبت نام کنم قانوناش رو اجرا میکنم و توقع دارم حداقل توی این دنیای مجازی عدالت رعایت شه اگه قانونه واسه همست اگر نیست سلیقه ای عمل نکن تو میتونستی به میلاد هم اخطار بدی به ایشون ربطی نداشت که دخالت کرد و باعث تشنج شد

موفق و شاد و سلامت باشید

من از همه زحماتت تشکر میکنم و خسته نباشی:icon_gol: خداییش کار سختیه ولی اگر توانایی اجرای عدالت رو نداری وبهت فشار میاد بهتره که دوستیت با بچها حفظ بشه تا اینکه بخواد به کدورت تبدیل شه

ایشالا که موفق باشی

شما تو 4 تا تاپیک که مبحثش چیز دیگه بود تاپیک خداحافظیتون و اونجا منتقل کردید و بحث و عوض کردید و تالار و متشنج کردید بنده هم گفتم

نوشته اصلی توسط آتــــــــــروس

نه دیگه مشکلت همینجاست قبلا من همه اینارو تو یه تاپیک زدم به شقایق بر خورد فرستادش جای دیگه ...

من اصلا تو دفتر مدیریت پیام ندادم ایشون هرجا دوست داشت پستهای من رو گذاشت اونجا ...

اصلا من مشکلی با تاپیک سیاسی ندارم باید حذف شه قبول از مریم بپرس دیروز نذاشت بالا پرسیدم چرا گفت مشکل سیاسی داشت گفتم ممنون از جوابت همین ... ولی امروز یه تاپیک انتقادی زدم تا نظر بچها و کاربرارم راجبع این تصمیم بدونم که حذفش کرد... اینکه هر تاپیکی رو ایشون تایید کنه مخالفم چون اینجوری هرچی به ضررش باشه یا حال نکنه تایید نمیکنه که به نظر من یه سوء استفاده از پست و مقامشه که من قبول ندارم

اینقدرم چونت رو نخارون سوراخ میشه از ما گفتن....از شماهم نشنیدن

نوشته اصلی توسط شقایق

از قدیم گفتن در خانه گر کس است یک حرف بس است ظاهرا شما لپ مطلب و نگرفتین دلیل و تو دفتر گفتم و عرض کردم انتقاد اعتراض و پیشنهاد باید در دفتر ذکر بشه نه تاپیک جدا گانه .در صورتی که بخواین جو تالار و با پستای بی مورد و بچه گانه خراب کنید دسترسیتون و به تالار قطع میکنم

و جزء مسوولیت مدیریتمه:a030:

این هم لینک پستامون

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?p=457120#post457120

لینک به دیدگاه

خب به قول خودتون مدیری ولی من مدیریتی در شما ندیدم.

این جمله که از خودتونه:

از قدیم گفتن در خانه گر کس است یک حرف بس است ظاهرا شما لپ مطلب و نگرفتین دلیل و تو دفتر گفتم و عرض کردم انتقاد اعتراض و پیشنهاد باید در دفتر ذکر بشه نه تاپیک جدا گانه .در صورتی که بخواین جو تالار و با پستای بی مورد و بچه گانه خراب کنید دسترسیتون و به تالار قطع میکنم

اینجا هم بحثش داره منحرف میشه بهتره با پستای "بچگانه ام" به قول شما بحث رو منحرف نکنم.

خانوم مدیر شما به مدیریتون ادامه بدین من بجای شما فکر میکنم که چیکار کنم تالار بهتر شه چون مشغلم کمتره....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...