رفتن به مطلب

آمار مسایل ج در ایران

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
می دانم حرفی که الان راجع به اش می خواهم بزنم خیلی هاتان 10 یا حتی 100 برابر من درباره اش می دانید و به قولی خودتان استاد این جور کارهای اید و مو در این راه سفید کرده اید فرقی هم نمی کند که هنوز دهانتان بوی شیر می دهد و و فنچ تشریف دارید یا سیبیلهاتان از بناگوش در رفته است بالاخره با یک کمی دستکاری خود کلی اسرار هویدا می کنید بنده هم قصد آموزش را ندارم چرا که اصلا مال این حرفها نیستم ولی دیروز در حین ولگردی در گوگل ریدر و سایت های آمار گیری و... به چند نکته و آمار جالب دست یافتم که این یکی را دیگر به احتمال زیاد شما نمی دانید . پس لااقل گوش کنید شاید چیزی به چیزدانتان افزوده شود.

اولا کیست که نداند بالاترین سرچ و بالاترین آمارها رو مخصوصا در ایران سایت ها 3ک سی بر عهده دارند (دستشان درد نکند) خود شما هم مطمئنا یکبار در همین گوگل و یاهو و ... بعضی کلمات را سرچ کرده اید از به اصطلاح روشنفکر لیبرال غربی گرفته تا همین بچه مسلمانهای دو آتیشه خودمان نه نیارید و تکذیب نکنید که با این کار به شعور خود توهین می کنید .

ما هم دیروز طی یک فروند سرچ علمی به مواردی دست یافتیم که خیلی هاتان به این موارد دست نیافتید و از آنجا که ما یک وبلاگ نویس مردمی هستیم این اطلاعات را در اختیار عموم جوانان حماسه ساز قرار می دهیم:

در باره کلمه"۳کس" نتیجه ده کشور اولی که کاربران بیش از دیگر نقاط دنیا آن را جست و جو کرده بودند، به شرح زیر بود: پاکستان، مصر، ويتنام، ايران، هند، مراکش، عربستان، ترکيه، فيليپين، لهستان.

نتيجه‌ي مقايسه‌ي سرانه‌ي سرچ کلمه‌ي "فا. ک" به این ترتیب است: ايران، پاکستان، هند، نروژ، عربستان، نيوزيلند، استراليا، کانادا، امريکا، سوئد.

" ۱۲ میلیون از ۱۸ میلیون کاربر اینترنت در ایران به "۳ کس گردی" و "جستجوی عکس ها و فیلم های ۳ کسی" مشغولند."

درصد ترافيک سايت‌هاي داخل ايران مربوط به سايت‌هاي مساله‌دار و دوست يابي بوده است

بيشترين مواردي که درسايت هاي مساله دار مورد توجه گردانندگان قرار دارد به ترتيب اهميت براي کاربران و بيشترين ميزان کليک بر روي آنها عبارتند از: تصاوير .دختران .جوان، تصاوير دوربين مخفي از محيط‌هاي خصوصي، تصاوير «غير اخلاقي» هنرپيشه، تصاوير دختران فراري، پارتي دختران دانشگاهي، ورزش دختران، داستان‌هاي «مبتذ.ل» و دیگر مواردی که ماهیتی جنسی دارند.

یک بررسی در سازمان ملی جوانان نشان می‌دهد که ۵۵ درصد جوانان با جنس مخالف خود ارتباط دارند. این پژوهش در یک جامعه آماری ۷ هزار نفری – در پاییز ۸۸ - از دختران و پسران مجرد ۱۵ تا ۲۹ ساله که به روش تصادفی انتخاب شده بودند، انجام شده است.

نتایج این پژوهش بدین شرح است: ۳۰ درصد افراد نمونه فقط رابطه دوستی را انگیزه خود از برقراری رابطه دانسته‌اند. حدود ۳۴ درصد انتخاب همسر و ۱۴ درصد نیز رابطه جنسی را دلیل دوستی برشمردند.

ابراز محبت از جنس مخالف مهم‌ترین عامل موثر در ایجاد رابطه دوستی تلقی شده است.

۴۳ درصد دخترانی که رابطه داشته‌اند بیان کردند که تنها با یک نفر رابطه دوستی داشته اند و ۵۷ درصد با بیش از یک نفر دوست بودند. این نسبت‌ها برای پسران ۲۴ و ۷۶ درصد است.

۲۴ درصد از کسانی که با جنس مخالف ارتباط داشته اند بیان کرده اند که رابطه آنان به آمیزش جنسی منجر شده است.

در استان‌های خوزستان و گیلان بیش از دیگر استانها این رابطه به رابطه جنسی منجر شده است.

۱۶ درصد از جوانانی که آمیزش جنسی داشته‌اند به حاملگی بعد از ازدواج اشاره کرده اند. این رویداد برای پسران در همه سنین و برای دختران بعد از ۱۷ سالگی رخ داده است.

درآمد خانوادگی بیش از ۱۵ درصد از جوانانی که ارتباط جنسی داشته‌اند، بین ۵۰۰ تا یک میلیون تومان بوده است.

در این گزارش آمده است که تبادل نگاه در حدود ۴۰ درصد آغازگر رابطه بوده است.

همچنین ۴۰ درصد افراد خیابان را به عنوان مکان آغاز ارتباط با جنس مخالف اعلام کردند، نزدیک به ۱۵ درصد در میهمانی خانوادگی ۱۵ درصد دانشگاه و ۱۲ درصد پارک و بقیه ،مهمانی‌های دوستانه را اولین مکان ارتباطی با جنس مخالف دانسته‌اند.

بسیاری معتقدند که یکی از دلایل اصلی وجود چنین آماری، سخت گیری‌های حکومتی درباره روابط میان دو جنس مخالف است.

اما حکومت تنها مانع در برقراری روابط جنسی نیست. مهم تر از آن تابوهایی است که در جامعه وجود دارد و از جمله بکارت دختران.

در واقع این تصور در میان تعداد زیادی از ایرانیان وجود دارد که دختر تا زمان ازدواج باید باکره باشد و نبود بکارت دلیلی است بر «روسپی» بودن.

بخواهم صریح‌تر صحبت کنم، وقتی دختر و پسری با هم رابطه جنسی داشته باشند، پسر را "زرنگ" و دختر را "روسپی" می نامند

در اوایل دولت اصلاحات طرحی با نام «خانه عفاف» بر سر زبان‌ها افتاد که عملا به نتیجه‌ای نرسید. در سال‌های اخیر اما بحث ازدواج موقت (صیغه) و ازدواج در سنین پایین بسیار از سوی مسوولین مورد تشویق قرار می‌گیرد. طرح‌هایی که مشخص نیست تا چه مقدار کار کارشناسی روی شان انجام شده است؟

برای نخستین بار در سال ۸۶ بود که یک مقام رسمی، نسبت به بحرانی بودن سن فرار دختران در ایران هشدار داد. در آن زمان مدير كل دفتر امور آسيب ديدگان اجتماعي سازمان بهزيستي اعلام کرد که سن دختران فراري ۹ سال و و شرایط در این زمینه بحراني است. وی همچنین ميانگين سن دختران فراري در تهران را ۹ تا ۱۷ سال دانست.

این سخنان، باعث شد بسیاری سخنان موسوی لاری، وزیر کشور دوران اصلاحات را به خاطر آورند که زمانی اعلام کرده بود زمان دسترسی به زنان «روسپی» در شهر تهران، کمتر از ۱۰ دقیقه است.

طبق آمار در مدت ۷ سال متوسط سن فحشا از ۲۸ سال به زير ۲۰ سال رسيده ودر حال حاضر كف اين سن تا ۱۳ سالگي پايين آمده يعني در ميان نوجوانان به طور روزافزوني گسترش يافته است

اين كارشناس مسائل اجتماعي تصريح كرد: «بين ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار زن "خودفروش" در جامعه ما قابل رديابي هستند و بسياري از دانش آموزان دبيرستاني اين معضل اجتماعي را به طور رسمی مي‌پذيرند

پی نوشت : حالا دیدید که من چه خدمتی در حق خیلی ها تان کردم و برای همین بروید و برای شادی و ۶۰ ساله شدن آدمهایی مثل من دعا کنید که باز از این جور چیزهای خوب خوب برایتان بنویسم .در ضمن کمی هم راجع به مطالب بالا فکر کنید

به نقل از وبلاگ بالتازار

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

آورده اند مردی بود که پیوسته تحقیق ِ مکرهای زنان می کرد و از غایت غیرت ،هیچ زنی رامحل اعتماد خود نساخت و کتاب

" حیل النساء " (مکرهای زنان) را پیوسته مطالعه می کرد. روزی در هنگام سفربه قبیله ای رسید وبه خانه ای مهمان شد.

مرد ِخانه حضور نداشت ولکن زنی داشت در غایت ظرافت ونهایت لطافت . زن چون مهمان را پذیرا شد با او ملاطفت

آغاز نمود. مرد مهمان چون پاپوش خود بگشود وعصا بنهاد،

به مطالعه کتاب مشغول شد. زن میزبان گفت: خواجه ! این چه کتاب است که مطالعه میکنی؟ گفت:حکایات مکرهای زنان است. زن بخندید وگفت : آب دریا به غربیل نتوان پیمود وحساب ریگ بیابان به تخته خاک ، برون نتوان آورد و مکرهای زنان

در حد حصر نیاید . پس تیر ِغمزه در کمان ِابرو نهاد و بر

هدف ِ دل او راست کرد واز در مغازلت و معاشقت در آمد چنان که دلبسته ی ِ او شد. در اثنای آن حال، شوهر او در رسید..

زن گفت : شویم آمد وهمین آن که هر دو کشته خواهیم شد . مهمان گفت:تدبیر چیست؟ گفت :برخیز و در آن صندوق رو . مرد در صندوق رفت. زن سرِ صندوق قفل کرد . چون شوهر در آمد پیش دوید و ملاطفت ومجاملت آغاز نهاد و به سخنان دلفریب شوهر را ساکن کرد. چون زمانی گذشت گفت: تو را از واقعه امروز ِ خود خبر هست؟ گفت نه بگوی. گفت: مرا امروز مهمانی آمد جوانمردی لطیف ظرایف و خوش سخن و کتابی داشت در مکر زنان و آن را مطالعه میکرد من چون آن را بدیدم خواستم که او را بازی دهم به غمزه بدو اشارت کردم ،

مرد غافل بود که چینه دید و دام ندید. به حسن واشارت من مغرور شد و در دام افتاد .و بساط عشق بازی بسط کرد وکار معاشقت به معانقه (دست در گردن هم)رسید. ساعتی در هم آمیختیم! هنوز به مقام آن حکایت نرسیده بودیم که تو برسیدی وعیش ما منغض کردی! زن این میگفت و شوهر او می جوشید ومی خروشید وآن بی چاره در صندوق از خوف می گداخت و روح را وداع می کرد. پس شوهر از غایت غضب گفت: اکنون آن مرد کجاست؟ گفت:اینک او را در صندوق کردم و در قفل کردم.. کلید بستان و قفل بگشای تا ببینی. مرد کلید را بستاند و همانا مرد با زن گرو بسته بودند(جناق شکسته بودند) و مدت مدیدی بود هیچ یک نمی باخت. مرد چون در خشم بود

بیاد نیاورد که بگوید *یادم * و زن در دم فریاد کشید *یادم تو را فراموش . * مرد چون این سخن بشنید کلید بینداخت وگفت :

" لعنت بر تو باد که این ساعت مرا به آتش نشانده بودی و قوی طلسمی ساخته بودی تا جناق ببردی."

پس با شوهر به بازی در آمد و او را خوش دل کرد .چندان که شوهرش برون رفت ، درِ صندوق بگشاد و گفت: ای خواجه چون دیدی، هرگز تحقیق احوال زنان نکنی؟

گفت:توبه کردم و این کتاب را بشویم که مکر و حیلت ِ شما زیادت از آن باشد که در حد تحریر در آید

-------------------------------------------------

ساده نوشت : درخت مکر زن صد ریشه دارد / فلک از دست زن اندیشه دارد

:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
مرسی

قابلیت سوزاندان فسفر را بداشت

فقط یه چیز

تو جوامع خارجی(آمریکا واینا) زن خودفروش بیشتر داریم یا ایران؟

هوم؟

به نظرم خیلی مهم نیست تعداد زنان خودفروش اینجا بیشتره یا خارج از ایران.....به نظرم مهم فساده که باید دید کجا بیشتره و چرا بیشتره!

لینک به دیدگاه
به نظرم خیلی مهم نیست تعداد زنان خودفروش اینجا بیشتره یا خارج از ایران.....به نظرم مهم فساده که باید دید کجا بیشتره و چرا بیشتره!

میشه فساد رو تعریف کنی برامون مفیوض بشیم؟

دلیل میخواد فقر باشه میخواد تمایل درونی باشه .....نفس عمل یکیه عزیز دل

لینک به دیدگاه
آورده اند مردی بود که پیوسته تحقیق ِ مکرهای زنان می کرد و از غایت غیرت ،هیچ زنی رامحل اعتماد خود نساخت و کتاب

" حیل النساء " (مکرهای زنان) را پیوسته مطالعه می کرد. روزی در هنگام سفربه قبیله ای رسید وبه خانه ای مهمان شد.

مرد ِخانه حضور نداشت ولکن زنی داشت در غایت ظرافت ونهایت لطافت . زن چون مهمان را پذیرا شد با او ملاطفت

آغاز نمود. مرد مهمان چون پاپوش خود بگشود وعصا بنهاد،

به مطالعه کتاب مشغول شد. زن میزبان گفت: خواجه ! این چه کتاب است که مطالعه میکنی؟ گفت:حکایات مکرهای زنان است. زن بخندید وگفت : آب دریا به غربیل نتوان پیمود وحساب ریگ بیابان به تخته خاک ، برون نتوان آورد و مکرهای زنان

در حد حصر نیاید . پس تیر ِغمزه در کمان ِابرو نهاد و بر

هدف ِ دل او راست کرد واز در مغازلت و معاشقت در آمد چنان که دلبسته ی ِ او شد. در اثنای آن حال، شوهر او در رسید..

زن گفت : شویم آمد وهمین آن که هر دو کشته خواهیم شد . مهمان گفت:تدبیر چیست؟ گفت :برخیز و در آن صندوق رو . مرد در صندوق رفت. زن سرِ صندوق قفل کرد . چون شوهر در آمد پیش دوید و ملاطفت ومجاملت آغاز نهاد و به سخنان دلفریب شوهر را ساکن کرد. چون زمانی گذشت گفت: تو را از واقعه امروز ِ خود خبر هست؟ گفت نه بگوی. گفت: مرا امروز مهمانی آمد جوانمردی لطیف ظرایف و خوش سخن و کتابی داشت در مکر زنان و آن را مطالعه میکرد من چون آن را بدیدم خواستم که او را بازی دهم به غمزه بدو اشارت کردم ،

مرد غافل بود که چینه دید و دام ندید. به حسن واشارت من مغرور شد و در دام افتاد .و بساط عشق بازی بسط کرد وکار معاشقت به معانقه (دست در گردن هم)رسید. ساعتی در هم آمیختیم! هنوز به مقام آن حکایت نرسیده بودیم که تو برسیدی وعیش ما منغض کردی! زن این میگفت و شوهر او می جوشید ومی خروشید وآن بی چاره در صندوق از خوف می گداخت و روح را وداع می کرد. پس شوهر از غایت غضب گفت: اکنون آن مرد کجاست؟ گفت:اینک او را در صندوق کردم و در قفل کردم.. کلید بستان و قفل بگشای تا ببینی. مرد کلید را بستاند و همانا مرد با زن گرو بسته بودند(جناق شکسته بودند) و مدت مدیدی بود هیچ یک نمی باخت. مرد چون در خشم بود

بیاد نیاورد که بگوید *یادم * و زن در دم فریاد کشید *یادم تو را فراموش . * مرد چون این سخن بشنید کلید بینداخت وگفت :

" لعنت بر تو باد که این ساعت مرا به آتش نشانده بودی و قوی طلسمی ساخته بودی تا جناق ببردی."

پس با شوهر به بازی در آمد و او را خوش دل کرد .چندان که شوهرش برون رفت ، درِ صندوق بگشاد و گفت: ای خواجه چون دیدی، هرگز تحقیق احوال زنان نکنی؟

گفت:توبه کردم و این کتاب را بشویم که مکر و حیلت ِ شما زیادت از آن باشد که در حد تحریر در آید

-------------------------------------------------

ساده نوشت : درخت مکر زن صد ریشه دارد / فلک از دست زن اندیشه دارد

:ws28::ws28::ws28:

:ws28::ws28::ws28::ws28:

خیلی باحال بود ....دمت جیز :w58:

لینک به دیدگاه
میشه فساد رو تعریف کنی برامون مفیوض بشیم؟

دلیل میخواد فقر باشه میخواد تمایل درونی باشه .....نفس عمل یکیه عزیز دل

اصلا من درمورده دلیلش صحبت نکردم!درمورد فساد جامعه حرف زدم....

خارج از ایران برای زنای خود فروش جا و مکان هست نوع پوشش نوع آرایش و ...مشخصه و

هرکسی اگه دلش خواست و اهلش بود میره و با این زنا ارتباط بر قرار میکنه ودیگه نمیره بیفته دنبال زن یا دختر مردم! برای هرنوع کاری یه جایی در نظر گرفته شده و هر کس که اهل اون کار هستش میره به اون مکان خاص...اینطوری نیستش که همه کاری اعم از خود فروشی و هرزگی تو کوچه و خیابون انجام بشه !

و در نتیجه همه به یه چشم دیده بشن و تو خیابون امنیت اجتماعی نداشته باشی....

فساد وقتیه که کوچه و خیابون میشه محله همه کار....وقتیه که دانشگاه جای همه کاری هست جز درس خوندن....وقتیه که پارک جای همه کاری هست جز قدم زدن و تفریح کردن و ....

لینک به دیدگاه

هر انساني بايد درمورد رابطه جنسي ميتونه تحقيق كنه چون يكي از نياز هاي انسان مي باشد و مربوط به بشريت مي باشد ادمهايي كه براي اين كار از تمام ابزارهاي كثيف ديگران را تحقير مي كنند واقعا هيچ ارماني در زندگي خود ندارند ودر زندگي خود هيچ هدفي برايشان اولويت بجز اين كار نداره به.اينجا انجانميشه ربط داد اكثرا مي دونيم كه حتي انان كه در مسند قدرت هستند در مقابل سكس ذليل مي باشند .مثال برلوسكني

لینک به دیدگاه
۲۴درصد از کسانی که با جنس مخالف ارتباط داشته اند بیان کرده اند که رابطه آنان به آمیزش جنسی منجر شده است.

در استان‌های خوزستان و گیلان بیش از دیگر استانها این رابطه به رابطه جنسی منجر شده است.

قابل توجه دنی که می گفت دخترایی که من دوربرم دیدم همشون رابطه برقرار کرده بودن

این امار اگه درست باشه نشون میده فراوانی این مسئله در استان شما زیاده و احتمال اینکه افرادی مثل دنی با این افراد برخورد داشته باشه زیاده

اما بازم دلیل نمیشه به کل خانومایا اقایون گیلانی یا خوزستانی انگ این کار رو چسبوند

لینک به دیدگاه
قابل توجه دنی که می گفت دخترایی که من دوربرم دیدم همشون رابطه برقرار کرده بودن

این امار اگه درست باشه نشون میده فراوانی این مسئله در استان شما زیاده و احتمال اینکه افرادی مثل دنی با این افراد برخورد داشته باشه زیاده

اما بازم دلیل نمیشه به کل خانومایا اقایون گیلانی یا خوزستانی انگ این کار رو چسبوند

تو متن هم نگفته همشون که گفته بیشتر تو این استان ها انجام میشه

لینک به دیدگاه
تو متن هم نگفته همشون که گفته بیشتر تو این استان ها انجام میشه

عزیزم مگه من همچین حرفی زدم

گفتم فراوانی

قصدم هم توهین به هیچ کسی نبود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...