رفتن به مطلب

فیلمی درباره پارتی جوانان درخیابانهای تهران

ارسال های توصیه شده

94613.jpg

آينده نيوز: به تازگی فیلمی غیراخلاقی به نام « تهران من برای حراج » از سوی برخی از افراد سودجو و فرصت طلب به متقاضیان عرضه می گردد.

به گزارش مشرق ، در این فیلم با زیرپانهادن اصول اخلاقی و شئونات اسلامی ، به تبلیغ و ترویج روابط نامشروع بین جوانان در كشور می پردازد و به نوعی به بیننده القاء می نماید كه علت اصلی حضور جوانان ایرانی در مجالس لهو و پارتی های شبانه ، نارضایتی از وضعیت موجود كشور در ابعاد و زمینه های مختلف می باشد. (نیست ؟! :banel_smiley_4:)

گفتنی است فیلم مذكور ساخته گراناز موسوی می باشد كه مراحل فیلم برداری آن در سطح شهر تهران انجام شده و برخی از بازیگران سینمای كشور نیز درآن ایفای نقش نموده اند.

.

لینک به دیدگاه

دیدمش من

اخرش که دختره تو کمپ استرالیاییها دوسالی موند وتهش برگشت ایران

که چی؟

یعنی رفتن از ایران نتیجش فقط ایدز میشه؟

هرکی از ایران میخواد بره دنباله رو مجالس شب نشینی وپارتی واز این حرفاس؟

پیغام قانع کننده ای به نظرم نداشت فیلمه

مثل همون فیلم پرسپولیس میموند که اخرش بی سروته به پایان رسید

اعتراض ونقد هم یه مبانی خاصی برای خودش داره وگرنه چندتا صحنه خاص وهورا وکف وسوت برای چندتا لوکیشن که نمیتونه معیار موفقیت باشه وگرنه اخراجی ها شایسته اسکار میشد اون موقع!

لینک به دیدگاه
دیدمش من

اخرش که دختره تو کمپ استرالیاییها دوسالی موند وتهش برگشت ایران

که چی؟

یعنی رفتن از ایران نتیجش فقط ایدز میشه؟

هرکی از ایران میخواد بره دنباله رو مجالس شب نشینی وپارتی واز این حرفاس؟

پیغام قانع کننده ای به نظرم نداشت فیلمه

مثل همون فیلم پرسپولیس میموند که اخرش بی سروته به پایان رسید

اعتراض ونقد هم یه مبانی خاصی برای خودش داره وگرنه چندتا صحنه خاص وهورا وکف وسوت برای چندتا لوکیشن که نمیتونه معیار موفقیت باشه وگرنه اخراجی ها شایسته اسکار میشد اون موقع!

منم باهات موافقم .........اصلا سر وته نداشت

اینجوری خودمون به خودمون توهین میکنیم

هرکسی یعنی باید توی تمام خلافها باشه تا بتونه به زندگیه آرمانیش برسه؟ تازه آخرشم برگشتن سرجای اولشه:ws52:

ممنون که آخرشو گفتید من هرچی فکر کردم نفهمیدم چی شده بود آخرش.......

لینک به دیدگاه

آينده نيوز: به تازگی فیلمی غیراخلاقی به نام « تهران من برای حراج » از سوی برخی از افراد سودجو و فرصت طلب به متقاضیان عرضه می گردد.

لعنت بر مسببان این موارد غیر اخلاقی............ :w00:

که ادعای دین میکنند در این مملکت.......

لینک به دیدگاه

من دنبال فیلمش بودم که بگیرم ببینم

پس با توجه به گفته های شما ارزش وقت گذاشتن نداره درسته ؟ :banel_smiley_4:

.

تقریبا همش یه نفره میری پارتی و مهمونیهای خفن و با یه پسره هست و ایدز میگیره و میخواد بره خارج میره و برمیگرده........

یجوریی نمیشه بهش گفت فیلم:ws52:

لینک به دیدگاه
تقریبا همش یه نفره میری پارتی و مهمونیهای خفن و با یه پسره هست و ایدز میگیره و میخواد بره خارج میره و برمیگرده........

یجوریی نمیشه بهش گفت فیلم:ws52:

این ها همه واقعیت های جامعه است که هر روزه داریم جلوی چشممون می بینیم فیلم ساختنشون چیه دیگه :banel_smiley_4:

مرسی عزیزم از راهنماییت :icon_gol:

پس با این حساب از اون فیلمای خیلی ایرانیه (که معمولا سر و ته ندارن ) :icon_pf (34):

خوب شد قبل از این که ببینمش نظرات رو خوندم وگرنه بعدش حرص می خوردم که الکی وقتم رو هدر دادم :banel_smiley_4:

.

لینک به دیدگاه

این ها همه واقعیت های جامعه است که هر روزه داریم جلوی چشممون می بینیم فیلم ساختنشون چیه دیگه :banel_smiley_4:

مرسی عزیزم از راهنماییت :icon_gol:

پس با این حساب از اون فیلمای خیلی ایرانیه (که معمولا سر و ته ندارن ) :icon_pf (34):

خوب شد قبل از این که ببینمش نظرات رو خوندم وگرنه بعدش حرص می خوردم که الکی وقتم رو هدر دادم :banel_smiley_4:

.

دقیقا بی سرو ته متأسفانه:icon_pf (34):

خواهش میکنم قابلی نداشت وظیفه بود:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...