رفتن به مطلب

مسابقه طراحی با Sketchup (سری اول)

ارسال های توصیه شده

موضوع مسابقه:

طراحی میز کامپیوتر

قوانین و شرایط مسابقه:

• استفاده از هرگونه رنگ و بافت و رندر مجاز نبوده و در صورت استفاده، طرح مورد نظر از مسابقه حذف خواهد شد.
  • اضافه کردن جزئیات اضافه علاوه بر مواردی که برای مسابقه می باشد، مجاز نمی باشد.
  • هر شرکت کننده طرح خود را با خروجی jpg و به صورت پیغام خصوصی برای من ارسال کند.
  • جایزه نفر اول 100 امتیاز و کسب مدال طراح برتر می باشد.

مهلت ارسال آثار:

تا پایان روز 5 شنبه 12 اسفند 1389

• Like 21
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

1میز کامپیوتر، 2صندلی، 3کتابخونه، 4تخت و چیدمان آنها در یک5 اتاق به ابعاد 3 در 4 متر

چه خبره 5 تا :icon_pf (34): زیاد نیست ؟ من تازه یاد گرفتم دستم کنده خستم میشه خو گناه دارم...

حالا هر چندتاییش رو که تونستم انجام بدم اشکال نداره ؟

• Like 7
لینک به دیدگاه
موضوع مسابقه:

طراحی میز کامپیوتر، صندلی، کتابخونه، تخت و چیدمان آنها در یک اتاق به ابعاد 3 در 4 متر (دیوار یک سمت برای نمایش بهتر داخل اتاق رسم نشود)

قوانین و شرایط مسابقه:

• استفاده از هرگونه رنگ و بافت و رندر مجاز نبوده و در صورت استفاده، طرح مورد نظر از مسابقه حذف خواهد شد.
  • اضافه کردن جزئیات اضافه علاوه بر مواردی که برای مسابقه می باشد، مجاز نمی باشد.
  • هر شرکت کننده طرح خود را با خروجی jpg و به صورت پیغام خصوصی برای من ارسال کند.

مهلت ارسال آثار:

سلام...خوشبحالتون...منکه این ترم به نت دسترسی ندارم از فردا خوابگاهی می شم دوباره:w165::ws44::ws44: گرچه نیستم اما بی زحمت 100 امتیاز برای روحیه می خوام:ws3::eyepopping:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوست داریم شرکت کنیم ولی نرم افزارش رو نداریم متاسفانه ... :hanghead:

نرم افزارش تو همین تالار موجوده واسه دانلود. دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن. حجمش فکر کنم حدود 140 مگ باشه. :ws38:

چه خبره 5 تا :icon_pf (34): زیاد نیست ؟ من تازه یاد گرفتم دستم کنده خستم میشه خو گناه دارم...

حالا هر چندتاییش رو که تونستم انجام بدم اشکال نداره ؟

5تا ساده هستش. حجمای پیچیده نیستن :a030:

اتاقم حساب میکنی :w58: اتاق رو فقط گفتم واسه اینکه محدوده کار واسه چیدمان مشخص باشه :ws3:

سلام...خوشبحالتون...منکه این ترم به نت دسترسی ندارم از فردا خوابگاهی می شم دوباره:w165::ws44::ws44: گرچه نیستم اما بی زحمت 100 امتیاز برای روحیه می خوام:ws3::eyepopping:

:ws28:

ما که کلی روتون حساب کرده بودیم. ایشالا که بتونین تو سری های بعد باشین :a030:

خوابگاه خوش بگذره :ws3:

• Like 8
لینک به دیدگاه

اتاقم حساب میکنی :w58: اتاق رو فقط گفتم واسه اینکه محدوده کار واسه چیدمان مشخص باشه :ws3:

اتاقم حجمه دیگه ، یه خورده زیاده منم یه کوچولو تنبلم :hanghead: ولی باشه حالا تا 12 ام سعی میکنم یه چیزایی بکشم اگه حوصلم بشه ...:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
موضوع مسابقه:

طراحی میز کامپیوتر، صندلی، کتابخونه، تخت و چیدمان آنها در یک اتاق به ابعاد 3 در 4 متر (دیوار یک سمت برای نمایش بهتر داخل اتاق رسم نشود)

قوانین و شرایط مسابقه:

مهلت ارسال آثار:

:icon_gol::icon_gol: khili khoobe ,,,

albate kamii baraye kare aval sakhte ..

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
نرم افزارش تو همین تالار موجوده واسه دانلود. دوستان زحمت کشیدن و گذاشتن. حجمش فکر کنم حدود 140 مگ باشه. :ws38:

:ws28:

ما که کلی روتون حساب کرده بودیم. ایشالا که بتونین تو سری های بعد باشین :a030:

خوابگاه خوش بگذره :ws3:

ما مخلصیم...انشالله خوابگاه نصیب همه بشه...:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

:w821:

الان خواستین بگین شما ها اسکچاپ بلدین ما بلد نیستیم ؟!!!!! :w821::w821:

.

آموزش را می خوانیم سپس اگر چیزی حالیمان شد شرکت می کنیم :ws3:

یه نموره زیاد نیست مفاد مسابخه ؟!!!!! حالا نمیشه فقط میزشو درست کنیم ؟!!! :icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه

مسابقه جالبیه.ولی من که تا حالا کار نکردم

:ws33:.یه خورده زمانش نسبت به سنگینی کار کمه.ولی خیلی دلم میخواد.اگه تونستم تا اون موقع طراحی کنم کارمو میذارم.:ws38:

• Like 2
لینک به دیدگاه

انقدر گفتین زیاده زیاده، آخرش شد همون یه میز کامپیوتر :w000:

ای تنبلا :w000:

حالا دیگه فقط یه میز کامپیوتر رو طراحی کنید کافیه :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...