رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فکر می کنم برای همه ی ما پیش اومده تا حالا که به دنبال یک جزوه کمکی به غیر از جزوه مرجع خودمون باشیم، به همین دلیل این تاپیک شد تا از دروس رشته کامپیوتر با هر گرایشی، دوستان اگر جزوه ای که به صورت فایل pdf باشه یا اسکن کرده باشن رو اینجا قرار بدن تا بقیه هم بتونن ازشون استفاده کنن.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 85
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکی از درسهایی که در سخت افزار کامپیوتر موجود هستش و اکثر دانشجوها با اون به مشکل می خورن، درسی به اسم زبان های برنامه سازی هستش.

در اینجا جزوه ای از Verilog براتون می ذارم (زبان توصیف سخت افزاری) Verilog HDL.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

جزوه ای مناسب برای استفاده در درس معماری کامپیوتر رو میتونین از لینک زیر دانلود کنین:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

این یه جزوه ی آموزش میکروکنترلر AVR که البته خیلی ساده و روان توضیح داده، به عنوان یه مرجعی که همیشه دم دست باشه خوبه.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
فکر می کنم برای همه ی ما پیش اومده تا حالا که به دنبال یک جزوه کمکی به غیر از جزوه مرجع خودمون باشیم، به همین دلیل این تاپیک شد تا از دروس رشته کامپیوتر با هر گرایشی، دوستان اگر جزوه ای که به صورت فایل pdf باشه یا اسکن کرده باشن رو اینجا قرار بدن تا بقیه هم بتونن ازشون استفاده کنن.

سلام خسته نباشید

تو حل مسائل ساختمان داده شدیدا به مشکل برخوردم تو اینترنت جستجو کردم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید

تو حل مسائل ساختمان داده شدیدا به مشکل برخوردم تو اینترنت جستجو کردم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم ممنون میشم کمکم کنید

دوست عزیز برای درس ساختمان داده ها بهترین مرجع کتاب مقسمی هستش. حتما این کتاب رو تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

براتون 2 قسمت از جزوه های پارسه رو می ذارم ولی برای درس دانشگاه بهتره که کتاب رو تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...