رفتن به مطلب

مهم چیز درموردرونی کلمن

ارسال های توصیه شده

رونی کلمن با نام اصلی رونالد دن کلمندرسیزدهم می سال 1964در موندوئه،لوئیزیانادرآمریکامتولدشد.وی درحال حاضردرآرلینگتون،تگزاس زندگی میکند.

رونی از کالج دولتی گرامبلینگ دررشته حسابداری فارغ التحسیل شده وازسال1990 درنیروی پلیس خدمت کرده است.رونی توسط برایان دابسون مالک باشگاه متروفلکس به مسابقات بدنسازی معرفی گردید.اولین مسابقه وی درسال 1990ومسابقه آقای تگزاس بود که رونی دررده سنگین وزن مقام اول را کسب نمود.برایان دابسون ازاولین روزهای ورود این قهرمان به رشته بدنسازی،دوست وحامی رونی بود.برایان باداشتن تجربه ای به عنوان یک ورزشکارومربی،پتانسیل باورنکردنی رازمانی رونی به باشگاه او آمد،دروی مشاهده کرد.درحقیقت این برایان بودکه آقای المپیای امروزرابه جایگاه اولی رساند.خودبرایان درباره رونی چنین میگوید:«زمانی که رونی توجه مرابه خودجلب کرد،دوسال ازافتتاح باشگاه متروفلکس میگذشت .یکی ازاعضای باشگاه من یک افسرپلیس بود.اوبه من گفت که به تازگی یک افسرپلیس وارد نیروی پلیس شده وشروع به تمرین کرده واندام درشتی دارد وباکمی کمک وتلاش میتوان ازاو بهترین ساخت.این چیزی بودکه آن افسرفکرمیکرد.

به اوگفتم که این افسرتازه واردرا به باشگاه بیاورد.باخوداینگونه فکرمیکردم که حداقل میتواند حریف تمرینی خوبی برای من باشد.رسانجام زمانی که رونی به باشگاه آمد یک تیشرت قرمز ویک شلوارک به پاداشت وبه قدری تنگ بودندکه من میتوانستم بدن عضلانی اورا به خوبی ببینیم.تابه حال چنین صحنه ای ندیده بودم!که رگهای عضلات یک فرداززیر لباسهای او قابل دیدن باشد!جلوبازوهای اونیزغیرقابل توصیف بودند.پتانسیل واستعداد درونی او کاملا مشهودبود.ماتمرین بایکدیگررا شروع کردیم وتقریبا هم قدرت بودیم ودربیشترحرکات،نیروی یکسانی داشتیم.اما رونی ظرف یک هفته مراکنارگذاشت ویک چیزکاملابرای من روشن بود اواهل رقابت بود.اگربه اوفشارمیاوردی تا اورا کناربگذاری،اونیزتلاش بیشتری میکرد.درزیرچندین سؤال که رونی به آنهاپاسخ داده است را برای شما آوردا ایم:

بهترین دارایی تو:بازوهایم

شهرموردعلاقه:هنگ کنگ

فیلم مورد علاقه:ترسناک ودرام

تفریح موردعلاقه :دریانوردی

افرادموردعلاقه:جانت جکسون وهالی بری

سخت ترین کار:بازی دومینو

زمانی خوشحالی که:رژیم ندارم

بهترین بازیگر:تابه حال فیلم ندیده ام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...