رفتن به مطلب

اتصالات در ansys

pooyan.tt

ارسال های توصیه شده

اول اومدم 4کی پوینتو بعد چهار خط و با کمک چهار خط یک صفحه

برای تیر و ستون سکشن تعریف کردم(مقطع Iشکل)،همینطور برای ورق

بعد المان beam188رو برای خطوط افقی و عممودی که همون تیر و ستون هاست اختصاص دادم و المانshell181 رو برای ورق

تقریبا مثل مثل مثال آخر فصل تیرها توی کتاب مثلث نارنجی(قاب مستطیلی تحت اعمال بار متقارن)فقط اینجا ورق فولادی بینش نیست

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

میخام به نود های بالایی تغییر مکان بدم و تحلیل استاتیکی،کمانشی و استاتیکی غیر خطی کنم و بعد برش پایه رو بدست بیارم

لینک به دیدگاه
اول اومدم 4کی پوینتو بعد چهار خط و با کمک چهار خط یک صفحه

برای تیر و ستون سکشن تعریف کردم(مقطع iشکل)،همینطور برای ورق

بعد المان beam188رو برای خطوط افقی و عممودی که همون تیر و ستون هاست اختصاص دادم و المانshell181 رو برای ورق

تقریبا مثل مثل مثال آخر فصل تیرها توی کتاب مثلث نارنجی(قاب مستطیلی تحت اعمال بار متقارن)فقط اینجا ورق فولادی بینش نیست

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

میخام به نود های بالایی تغییر مکان بدم و تحلیل استاتیکی،کمانشی و استاتیکی غیر خطی کنم و بعد برش پایه رو بدست بیارم

تکیه گاه ها را چرا به صورت نود،مقید کردین؟

کل سطح تماس تیر با صفحه را مقید کنید،مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه
معذرت میخام

راهنماییم می کنید که چطور اینکارو بکنم؟

خوب اونجا که میخواهید displacement را تعریف کنید،به جای on nodes روی on areas تعریف میکنید و سطوح تماس را انتخاب میکنید.

میتونین قطعه را بچرخانید و در all dofs مقید کنید.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

من توی انسیس نمودارم رو ترسیم کردم و حالا می خوام مختصات نقاط نمودار رو خارج کنم تا بتونم نمودارم رو توی excel ترسیم کنم

کسی از دوستان هست که بتونه کمکم کنه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...