رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

يه مدت بود كه از زور بيكاري تو نت دنبال ايسمها و مكاتب مختلف فكري و فلسفي دنيا مي گشتم تا ببينم چي ميگن و چي ميخوان...چندين و چند مكتب رو مطالعه كردم اما جاي يك مكتب و فكر رو خالي ديدم چون خودم كشفش كردم اسمش رو هم خودم انتخاب كردم و گذاشتم workism ...

اين مكتب به همه نوع فكر و عقيده احترام ميزاره.طرفداراي اين مكتب ميتونن صاحب هر نوع سليقه و فكري باشن.از هر نژاد و رنگي هم ميتونن باشن اما تو هر جايي كه هستن و مشغول هر كاري كه هستن چه دانشجو باشن چه كارمند چه كارگر و چه خانه دار يا حتي ميتونن معدنچياني باشن كه در اعماق زياد زمين مشغول كارن ...اما هر جايي كه باشن و در هر حالي سعي ميكنن به بهترين نحو ممكن كارشون رو انجام بدن.اونا به اين توجه نميكنن كه مدير بالاسريشون چه فكر و سليقه و گرايشي داره.بي اعتنا به هر فكر سياسي فقط سعي در بهبود و بالا بردن كيفيت كار خودشون هستن.

طرفداران مكتب workism ميدونن كه نتيجه اين مكتب فارغ از اين كه باعث زست تبليغاتي مدير بالاسريشون ميشه در درجه اول به نفع خودشون و جامعشونه و بعد از كسب موفقيت اوليه ميتونن حتي بالاترين رده هاي مديريت رو هم از آن خودشون كنن.

اين مكتب عضو جديد مي پذيرد................به ما بپيونديد.

لینک به دیدگاه

میشه بیشتر در موردش توضیح بدی و موضوع را کاملا بازش بکنی... :ws52:

آیا حاضری برای این مکتب جدیدی که کشف کردی تبلیغ هم بکنی و اگه حاضر هستی چجوری اینکارو میکنی؟؟

لینک به دیدگاه
میشه بیشتر در موردش توضیح بدی و موضوع را کاملا بازش بکنی... :ws52:

آیا حاضری برای این مکتب جدیدی که کشف کردی تبلیغ هم بکنی و اگه حاضر هستی چجوری اینکارو میکنی؟؟

اين مكتب نياز به تبليغات كلاسيك رايج نداره...بزرگترين تبليغ اين مكتب نتيجه ايه كه طرفداراش از عمل به اون بدست ميارن و مردم رو با نتايج خيره كنندش مبهوت ميكنن.

اين مكتب با اينكه تا بحال ناشناخته مونده ولي در عين حال طرفداراي خودش رو هم داره ولي به دليل نداشتن هسته فكري از هماهنگي لازم برخوردار نيستن.در حال حاضر بزرگترين كاري كه ميشه انجام داد اينه كه اونا رو دور هم جمع كرد تا با برگزاري جلسات منظم اين مكتب شكل بهتري پيدا كنه.

لینک به دیدگاه

ببينيد دوستان...تو همين انجمن بچه هايي هستن كه درباره هر موضوعي عقايد مختلفي دارن.به قول يكي از دوستان خودمون هيچ دو نفري رو نميتونين پيدا كنين كه از نظر فكري كاملا" شبيه هم باشن.هر كدوم از بچه ها هم در جايي يا مشغول به كارن يا مشغول تحصيلن و خانومهايي هم هستن كه خونه دارن.

مثلا" خود من جايي كار ميكنم كه افراد دور و برم افكار مختلفي دارن..از همكارم گرفته تا مدير...يكي از دولت به شدت حمايت ميكنه و اون يكي انتقاد...يكي حكومت رو قبول نداره و يكي ديگه ميگه اولش خوب بوداما دو سه سالي ميشه كه تغيير كرده...و گاها" اتفاق ميفته كه اونقدر اين مواضع با تندي ابراز ميشه كه به همكاري طرفين تو كار لطمه ميزنه....يه روز يكي ميگفت من يه پيشنهاد خيلي خوب براي شركت دارم اما چون مدير فلانه و بهمانه نميگم.

اين مكتب ميگه در حين كار به من و ما ربطي نداره كه سياست خارجه اشتباه بوده يا درست...يا ميگه به ما ربطي نداره كه مدير به چه جناحي گرايش داره.محل كار جاي اين نوع مباحث نيست.ممكنه هر كدوم بعد از پايان كار تو جلسات فلان حزب و فلان گروه حضور پيدا كنن اما در حال كار فقط بايد روي مسائل كاري تمركز پيدا كرد.همين رو به دانشگاه هم ميشه تعميم داد.دانشگاه محل تحصيله.اسمش روشه.درسته كه دانشجو بايد سياسي باشه اما چرا تحقيق و مطالعات علمي رو بايد فداي سياسي كاري كرد؟چه تعداد از دانشجوهاي امروز ما حاضرن با كسيكه از نظر سياسي با هم اختلاف دارن همكاري كنن؟حتي تو مجلس قانونگذاري ما (...جاييكه ميتونه و بايد سياسي باشه.....)چقدر از منافع كشور ما فداي سياسي كاري و سياسي بازي و باندبازي شده؟

لینک به دیدگاه
من عقیده دارم که هرچی محسنه باید زدو نفلشون کرد

به عقیدم احترام میذاری؟

اگه من و تو جايي همكار باشيم آره بهت احترام ميزارم...اما بعد از ساعت كاري درباره نفله كردن انواع محسن يا سهيل بحث ميكنيم:ws3:

لینک به دیدگاه

يك جايي ميرسه كه ادم دست به خود كشي ميزنه نه اينكه تيغ برداره رگشو بزنه ...نه !!

فيد احساسشو ميزنه !!

بله برادر مردن ترس نداره بلكه زنده باشي و بعضي چيزا تو وجودت بميرند ترس داره خيلي م ترسناكه مثله جرات ، شهامت دفاع از حق از باورهات مثل اميد ...

محسن جان خيلي خوب ميشه فهميد چي ميخواي بگي همون حرفاي بزرگ ترها پدر مادر ها ...

اما بذار اينو بگم ما كار هامون رو انجام ميديم اما اعقايدمون رو پشت در اتاق كار جا نمي زارم هميشه همرامون هميشه تا هر وقت لازم بود دم دست باشه

شما هم بهتر اسم مكتبتو بزاري رباتيسم چون بدرد ربات ها ميخوره

لینک به دیدگاه
يك جايي ميرسه كه ادم دست به خود كشي ميزنه نه اينكه تيغ برداره رگشو بزنه ...نه !!

فيد احساسشو ميزنه !!

بله برادر مردن ترس نداره بلكه زنده باشي و بعضي چيزا تو وجودت بميرند ترس داره خيلي م ترسناكه مثله جرات ، شهامت دفاع از حق از باورهات مثل اميد ...

اما بذار اينو بگم ما كار هامون رو انجام ميديم اما اعقايدمون رو پشت در اتاق كار جا نمي زارم هميشه همرامون هميشه تا هر وقت لازم بود دم دست باشه

ما هم رباتیم دیگه:w00: نه احساسی تومون مونده نه هدفی:w00: روزا رو میگذرونیم چون زنده ایم :w00: خیلی وقته بریدیم:ws37:

لینک به دیدگاه

فيد احساسشو ميزنه !!

اشتباه نكن ارش جان.كسي سيب زميني بودن رو تبليغ نميكنم.اين مكتب نميگه دغدغه نداشته باش.نميگه حقت رو نگير.نميگه مثل ربات باش تا ديگران هر چي كه ميخوان بهت ديكته كنن.حرف من اينه كه هر چيزي جاي خودش..هر فكر و سليقه و نگاهي جاي خودش محترمه.اما چرا بايد تو هر مسئله و كاري اونا رو دخالت داد؟هميشه همين بوده.هميشه ما همه چيز رو با هم قاطي ميكنيم.تو خون ما رفته.اينقدر كه يا نمي تونيم و يا نميخواهيم كه تفكيكشون كنيم.

اينا هم با ايني كه گفتي عقايدمون همراهمونه مشكلي نداره.طبيعي هم هست.عقيده و فكري كه دارم شخصيت منو مي سازه.مطمئنا" هر جا كه باشم شخصيتم هم همراهمه.....اما عقيده و تفكري كه دارم نبايد باعث بشه به كاري كه مشغولم لطمه وارد بشه.يعني يه جور مرزبندي بين كار و گرايش فكري من.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اشتباه نكن ارش جان.كسي سيب زميني بودن رو تبليغ نميكنم.اين مكتب نميگه دغدغه نداشته باش.نميگه حقت رو نگير.نميگه مثل ربات باش تا ديگران هر چي كه ميخوان بهت ديكته كنن.حرف من اينه كه هر چيزي جاي خودش..هر فكر و سليقه و نگاهي جاي خودش محترمه.اما چرا بايد تو هر مسئله و كاري اونا رو دخالت داد؟هميشه همين بوده.هميشه ما همه چيز رو با هم قاطي ميكنيم.تو خون ما رفته.اينقدر كه يا نمي تونيم و يا نميخواهيم كه تفكيكشون كنيم.

اينا هم با ايني كه گفتي عقايدمون همراهمونه مشكلي نداره.طبيعي هم هست.عقيده و فكري كه دارم شخصيت منو مي سازه.مطمئنا" هر جا كه باشم شخصيتم هم همراهمه.....اما عقيده و تفكري كه دارم نبايد باعث بشه به كاري كه مشغولم لطمه وارد بشه.يعني يه جور مرزبندي بين كار و گرايش فكري من.:icon_gol:

ممنون محسن عزیز از تاپیک خوبت :w139:

واقعا اگر همچین مکتبی بین مردم جا بیفته فکر نمیکنم اونقدرا مشکل داشته باشیم ولی تا جا افتادن این مکتب کم کم 400 سال زمان میبره:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...