رفتن به مطلب

در ایران زنها برای درد آفریده شده اند ؟

Rumi

ارسال های توصیه شده

درد وقتي سراغ كسي مياد كه اون شخص احساس بدرد نخوري كنه

وقتي زني يا هر ادمي اونقدر به خودش ايمان و باور داشته باشه كه هيچ گاه احساس بيهوديگي و پوچي نكنه مطمعن باش هميشه مثل كوه در برابر هر مشكلي ايستاده و محكمه حتي توي ايران

به نظرم عنوان تاپيك بيش از حد اميدوار كننده است

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

صد بار گفتم بازم میگم همش تقصیر خودمونه

نماینده زن فرستادیم مجلس مثلا از حقوق ما زنا دفاع کنه پررو پررو میاد قانون ازدواج مجدد و تشریح و توجیه میکنه

فرستادیم؟

کِی؟:w58:

لینک به دیدگاه
مگه نیستن تو مجلس سارا جون؟

به جای عروسک خیمه شب بازی دارن کار میکنن

به نظر من شما خیلی ساده دارین به اختیارات نماینده ها فکر میکنین . :ws37:

اما خود هر شخص اگه واسه خودش ارزش و احترام قائل بشه ، قانون و ماده تاثیری نداره :w16:

لینک به دیدگاه

اما خود هر شخص اگه واسه خودش ارزش و احترام قائل بشه ، قانون و ماده تاثیری نداره :w16:

ببینید در مورد حق قانونی یه زن هیچ اختیاری نداره

مثل یه کالا باهاش برخورد میکنن

اما میتونیم از حقوق اجتماعیمون دفاع کنیم

ضعف نشون ندیم

قانون در مورد خانومها اصلا انصافو رعایت نکرده

لینک به دیدگاه
فکر کنم دیگه اینجوری نیس حضانت ، فکر کنم به مادر میرسه ولی مطمئن نیستم ، به هر حال :icon_pf (34):

این و که میگم مطمئنم مینا جون نمونش و تو اقوام داریم که بچه به پدر بزرگ رسید البته اگه پدر بزرگ بخواد و حتی تو اقوام خودتون هم نگاه کنی میبینی که پدر یکی از دوستام که از اقوام شماست فوت کرد و بچه ها رو به مادر دادن ولی در اضاش مادر رفت دادگاه خط داد که تا بچه هام به 18 سالگی نرسن من ازدواج نمیکنم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اینکه من برای خودم چه مقدار ارزش قائلم، حقوق قانونیم رو عوض نمیکنه. وقتی میرم دادگاه، قاضی بر اساس قانونی که منو درجه 2 حساب کرده رای میده..حالا من تا صبح قیامت بگم با مرد برابرم...چیزی عوض نمیشه

لینک به دیدگاه
داداش گرامی اگه بخواد اره

ولی اگه یه مرد برا رسیدن به سطح n ام از موفقیت مثلا 100 ژول انرژی مصرف کنه تو جامعه ما با این قوانین با این فرهنگ با این دید یه زن باید 10000 برابر انرژی مصرف کنه

رسیدن داریم تا رسیدن:banel_smiley_4:

هیچوقت یادم نمیره تو محیط کارم داشتم با یه کامپیوتر ور میرفتم تموم دستام هم گرد و غبار ناشی از داخل کیس بود

تو اتاق سایت هم خودم تنها بودم یهویی اون مرتیکه ریس درو وا کرد تا خواستم سلام بگم

بهم با لحن خیلی خیلی بد گفت این چه وضعشه خانوم حجابتونو رعایت کنید (منظور از حجاب حدود 100 تار مو بیرون زده بود )

اون کار منو دستای گرد و غباری منو ندید (نخواست ببینه ) فقط موی منو دید

من و دخترای هم جنس من تو همچین جامعه کثیفی داریم زندگی می کنیم که باید هر روز به خاطر چن تیکه مو خرد بشیم

سارا خانوم خیلی راحت تعریف میکنید هااا.

اومدیم و اون مرتیکه اتفاقی اومد اینو خوند.دیگه اون حرف رو هم بهتون نمیزنه ها.یه نامه اخراج و

خلااااااص...

لینک به دیدگاه
اینکه من برای خودم چه مقدار ارزش قائلم، حقوق قانونیم رو عوض نمیکنه. وقتی میرم دادگاه، قاضی بر اساس قانونی که منو درجه 2 حساب کرده رای میده..حالا من تا صبح قیامت بگم با مرد برابرم...چیزی عوض نمیشه

خب ببینید قانون و دادگاه یه بحثی هست که منم قبول دارم

اما من میگم زندگی خیلی ارزشهای والاتری داره زنها قادرند مثل مردها به اونها دست پیدا کنن . میدونم موضوع تاپیک قانونه اما من میگم میشه بزرگتر از این هم فکر کرد :w16: :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب ببینید قانون و دادگاه یه بحثی هست که منم قبول دارم

اما من میگم زندگی خیلی ارزشهای والاتری داره زنها قادرند مثل مردها به اونها دست پیدا کنن . میدونم موضوع تاپیک قانونه اما من میگم میشه بزرگتر از این هم فکر کرد :w16: :icon_gol:

من میتونم بزرگتر فکر کنم ولی وقتی ابزار ندارم جلوی عملم گرفته میشه...من بشینم ابعاد فکریمو بزرگتر کنم بیشتر حرص میخورم وقتی میبینم میان تو روم میگن تو درجه 2 هستی،تو با مرد فرق داری پس نباید با یه چشم دیده بشین

لینک به دیدگاه
من میتونم بزرگتر فکر کنم ولی وقتی ابزار ندارم جلوی عملم گرفته میشه...من بشینم ابعاد فکریمو بزرگتر کنم بیشتر حرص میخورم وقتی میبینم میان تو روم میگن تو درجه 2 هستی،تو با مرد فرق داری پس نباید با یه چشم دیده بشین

ببین مریم خانوم شما داری سخت میگیری زندگیتو

البته خب هر کسی یه جوره یه متفاوت فکر میکنه

من میگم زندگی سادس . به سادگیه صداقت ، محبت ، با هم بودن و ...

منظورم از بزرگتر فکر کردن این بود

البته شاید بگین واقع بین نیستی و ارمانگرا هستی اما نه من واقعا فکر کردم و به این نتایج رسیدم .

ولی اره خب تو محیط کار خیلی جاها حق خانوما ضایع شده و میشه

البته من واقعا به اینده این نسل جدید امیدوارم چون فکرش متفاوته

زندگی سادس :ws50:

لینک به دیدگاه

:ws44: دلم کلی برای خودم سوخت.... واقعا چرااااااااااااااا؟:w00: :w74: :girlhi:

چرا باید حقوق ما از مردها کمتر باشه؟؟؟ وقتی هردو به یک میزان کار میکنن !!!! چرا به اونا دستمزد بیشتری میدن؟

چرا و چطور به خودشون این حق و میدن که به خاطر حجاب به ما توهین کنن ولی چشاشونو درویش نمیکنن؟:brodkavelarg:

اصلا مگه همین اسلام نمیگه که آقایون نباید دستاشون در معرض نمایش باشه؟:w00:

پس چرا فقط به خانومای بیچاره گیر میدن:w74:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به خدا ما پوسیدیم زیر این مقنعه و حجاب اجباری............:ws44:

من نمیدونم کجای اسلام میگه که مسئولین حراست مرد حق دارن سر تا پای دخترا رو با چشم بد نگاه کنن تا یکوقت مشکل پوششی نداشته باشن؟؟؟؟؟؟:gol cheshmak:؟؟؟؟؟ ایشالا که چشاشون دراد...... انقدر بد نگاه میکنن آدم میخواد آب بشه........

بزرگترین بدبختی اینجاست که با این وضعی که درست کردن هیچ کشور درست و حسابی رامون نمیدن.....:w821::cryingf:

لینک به دیدگاه
این و که میگم مطمئنم مینا جون نمونش و تو اقوام داریم که بچه به پدر بزرگ رسید البته اگه پدر بزرگ بخواد و حتی تو اقوام خودتون هم نگاه کنی میبینی که پدر یکی از دوستام که از اقوام شماست فوت کرد و بچه ها رو به مادر دادن ولی در اضاش مادر رفت دادگاه خط داد که تا بچه هام به 18 سالگی نرسن من ازدواج نمیکنم :banel_smiley_4:

میگم که مطمئن نیستم ولی فکر می کنم قانونش اینجوری اصلاح شده جدیدا ، البته اون هم واسه حدود ده سال پیش بود . آره باید اصلاح بشه ، واسه بعد طلاق هم اصلا معنی نداره انحصاری وجود داشته باشه اینا باید قبلش بابتش تصمیم گیری شده باشه نه اینکه انحصاری برای مرد باشه .

لینک به دیدگاه

البته شاید بگین واقع بین نیستی و ارمانگرا هستی اما نه من واقعا فکر کردم و به این نتایج رسیدم .

نه ساده نیست...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

صداقت سادس؟

منم نسل جدیدم فکرم متفاوته ابزاری دارم به ارمانهایی که دارم برسم؟

زندگی به هیچ وجه ساده نیس

لینک به دیدگاه
سارا خانوم خیلی راحت تعریف میکنید هااا.

اومدیم و اون مرتیکه اتفاقی اومد اینو خوند.دیگه اون حرف رو هم بهتون نمیزنه ها.یه نامه اخراج و

خلااااااص...

من خیلی وخته کارمو از دست دادم:ws3:

لینک به دیدگاه

با سلام زن از مقدس ترين موجودات مي باشد واقعا بي عدالتي در مورد خانوم ها بيداد مي كنه .اين قضيه مربوط قرن ها گذشته مي باشد كه زن وبها نمي دادن در صورتي كه بي انصافي مي باشد .متنفرم از ادمهايي كه زن ها را به عنوان وسيله ميبينند .و توهين مي كنن.:167:انصافن حالا كسي جرات نمي كنه چپ نگاشون كنه طرفو با ........يكي مي كنن. و انصافن مهربون هستن.

لینک به دیدگاه
داداش گرامی اگه بخواد اره

ولی اگه یه مرد برا رسیدن به سطح n ام از موفقیت مثلا 100 ژول انرژی مصرف کنه تو جامعه ما با این قوانین با این فرهنگ با این دید یه زن باید 10000 برابر انرژی مصرف کنه

رسیدن داریم تا رسیدن:banel_smiley_4:

اینو من کاملا مخالفم.

به نظرم دخترا انرژی کمتری لازم دارن. فقط چند زول

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...