رفتن به مطلب

معرفی نرم افزار Geartrax

S.F

ارسال های توصیه شده

نرم افزار Solid Works يكي از پر فروشترين نرم افزارها ي دنياست كه از قا بليت نقشه كشي بالاي بر خردار و درعين سادگي تمام نيازهاي مارو براوارده ميكنه. يكي از تواناي هاي نرم افزار Solid Works قا بليت لينك شدن نرمافزارهاي Geart trax & cam trax است .

اين نرم افزارها به ترتيب قابليت طراحي عنواع بادامك و چرخ دندهرو براي ما فرا هم ميكنند امكان طراحي

Spur/Helical/ Belev & Worm Gears رو بصورت استاندارد و غير استاندارد با modul هاي مختلف وجود داره . در طراحي گرافيكي چرخ دنده يا skech كردن چرخ دنده مهمترين مشكل طراحيمنحنيهاي اينولوت كه در اين نرم افزار با دادن اطلاعات لازم با كليك كردن روي finish بصورت اتوماتيك به Solid Works لينك مشيم و پروفيل كامل چرخ دنده با توجه بهتنظيمات ما بصورت ايزومتريك نمايش داده ميشه.

اين مجموعه براي نرم افزار هاي Inventor و pro/engineer هم وجود دارد.

البته در نرم افزار unigraphics هم اين كار توسط خود نرم افزار انجام مي شود.

راستی این نرم افزار برای نسخه 2010 سالید موجوده

geartrax01.jpg

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام

ببخشید این بعد از نصب و فعالسازی داخل Add-Insمیاد؟!

من نتونستم پیداش کنم

77069941.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

راستش . نمی دونم که می یاد یا نه . ( البته قانونش اینه که بیاد )

ولی نیازی نیست . نرم افزار رو اجرا کن و کار رو توی نرم افزار انجام بده ( اعداد رو بهش بده ). بعد از زدن . فینیش قطعه وارد سالیدمی شه .

راستی ورژن 2007 . هر دو ؟( هم سایلد هم گیرترکس )

لینک به دیدگاه
راستش . نمی دونم که می یاد یا نه . ( البته قانونش اینه که بیاد )

ولی نیازی نیست . نرم افزار رو اجرا کن و کار رو توی نرم افزار انجام بده ( اعداد رو بهش بده ). بعد از زدن . فینیش قطعه وارد سالیدمی شه .

راستی ورژن 2007 . هر دو ؟( هم سایلد هم گیرترکس )

خیر هر دو نسخه 2010 هستند

قطعه طراحی میشه اما به سالید وارد نمیشه:banel_smiley_4:

بازم کار میکنم ببینم میتونم راهش بندازم یا نه

دکمه فینیش کجاست؟؟

لینک به دیدگاه

یادم چند ماه پیش می خواستم . این رو برای یکی از دوستام فعال کنم . نشد . مشکل کرک داره . شما کرکش و داری . ؟

من با 2007 کار کرده بودم . یادم . یه دکمه ای دشت . مثل فینیش .. یا دان .. الان یادم نیست .

سالید 2010 ماژول جانبی داره مثل dfm pro ولی گیر ترکس رو باید روش نصب کنی .

لینک به دیدگاه
یادم چند ماه پیش می خواستم . این رو برای یکی از دوستام فعال کنم . نشد . مشکل کرک داره . شما کرکش و داری . ؟

من با 2007 کار کرده بودم . یادم . یه دکمه ای دشت . مثل فینیش .. یا دان .. الان یادم نیست .

سالید 2010 ماژول جانبی داره مثل dfm pro ولی گیر ترکس رو باید روش نصب کنی .

کرکشکه یک کیجن هست داخل لینکی که خودتون قرار داده بودید بود...

من الان نیاز دارم که دو چرخدنده رو در کنم

ساده-مخروطی یا ساده خورشیدی یا هر چیز دیگه

نیاز به فایل سالید دارم که ارائه بدم:ws44:

برا همین اومدم دنبال این نرم افزار

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

دوستان عزیز من خیلی با geratrax 2010 مشکل داشتم ...البته با کرک کردنش .

بعد از نصب و کرک کردن با اون کرکی که توی فولدرش هست.در واقع نرم افزار واسه سالیدورک کرک نمی شه واسه یه نرم افزاره دیگه کرک میشه.

شما بعد از نصب از این کرکی که واستون میزارم استفاده کنید.

:gnugghender::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
نرم افزار Solid Works يكي از پر فروشترين نرم افزارها ي دنياست كه از قا بليت نقشه كشي بالاي بر خردار و درعين سادگي تمام نيازهاي مارو براوارده ميكنه. يكي از تواناي هاي نرم افزار Solid Works قا بليت لينك شدن نرمافزارهاي Geart trax & cam trax است .

اين نرم افزارها به ترتيب قابليت طراحي عنواع بادامك و چرخ دندهرو براي ما فرا هم ميكنند امكان طراحي

Spur/Helical/ Belev & Worm Gears رو بصورت استاندارد و غير استاندارد با modul هاي مختلف وجود داره . در طراحي گرافيكي چرخ دنده يا skech كردن چرخ دنده مهمترين مشكل طراحيمنحنيهاي اينولوت كه در اين نرم افزار با دادن اطلاعات لازم با كليك كردن روي finish بصورت اتوماتيك به Solid Works لينك مشيم و پروفيل كامل چرخ دنده با توجه بهتنظيمات ما بصورت ايزومتريك نمايش داده ميشه.

اين مجموعه براي نرم افزار هاي Inventor و pro/engineer هم وجود دارد.

البته در نرم افزار unigraphics هم اين كار توسط خود نرم افزار انجام مي شود.

راستی این نرم افزار برای نسخه 2010 سالید موجوده

geartrax01.jpg

برای کتیا چی؟ میشه به کتیا هم لینکش کرد؟ اگر نه چه نرم افزاری برای رسم چرخ دنده وجود داره که به کتیا لینک بشه؟

لینک به دیدگاه

من یکم فاصله گرفتم و حافظه ام یاری نمی کنه.

البته دنده های پیکره بندی شده موجو ان.

می تونید تو نت بگیردین. اما من ک چیزی برای کتیا نشنیدم/.

میتونید خروجی step رو وارد کتیا کنید. ک البته نیاز دارید سالید نصب کنید. بعد step خروجی بگیرد.

ی سر ب نوشته این دوستمون هم بندازید.

لینک به دیدگاه
برای کتیا چی؟ میشه به کتیا هم لینکش کرد؟ اگر نه چه نرم افزاری برای رسم چرخ دنده وجود داره که به کتیا لینک بشه؟

[h=3]فایل پارامتریک چرخدنده[/h]

[h=3]آموزش رسم چرخدنده در کتیا بصورت گام به گام[/h]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...