رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من هم کلماته کلیدی سرچ میکنم

اما بهترین سرچی که کردم تا الان

کلماتو به زبان انگلیسی تایپ میکنم و مقاله های بسیار خوبیو پیدا میکنم

چون اکثریت اساتید مقاله به زبان انگلیسی می خوان منم به راحتی پیدا میکنم

فارسی هم که قربونش برم دانشنامه تمامیه جزوات و دروس مارو دارن و به راحتی پیدا میشه کرد:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بهترین راه استفاده از تنظیمات قسمت Advanced در گوگل هست

پارامترهای خودتو رو با اون محدود کنید در اولین سرچ نتیجه میگیرید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به جرات میتونم بگم خیلیا اسم این ابزار فوق العاده رو هم نشنیدن

لینک به دیدگاه

تمام كاربران اينترنت از موتورهاي جستجو براي يافتن مطالب دلخواه خود بهره مي‌گيرند اما امروزه شاهد آن هستيم كه جستجوهايي كه در موتورهاي مختلف (از جمله گوگل) انجام مي‌دهيم، لبريز از نتايج اسپم و تبليغاتي هستند كه در واقع فاقد محتويات مورد نظر مي‌باشند. هدف اين سايت‌ها صرفاً تبليغات است و براي اينكه رتبه‌ي بالايي در نتايج جستجوي گوگل داشته باشند، گوگل را فريب مي‌دهند تا بعنوان اولين نتايج ظاهر شوند اما اين نتايج ظاهري بوده و به هيچ‌وجه ما را به نتيجه مطلوبي كه از جستجوي گوگل انتظار داشتيم نمي‌رسانند.

براي مثال به جستجوي زير كه براي يافتن «جزوه كارشناسي ارشد كامپيوتر» انجام شده است دقت كنيد. ۵۰% از نتايج صفحه اول جستجوي گوگل را سايت‌هاي تبليغاتي تشكيل مي‌دهند.

google11.png

hfrp5ugo28ts3xru64dc.jpg

1-افزونه optimizegoogle که برای مرورگر موزیلاست رو نصب کنین

2-به منوی tools بعد optimizegoogle option بروید از منوی سمت چپ گزینه filter رو انتخاب کنید بعد لیست زیر رو کپی پیست کنید بعد ok و تمام .

البته توجه داشته باشین این جور سایت ها عین قارچ رشد می کنن ولی با این کار می شه تا حد زیادی جلوشون رو گرفت

منبع:

لینک به دیدگاه

2-به منوی tools بعد optimizegoogle option بروید از منوی سمت چپ گزینه filter رو انتخاب کنید بعد لیست زیر رو کپی پیست کنید بعد ok و تمام .

تمام ! :ws3:

عجب چیز توپی بود

آخیشششش

لینک به دیدگاه

البته توجه داشته باشین این جور سایت ها عین قارچ رشد می کنن ولی با این کار می شه تا حد زیادی جلوشون رو گرفت

واقعا این موزیلا شاهکاره و شما شاهکار تر.......... :icon_gol: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

alert کردن یه موضوع هم تو گوگل می تونه بهتون کمک کنه بخصوص اگه بخواین هر موضوع جدید یا بهتر بگم سند جدیدی که تو نت پخش میشه به اطلاع شما برسه این روش خوبیه

کلمات andو plus و غیره هم خب جای خودشو داره

لینک به دیدگاه

لینک دانلود مشکل داره

از اینجا بگیرید !!!

تمام كاربران اينترنت از موتورهاي جستجو براي يافتن مطالب دلخواه خود بهره مي‌گيرند اما امروزه شاهد آن هستيم كه جستجوهايي كه در موتورهاي مختلف (از جمله گوگل) انجام مي‌دهيم، لبريز از نتايج اسپم و تبليغاتي هستند كه در واقع فاقد محتويات مورد نظر مي‌باشند. هدف اين سايت‌ها صرفاً تبليغات است و براي اينكه رتبه‌ي بالايي در نتايج جستجوي گوگل داشته باشند، گوگل را فريب مي‌دهند تا بعنوان اولين نتايج ظاهر شوند اما اين نتايج ظاهري بوده و به هيچ‌وجه ما را به نتيجه مطلوبي كه از جستجوي گوگل انتظار داشتيم نمي‌رسانند.

براي مثال به جستجوي زير كه براي يافتن «جزوه كارشناسي ارشد كامپيوتر» انجام شده است دقت كنيد. ۵۰% از نتايج صفحه اول جستجوي گوگل را سايت‌هاي تبليغاتي تشكيل مي‌دهند.

google11.png

hfrp5ugo28ts3xru64dc.jpg

منبع:

لینک به دیدگاه
لینک دانلود مشکل داره

از اینجا بگیرید !!!

:w58:

لینکش سایت خود موزیلاست

درست بود...من گرفتم

لینک به دیدگاه
سرچ از سایتهای گوگل و یاهو

استفاده از کلمات کلید و گذاشتن علامت + در بین کلمات کلیدی . :ws37:

:icon_gol:

بهترین راه استفاده از تنظیمات قسمت Advanced در گوگل هست

پارامترهای خودتو رو با اون محدود کنید در اولین سرچ نتیجه میگیرید

به جرات میتونم بگم خیلیا اسم این ابزار فوق العاده رو هم نشنیدن

من تو سرچام معمولا از این 2 روش استفاده میکنم. و معمولا هم به جواب میرسم.....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
لینک دانلود مشکل داره

از اینجا بگیرید !!!

مشکل نداره

نمیدونم چرا بعضی وقتا بالا نمیاد...

هروقت نتونستی از سایت موزیلا چیزی بگیری یکی دو ساعت بعدش دوباره دانلودش کن

لینک به دیدگاه

به شخصه اکثرا از google بزای سرچ استفاده می کنم! یه سری اطلاعات از دوستم قبلا گرفتم,که کارمو راحت تر کرده! مثلا مواثعی که به یه فایل pdf نیاز داشتم طوری سرچ می کنم که فقط pdf ظاهر بشه یا همین کارو برای power point و ... باعث می شه تو وقتم صرفه جویی بشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...