رفتن به مطلب

سخنانی از روانشناسان بزرگ

ارسال های توصیه شده

به نظرم بعضی از فرمایشات اینا از بس فشرده و پر معنی است که میشه خیلی در مورد انها حرف زد

مثلا این یکی

پرسشی كه هرگز بدان پاسخ داده نشده است و خود من نیز با وجود سی سال پژوهش و مطالعه برای آن پاسخی نیافته ام این است كه

«خواسته ی زنان چیست؟»

((زیگموند فروید))

لینک به دیدگاه

عدالت از لوازم تمدن است، يعني اين ضمانت كه نظام حقوقي استقرار يافته، از اين پس به سود فرد شكسته نشود.

((

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
))

لینک به دیدگاه

"تمدن" به مجموعه ي دستاوردها و نهادهايي گفته مي شود كه زندگي ما را از زندگي حيواني پيشينيان دور مي كند و دو هدف دارد: يكي نگاهباني از انسان در برابر طبيعت و ديگري تنظيم روابط بين انسانها.((

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
))

لینک به دیدگاه
لطفا پست های من در اینجا را حدف کنید .

یا اینکه 3 پست اول را حذف کنید

میشه بپرسم چرا؟

خب موضوع شما مشابهش قبلا بوده من ادغامش کردم مشکلش کجاست؟:ws38:

لینک به دیدگاه
میشه بپرسم چرا؟

خب موضوع شما مشابهش قبلا بوده من ادغامش کردم مشکلش کجاست؟:ws38:

میدونم ادغامش کردین

دوست ندارم 23 پست تو یه تاپیکی بزنم که فقط یه پست داشته .البته میبخشید ها امیدوارم ناراحت نشی . عادتم اینه . دوست ندارم توی تاپیک های مرده ادغام بشم.

لینک به دیدگاه

QUOTE]

میدونم ادغامش کردین

دوست ندارم 23 پست تو یه تاپیکی بزنم که فقط یه پست داشته .البته میبخشید ها امیدوارم ناراحت نشی . عادتم اینه . دوست ندارم توی تاپیک های مرده ادغام بشم.

امکان حذف پست اول نیست چون کل تاپیک حذف میشه

تاپیک زنده شده دیگه!:ws3:

لینک به دیدگاه
QUOTE]

امکان حذف پست اول نیست چون کل تاپیک حذف میشه

تاپیک زنده شده دیگه!:ws3:

شدن که میشه .من تکنیکش رو به شما یاد میدم

اول پستهایی که با شروع تاپیک من میشد تیک میزنی بعد برای انها گزینه ی جدا سازی رو انتخاب میکنی بعد میبری یه جایی میذاری . یعنی اینبار تاپیک مرحوم شده من زنده میشه و تاپیک یه پستی شما میماندسرجاش . بعد هم هربلایی خواستی سر تاپیک خودت که حالا به شکل اول در اومده میاری . :ws3:

اگر تاپیک شما فقط بیش از یه پست زده بودین و به امان خدا رهاش نمیکردین کاری نداشتم . این بار اشکال نداره . ولی بدانید در این نوع تالار ها و این نوع تاپیک ها که احتیاج به جستحوی مطلب داره فکر نکنید دیگران میان و کار شما رو ادامه میدن .. در تاپیک ها ی

کل کل البته لازم نیست پیش تاپیکت بمونی مث همین تحلیل شخصیت ها و انواع صندلی داغ که توی بورس هستند

حالا بذار باشه این بار میگذرم:ws37: . ولی جریمه اش اینه

که اگه میدونی هم مطالبش همه و بدرد بخور مهمش کنی که نره اون زیر.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...