رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پونه جان من همه کارهاتو دیدم. واقعا خسته نباشی. آدم باید علاقه داشته باشه تا بتونه اینطوری کار کنه.

به نظر میرسه که یه مقداری از اینکه قلم رو راحت بگیری دستت هراس داری. خط هات خیلی منطمه.

ضمن اینکه کار با ماژیکت خیلی بهتر از کار با مدادرنگیته. باید رو مدادرنگی بیشتر کار کنی

توی راندوی درخت از فرمول WM نا منظم استفاده کن. راندوی درخت نباید اصلا منظم باشه!

کلا خسته نباشی. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خواهش :ws3:

حالا چرا اینقد اسمو کامل نوشتی ؟؟؟ :w58:

آخه تو اون پست که عکس گرفته بودی از کارات زیر برگه اسمتو نوشته بودی منم دیدم فامیلیتو:ws3:

خواستم بگم چقدر با دقت به کارات نگاه میکنم:ws3:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

آفرین پونه جون، هر دفعه داره کارات بهتر میشهhapydancsmil.gif

کاشکی یکم تو کارای راندوت با ماژیک -، با راپید یا مدادرنگی کار میکردی روش تا از حالت خامی در بیاد، مثلا تو بعضی کارا تو درختا فقط رنگ نذاشتی و با راپید هم حالت برگ و اینارو نشون دادی که خیلی خوبه،اما تو بعضی کارا اینکارو نکردی،خوبه رو اونا هم کار بشه،:w16:

هاشور اینا هم کار رو خیلی خوشکل میکنه hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
پونه جان من همه کارهاتو دیدم. واقعا خسته نباشی. آدم باید علاقه داشته باشه تا بتونه اینطوری کار کنه.

به نظر میرسه که یه مقداری از اینکه قلم رو راحت بگیری دستت هراس داری. خط هات خیلی منطمه.

ضمن اینکه کار با ماژیکت خیلی بهتر از کار با مدادرنگیته. باید رو مدادرنگی بیشتر کار کنی

توی راندوی درخت از فرمول WM نا منظم استفاده کن. راندوی درخت نباید اصلا منظم باشه!

کلا خسته نباشی. :icon_gol:

مرسی :ws37:

بله خیلی منظم بودن تو کارام هست آخه عادت دارم تو کارام ظریف باشم و دقیق ، میدونم اینجا باید دست رو آزادانه حرکت بدم ولی واقعا میترسم بد بشه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟

یه سوال دیگه هم دارم .... ببخشید من تازه واردم :hanghead:..... این فرمول WM نا منظم که گفتید چیه ؟؟؟ میشه توضیح بدید ؟؟:thk:

بازم مرسی دوستم :w72:

لینک به دیدگاه
آفرین پونه جون، هر دفعه داره کارات بهتر میشهhapydancsmil.gif

کاشکی یکم تو کارای راندوت با ماژیک -، با راپید یا مدادرنگی کار میکردی روش تا از حالت خامی در بیاد، مثلا تو بعضی کارا تو درختا فقط رنگ نذاشتی و با راپید هم حالت برگ و اینارو نشون دادی که خیلی خوبه،اما تو بعضی کارا اینکارو نکردی،خوبه رو اونا هم کار بشه،:w16:

هاشور اینا هم کار رو خیلی خوشکل میکنه hapydancsmil.gif

مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسیییییییییییییییییییییییییی:mbj6ivxkw3ccem7bie7

چشم حتما امتحان میکنم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...