رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دوستای گلم ما هممون داریم معماری میخونیم و فک کنم به این اعتقاد پیدا کردیم که دست ازاد توی هرکس متفاوته حتی استاد هم نمی تونه تو این کار دخالت کنه وسلیقه ی دانشجو رو تغییر بده چه دانشجوهایی که از اساتیدشون بهتر کار میکنن واسه همین فک نمی کنم خوب باشه که بیایم در مورد یه سری چیزها مثل همین که درخت چپش تیره تر میشه صحبت کنیم این بر میگرده به زاویه ی دید شما به این که با نگاه کردن به کدوم سمت حجم و فضا رو بهتر درک می کنین نه به نکته های اسکیس و راندو برا مثال وقتی شما قدرت دیدتون توی سمت راست بهتره خب مطلقا سمت چپ رو تیره کار میکنین و بالعکس :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

~M~O~J~ مهمان
دوستای گلم ما هممون داریم معماری میخونیم و فک کنم به این اعتقاد پیدا کردیم که دست ازاد توی هرکس متفاوته حتی استاد هم نمی تونه تو این کار دخالت کنه وسلیقه ی دانشجو رو تغییر بده چه دانشجوهایی که از اساتیدشون بهتر کار میکنن واسه همین فک نمی کنم خوب باشه که بیایم در مورد یه سری چیزها مثل همین که درخت چپش تیره تر میشه صحبت کنیم این بر میگرده به زاویه ی دید شما به این که با نگاه کردن به کدوم سمت حجم و فضا رو بهتر درک می کنین نه به نکته های اسکیس و راندو برا مثال وقتی شما قدرت دیدتون توی سمت راست بهتره خب مطلقا سمت چپ رو تیره کار میکنین و بالعکس :icon_gol:

.

.

نمیدونم

ولی من فک کنم چیزای ک در پرسپکتیو از اهمیت درج 2 دارن قواعد یکسانی دارن

درخت،اسمان.....

این جمله درخت هم جمله از کتاب صدیق بود

هر جور راحتین انجام بدید

شما استادید ما دانشجو:w410:

لینک به دیدگاه
.

.

نمیدونم

ولی من فک کنم چیزای ک در پرسپکتیو از اهمیت درج 2 دارن قواعد یکسانی دارن

درخت،اسمان.....

این جمله درخت هم جمله از کتاب صدیق بود

هر جور راحتین انجام بدید

شما استادید ما دانشجو:w410:

عزیزم این چه حرفیه منو استاد؟چه چیزا استادا بشنون خود کشی میکنن:ws3:

نمی دونم گلم من تا الان اینجوری کار کردم حالا تو اگه بلدی بگو ما هم یاد بگیریم:w16:ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز.ترم پیش بهترین استادم (استاد جاوید) فقط با گفتن چندنکته تکنیک آبرنگ و آموزش داد.:ws3:

1-چسباندن مقوای مورد نظر روی شاسی.....(از چهار طرف باید کامل چسب بزنیم... حالا چسب کالک یا کاغذی فرقی نداره ولی کامل پوشش بدین)

2-برای راست دستها گیره شاسی سمت چپ باشه که ایجاد مزاحمت نکنه

3-طرح مورد نظر باید با رواننویس زد آب کشیده شود تا هنگام گذاشتن رنگ پس ندهد.

4-در هنگام کشیدن طرح به خطوط فرعی در کار دقت شود چراکه به راندو بعد و زیبایی میدهد....(مهمترین نکته در راندو):w16:

5-برای ساختن رنگ به تمیزی آب و قلمو دقت شود(مهمترین نکته در راندو با آبرنگ تمیزی و شفافیت رنگهاست)

6-رنگها در پالت تخم مرغی درست شود نه پالت جعبه آبرنگها.... :ws46:

7-برای ساختن رنگها ابتدا آب را در پالت ریخته سپس رنگ را اضافه میکنیم

8-رنگها قبل از استفاده حتما تست شوند.... روی مقوای همجنس کار اصلی

9-ابتدا رنگهای روشن را میگذاریم.... پس از خشک شدن رنگهای تیره را میگذاریم....

10-یکی از مهمترین نکات در گذاشتن رنگها لکه گذاری است یعنی در آبرنگ به هیچوجه نباید چندینبار قلمو را روی رنگ کشید.... چراکه بافت مقوا خراب شده و کثیف جلوه میدهد.

11- در انتها دوباره با رواننویس خطوط اصلی را پررنگ میکنیم.:a030:

امیدوارم استفاده کنین و موفق بشین.....

کارای خودم دست استاد..... هفته دیگه میگیرمشون و براتو تو سایت آپلود میکنم....

موفق باشید....:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان
عزیزم این چه حرفیه منو استاد؟چه چیزا استادا بشنون خود کشی میکنن:ws3:

نمی دونم گلم من تا الان اینجوری کار کردم حالا تو اگه بلدی بگو ما هم یاد بگیریم:w16:ممنون

.

.

من دوسم دارم بیشتر شنوده باشم تا گوینده

یا

خواننده باشم تا نویسنده

لینک به دیدگاه

ادامه

تکنیک ابرنگ 4 تا روش خیلی معمول داره که

1 .خیس در خیس این روشی هستش که از قلموی خیس جهت قرار دادن رنگ روی کاغذ خیس استفاده می شود. از این روش برای ایجاد لبه های نرم مانند ابرها و ... استفاده می کنن

۲. خیس در خشک روشی هستش که از قلموی خیس جهت قرار دادن رنگ روی کاغذ خشک استفاده می شه. از این روش جهت ایجاد لبه های تیز مانند اشکال مختلف در زمینه استفاده میشه

3.خشک در خیس روشی است هستش که از قلموی خشک جهت قرار دادن رنگ روی کاغذ خیس استفاده می شه. از این روش جهت ایجاد عناصر پس زمینه مانند کوه و درخت استفاده می شه.

۴. خشک در خشک روشی هستش که از قلموی خشک جهت قرار دادن رنگ روی کاغذ خشک استفاده می شه. از این روش جهت ترسیم جرئیات استفاده می شه

اینا جزئیات کلی ابرنگ که اگه توی طرحتون رعایتش کنین یه راندوی خیلی فوق العاده انجام دادین:a030:

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...
باعرض سلام اگر میشه درباره راندو بامداد رنگ چند نمونه کار برای دانلود قرا بدهید باتشکر:icon_gol:

مرسی که تاپیک اوردی بالا:ws3:

حتما خصوصا اینکه کارای جدیدمو میخواستم بزارم:whistle:

ببخشین هی دیر میشه اخر ترمه دیگه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سلام به همگی بنظر م خیلی خوب می شه اگه به صورت مرحله به مرحله یه کاری توضیح داده بشه با تصویر بقیه از روش کار کنن و کارهاشون رو ارائه بدن.مثلا برای یک درخت از همون ابتدا با شماره گذاری در تصویر مرحله به مرحله تکمیل بشه. اینطوری خیلی کاربردی تر میشه .راستی می شه راجع به کار ماژیک از صف صفر نحوه خط کشیدن با ماژیک به دست اوردن ضخامت های مختلف و عادت کردن به کار با اون با تصویر توضیح بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تشکر این تاپیک فوق العاده است.

لینک به دیدگاه

مدتی هست که این تاپیک دیگه اپ نشده ولی سعی میکنم دوباره ادامش بدم این عکس هم براتون میزارم که نشون میده که یک حجم میتونه به چندین راه مختلف راندو بشه و تو کاراتون تنوع داشته باشین البته این اسمون ها انتزاعی هستن

6hp377qi1u103b1t38v.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام من دارم کلاس راندو میرم میخوام تمام درس نامه ها و تمریناتشو واستون بذارم و کارای خودم رو هم بذارم تا ایرادامو بگیرید

امیدوارم کاراتونو بذارید تا منم کمی ایده بگیرم

جلسه اول :

پوشش گیاهی

1)بخش برگ های درختان

در این بخش رسم انواع برگهای درخت در راندو آمده است

نکته : اگر بخواهیم تصویری از نزدیک رسم کنیم به گونه ای که برگهای درختان معلوم باشد و بخواهیم تک تک برگها را رسم کنیم و باید دقت شود که تقسیمات برگها باید فرد( یکی و سه تایی و ...) باشد و ما تقسیمات زوج ( 2 تایی و 4تایی و ... ) نداریم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...