رفتن به مطلب

تئاتر منحرف جنسی "هداگابلر" در تاتر شهر تهران !!! (حتما ببینید ...)

ارسال های توصیه شده

من دانشجوی دانشگاه هنر تهران هستم.

هم با بچه های سینما ارتباط دارم هم تئاتر و هم سایر شته های هنری. چه بسا فسادی که در رشته های دیگه هست در تئاتر و سینما نیست. یکی از دلایلی که باعث همچین برداشت هایی شده، ذات فعالیت تئاتر و سینما هست. چون باید برای مدت زیادی در کنار هم کار کنن و... ولی واقعا جزو فاسدترین نیستند. اینجوری دلسردشون نکنید، گرچه سنگین تر از این حرفا رو شنیدن.

لینک به دیدگاه

به قول يه بنده خدايي " مملكت امام زمان تئاتر ميخواد چيكار ؟!!! " :icon_razz:

واقعا مملکت گل و بلبل تاتر می خواد چی کار !!! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

جالبه خیلی جالبه ...

وارونه جلوه دادن ...

همه چیز را به سود کشاندن ...

خوب است ...

من چیزی در مورد این هنر اصیل نگویم بهتر است ...

ولی این را بیان کنم که دوست من این تئاتر را از نزدیک دیده ... و آدمی مذهبی است ..

من هم کمی بیش از این دوستانی که دم از مذهب می زنند نسبت به دینم حساسم .. ولی واقعا این تصویر برداری و نوع بیان این خبر گذاری من را یاد دروغ های صدا و سیما می اندازد...

بگذریم ... این تئاتر هیچ مغایرتی با دین و اصول ما ندارد و این عزیزان دین دوست به ظاهر ، یادشان رفته چه گند هایی خود زدند و با گنده کردن به این مسایل دارند اشتباهات خود را تکرار می کنند.

واقعا متاسفم برای خودم ... من تئاتری نیستم ولی تا دلتون بخواهد دوست تئاتری دارم . و االان درکش می کنم ...:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_gol::icon_gol:

موفق باشید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...