رفتن به مطلب

درخواست حل مشکل نمایش "ی" در میان حروف

ارسال های توصیه شده

مدیران ودوستان محترم

کامپیوتر من دارا ی سیستم عامل vista و اینترنت اکسپلورر 8 ودر view/encoding پارامتر unicode utf8 انتخاب شده است .

در religion در control panel نیز صفحه کلید فارسی وانگلیسی نصب می باشد وزبان هم انگلیسی (آمریکا) می باشد اگرچه آنرا فارسی وایران را هم انتخاب کردم باز هم مشکل زیر را داشتم .

بسیار عجیب می باشد چند روزی است که متاسفانه هنگام browse و هنگام تایپ برای اراسل متن به forum ها متاسفانه "ی " وسط کلمات را بجای اینکه بصورت یای کوچک نمایش دهد بصورت یای بزرگ نمایش می دهد.

واقعا کلافه شدم لطفا راهنمائی فرمائید.

تصاویری از این مشکل بصورت زیر می باشد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ممنون

لینک به دیدگاه

این مشکل رو فقط موقع ارسال متن به فروم خاصی داری؟ :ws11: یا اینکه تو همه فروم ها این مشکل رو داری؟ چون تو اینجا که متنت درست اومده. تو کار با برنامه های دیگه مثل word و notepad درست تایپ میشه؟

لینک به دیدگاه
این مشکل رو فقط موقع ارسال متن به فروم خاصی داری؟ :ws11: یا اینکه تو همه فروم ها این مشکل رو داری؟ چون تو اینجا که متنت درست اومده. تو کار با برنامه های دیگه مثل word و notepad درست تایپ میشه؟

مدیر محترم

برای مشاهده شما دوستان مشکل ندارید.

ولی خودم موقع دیدن صفحات وب وهنکام تایپ درتمامی تاپیک ها مشکل دارم

ممنون

لینک به دیدگاه
دوست عزیز با همه ی فونت ها این مشکل رو داری یا فقط با تاهوما؟

تقریبا با همه فونت ها

چون هنگامی که tools/internet option/font را عوض می کنم باز هم تغییری نمی کند.

ممنون

لینک به دیدگاه

با مرورگرهای دیگه هم همین مشکلو داری یا فقط IE ؟ با فایرفاکس چطور؟ بعد نگفتی تو نرم افزارهایی مثل notepad و word هم مشکل داری یا فقط تو اینترنت و با IE این مشکل هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...