رفتن به مطلب

تاپیک گفتگو آزاد بچه های مهندسی کامپیوتر

ارسال های توصیه شده

سلااااااااااااااااااااااام خوبید؟ نه این فرق میکنه فکرکنمی(: نرم افزاریه برا نصب ویندوز یا لینوکس مجازی... برام ارور عجیب غریب میده:)

سلامممم

خب اونی که من گفتم هم همین کارو میکنه. البته نمیشه روش لینوکس نصب کرد فقط واسه ویندوز جواب میده ...

ارورش چیه ؟ میتونید عکس بزارید ؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آقا من میخواستم واسه خونمون از این لامپهای led بخرم ، میخواستم ببینم کسی تا حالا خریده ؟؟ تجربشو داره ؟

حالا نور اینا چطوریه؟ نقطه ایه یا پخش میکنه ؟ یا واسه خونه چه جور مدلی مناسبه؟

ممنون

لینک به دیدگاه
سلامممم خب اونی که من گفتم هم همین کارو میکنه. البته نمیشه روش لینوکس نصب کرد فقط واسه ویندوز جواب میده ... ارورش چیه ؟ میتونید عکس بزارید ؟
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
اولین شکلکی که گذاشتن ارور من بود..ولی جالبه ورژن قدیمی تر رو که نصب کردم حل شد. البته درهمین تاپیک هم عین همین مشکل روداشتن و همین کارو کردن ولی متوجه نشدم چراباید باورژن قبلی کارنکنه..(گیرم الان:دی)
لینک به دیدگاه
آقا من میخواستم واسه خونمون از این لامپهای led بخرم ، میخواستم ببینم کسی تا حالا خریده ؟؟ تجربشو داره ؟ حالا نور اینا چطوریه؟ نقطه ایه یا پخش میکنه ؟ یا واسه خونه چه جور مدلی مناسبه؟ ممنون

http://www.hamseda.ir/fa/news/6394/%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%BE-led-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86-%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%BE-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

سلام(:

این لینکای بالایی یه چیزایی گفتن. من استفاده نکردم ولی شاید این بالایی ها کمک کننده باشن(:

لینک به دیدگاه

بچه ها کسی تا حالا تو سایت دانشگاه موقع انتخاب واحد پول اشتباهی یا زیاد از اون مبلغ مورد نظر ریخته؟؟

چون من میخواستم ترم تابستونی بردارم به همین خاطر حدود 270 تومن ریختم،ولی نتونستم تابستون بردارم الان که زمان انتخاب واحد ترم جدید رسیده با اینکه 270 ریختم و تو خود سایت هم میزنه که بستانکار =270 ولی وقتی میرم قسمت انتخاب واحد مینوسه که مبلغ موردنظر برای ثبت نام 270 ! حالا نمیدونم باز دوباره بریزم یا اینکه خودش اعمال میشه؟

چون تا روز انتخاب واحد 2 روز مونده و منم موندم چیکار کنم ، میترسم اگه نریزم سایت برای انتخاب واحد برام باز نشه ؟ کسی میدونه چیکار کنم؟

ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام. تماس بگیرین بااموردانشجویی دانشگاهتون و مطرح کنید.و یا بخش مالی دانشگاه. احتمالا سیستمی هست و باید ازسمت پرتالتون اقدام بشه...حل میشه(:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام

بچه ها همونطور که میدونید توی دانشگاه ها چیز درست و حسابی به آدم یا نمیدن حالا با این وضع چطور میشه که زبان های برنامه نویسی مثل c,c++, c# رو یاد گرفت؟؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

بچه ها همونطور که میدونید توی دانشگاه ها چیز درست و حسابی به آدم یا نمیدن حالا با این وضع چطور میشه که زبان های برنامه نویسی مثل c,c++, c# رو یاد گرفت؟؟

سلام مجید جان

فکر میکنم واسه شروع کتاب دایتل خوب باشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یه پروژه دارم درباره الگوریتم های فشرده سازی تصویر, مطلب زیاد درباره ش پیدا کردم ولی عکس نه. میتونید کمکم کنید چند تا عکس برای مثال زدن و فهموندن بهتر مطلب به بچه ها درباره موضوع فشرده سازی تصویر تو پروژم بزارم:4564:

از اونجایی که رشته من سخت افزاره زیاد سررشته ندارم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنون میشم کمکم کنید:sigh:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان من یه پروژه دارم درباره الگوریتم های فشرده سازی تصویر, مطلب زیاد درباره ش پیدا کردم ولی عکس نه. میتونید کمکم کنید چند تا عکس برای مثال زدن و فهموندن بهتر مطلب به بچه ها درباره موضوع فشرده سازی تصویر تو پروژم بزارم:4564:

از اونجایی که رشته من سخت افزاره زیاد سررشته ندارم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

ممنون میشم کمکم کنید:sigh:

میشه چند تا از اون الگوریتم ها ی فشرده سازی رو که براشون تصویر می خواین مثال بزنین؟

لینک به دیدگاه

بچه ها کتاب فارسی عمومی واسه دانشگاه با جلد زرشکی رنگ یا فکر کنم قرمز رنگ میشناسید؟؟:ws3:استادمون گفته بخرید ولی نگفت نویسنده کیه؟؟!

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان

سوالی دارم

من میخام یه لیست از نرم افزارهای مهمه رشته نرم افزار کامپیوتر رو درست کنم

می تونین کمک برسونین بهم؟

میدونم نرم افزار زیاده ولی اون مهماش که تو دانشگاها و سرفصل ها تدریس میشه و کاربردیه میخام

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

سوالی دارم

من میخام یه لیست از نرم افزارهای مهمه رشته نرم افزار کامپیوتر رو درست کنم

می تونین کمک برسونین بهم؟

میدونم نرم افزار زیاده ولی اون مهماش که تو دانشگاها و سرفصل ها تدریس میشه و کاربردیه میخام

سلام

نرم افزارهای پیشنهادی:

packet trace

emu 8086

virtual studio

vmware

متلب

dreamweaver

لینک به دیدگاه

سلام،

علاوه بر نرم افزارهای مهمی که دوستان ذکر کردن:

C

++c

ممکنه کمی جاوا

و ممکنه کمی دلفی( که پیش فرضش پاسکال هست)

و...

البته پایگاه داده هایی هم مثل Sql Server و Acces هم تدریس میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...