رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 26...شقایق...عزیز

ارسال های توصیه شده

شلاملکم

من دوست امیرم امیر روش نشد بیاد منو فرستاد شما با امیر ازدواج میکنین؟

امیر کیه؟؟؟

پسر شقایق؟؟؟w127.gif

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 139
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امیر کیه؟؟؟

پسر شقایق؟؟؟w127.gif

اره باهاش ازدواج میکنی

تو اصلا معنیه جینگولک و میدونی که الکی میحرفی:w00::w00:

ما تو دهاتمون میگیم دلقک حالا من نمی دونم شما شهری ها چی میگین

• Like 1
لینک به دیدگاه

خب سلام علیکم شقایق عزیز (اسمتو نمیدونم همین یوزرو گفتم:ws3:)

از همین الان بگم که دوستای من همشون میدوننن یه شقایقو وحیدی وجود دارند در دنیای مجازی که میاند نت و الگوی من هستند در همه لحاظ.......:ws3:

تقریبا همه ویژگی های شقایق رو گفتند از اسپمر بودنو مامان گل بودنو همسر خوب بودنو شوخ طبعیه بسیار زیادش که همه رو منم تایید میکنم:ws3: به اضافه خانوم بودنش:icon_gol:

قلبا دوست دارم خواهر گلم به خاطر اخلاق خوبت با وجود اینکه برخورد زیادی باهات نداشتم ولی دورادور حرفای شما و همسر گرامیتونو میخونم و لذت میبرم از دیدن زندگی وعلاقه بینتون.........

برای هر دو و پسرای گلتون آرزوی سلامتی و عاقبت به خیری دارم:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ابجیش خیلی خوشگله:icon_redface:

ذوق مرگ شدم:ws3:

اره باهاش ازدواج میکنی

ما تو دهاتمون میگیم دلقک حالا من نمی دونم شما شهری ها چی میگین

نه تو شهر ما معنیش فرق داره

• Like 1
لینک به دیدگاه
خب سلام علیکم شقایق عزیز (اسمتو نمیدونم همین یوزرو گفتم:ws3:)

از همین الان بگم که دوستای من همشون میدوننن یه شقایقو وحیدی وجود دارند در دنیای مجازی که میاند نت و الگوی من هستند در همه لحاظ.......:ws3:

تقریبا همه ویژگی های شقایق رو گفتند از اسپمر بودنو مامان گل بودنو همسر خوب بودنو شوخ طبعیه بسیار زیادش که همه رو منم تایید میکنم:ws3: به اضافه خانوم بودنش:icon_gol:

قلبا دوست دارم خواهر گلم به خاطر اخلاق خوبت با وجود اینکه برخورد زیادی باهات نداشتم ولی دورادور حرفای شما و همسر گرامیتونو میخونم و لذت میبرم از دیدن زندگی وعلاقه بینتون.........

برای هر دو و پسرای گلتون آرزوی سلامتی و عاقبت به خیری دارم:icon_gol:

:aghosh::aghosh:

وای عزیزم شرمندم نکن :girl_blush2:

ایکاش نقاط ضعفمم میگفتین:girl_blush2:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:aghosh::aghosh:

وای عزیزم شرمندم نکن :girl_blush2:

ایکاش نقاط ضعفمم میگفتین:girl_blush2:

قربونت :4uboxsmiley:

فعلا چیزی ندیدم جدا:icon_gol::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
خوب شما بگن شاید به درد ما از اخر خورد شما از کجا مدونن که به درد ما نموخوره

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

میگم بدردت نمیخوره بوگو چشم الکی اصرار نکن:w00:

لینک به دیدگاه
خوب شما بگن شاید به درد ما از اخر خورد شما از کجا مدونن که به درد ما نموخوره

متافیزیک

حالا برو تحقیق کن ببین چیه؟:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه

شخصیت شما: برونگرا یا درونگرا؟

شخصیت انسانهارا می تـوان بـا معیارهـای گـونـاگونی به دسته های مختلف تـقسیم بندی كرد. در اینـجا شخصیت انسانها نخست بـا نحوه ارتباطشان با دیگران به دو دسته درونگرا و برونگرا تـقسیم بندی شده است.

مـتوجه باشید كـه هـر دوی ایـن دو نوع شخصیت كاملا طبیـعـی و نـرمـال می بـاشـد. برونگرایان به سوی جهان عینی متمایل بوده و درونـگرایان به سوی جهان ذهنی و غیر عینی. شــما با آگـاهـی یـافـتـن از خـصـوصیات شخصیتی هر دو گروه قادر خواهید بود با شناساییشان رابطه بهـتـری بـا آنـهــا برقرار سازید:

● ویژگیهای شخصیتی برونگرا

۱) علاقه مند به وقایع پیرامون خود.

۲) رو راست و معمولا پر حرف.

۳) عقیده خود را با عقاید دیگران مقایسه میكند.

۴) اهل عمل و پیشقدمی در كارها.

۵) بسهولت دوستان جدیدی یافته و یا با یك گروه خود را وفق میدهد.

۶) افكار خود را بیان میكند.

۷) علاقه مند به افراد جدید.

۸) بزرگترین وحشت وی آن است كه نكند پس از یك فاجعه هولناك آخرین بازمانده بشـر روی زمین باشد (ترس از قطع ارتباط با دنیای خارج و مردم.) تنهایی برای وی بسیار آزار دهنده میباشد.

۹) از تعامل و ارتباط برقرار كردن با دیگران انرژی میگیرند.

۱۰) خوش مشرب بوده اما زیاد احساساتی نیستند.

۱۱) ریسك پذیرند، سریع تصمیم می گـیـرند، اجتماعی هستند، درك آنها آسان است، شخصیت آنها در خلوت و حضور دیگران یكسان است، معاشرتی هستند.

۱۲) پس از آنكه حرف خود را زدند به گفته خود می اندیشند. علاقه مند به كار گروهی. نقل هر مجلس می بـاشنـد. موسیقی با صدای بلند و فعالیتهای هیجان انگیز را بیشتر دوست دارند.

۱۳) رنگهای روشن را بیشتر دوست دارند. بیشتر از اعمال دیگران خشمگین میگردند تا خودشان. اطلاعات شخصی خود را بسادگی با دیگران قسمت می كـنند. رویكرد سریع الوصول را بیشتر ترجیح می دهـنـد. تنها از روی تجارب زندگی خود درس می گیرند و نه عبرت گرفتن از دیگران.

۱۴) ۵۷ الی ۶۰ درصد از جمعیت را تشكیل میدهند.

الــبته خصوصیات فوق هیچ ارتباطی با اعتماد بنفس داشتن فرد برونگرا ندارد یك برونگرا ممكن است اعتماد بنفس پایینی داشته باشد.

● ویژگیهای شخصیتی درونگرا

۱) علاقه مند به احساسات و افكار خودشان. نیاز به داشتن قلمرو شخصی. كـم حرف، ساكت و متفكر.

۲) دوستان زیادی ندارد. در ارتباط برقرار كردن با افراد جدید مشـكل دارد. عـلاقـه مـند به سكوت و تمركز. از دید و بازدید های غیر منتظره و ناگهانی بیزار است.

۳) كارایی وی در تنهایی بیشتر است. بـزرگترین وحشت وی آن اسـت كـه در یـك جــمع شلوغ قرار گیرید. ترس از آنكه فردیت خود را از دست بدهد. از فـعالـیتهای انفرادی انرژی میگیرد.

۴) در بیـن انـبـوه مـردم بودن آنها را خسته می كنـد. بـیشتـر از دسـت كـرده خـودشـان خشمگین میگردند تا دیگران. معمولا كمرو هستند. دركشان مشكل است. اهـل ایــده و عقاید نو.

۵) شـخصیتی مـتمایز در خلوت خود و در حضور دیگران دارند. مشـتـاق و احسـاسـاتـی می باشند. معمولا احساساتشان را بیان نمیكنند. در جـمع نا آشنا ساكت اما در جمع دوستان خود راحت می بـاشنـد. تـمركزشان قوی است. برای تصمیم گیری به زمان نیاز دارند.

پیش از حرف زدن می اندیشند.

۶) از در میان گذاشتن اطلاعات شخصی خود با دیگران ممانعت میكند.

مایل به رویكــرد آهسته اما دقیق می بـاشد. بـا مشـاهـده درس می آموزد (عـبــرت از دیگران) و پس از آموختن روش زندگی، زندگی خود را آغاز میكند.

۷) ۲۵ الی ۴۰ درصد از جمعیت را تشكیل میدهند.

این خصوصیات هیچ ارتباطی با كمرویی درونگرایان ندارد ممــكن است آنها خیلی هم با اعتماد بنفس باشند. %۶۵ نوابغ را درونگرایان تشكیل میدهند.

• Like 3
لینک به دیدگاه

شخصیت انسانهارا می تـوان بـا معیارهـای گـونـاگونی به دسته های مختلف تـقسیم بندی كرد. در اینـجا شخصیت انسانها نخست بـا نحوه ارتباطشان با دیگران به دو دسته درونگرا و برونگرا تـقسیم بندی شده است.

مـتوجه باشید كـه هـر دوی ایـن دو نوع شخصیت كاملا طبیـعـی و نـرمـال می بـاشـد. برونگرایان به سوی جهان عینی متمایل بوده و درونـگرایان به سوی جهان ذهنی و غیر عینی. شــما با آگـاهـی یـافـتـن از خـصـوصیات شخصیتی هر دو گروه قادر خواهید بود با شناساییشان رابطه بهـتـری بـا آنـهــا برقرار سازید:

۸) بزرگترین وحشت وی آن است كه نكند پس از یك فاجعه هولناك آخرین بازمانده بشـر روی زمین باشد (ترس از قطع ارتباط با دنیای خارج و مردم.) تنهایی برای وی بسیار آزار دهنده میباشد.

۱۱) ریسك پذیرند، سریع تصمیم می گـیـرند، اجتماعی هستند، درك آنها آسان است، شخصیت آنها در خلوت و حضور دیگران یكسان است، معاشرتی هستند.

۱۲) پس از آنكه حرف خود را زدند به گفته خود می اندیشند. علاقه مند به كار گروهی. نقل هر مجلس می بـاشنـد. موسیقی با صدای بلند و فعالیتهای هیجان انگیز را بیشتر دوست دارند.

۱۳) رنگهای روشن را بیشتر دوست دارند. بیشتر از اعمال دیگران خشمگین میگردند تا خودشان. اطلاعات شخصی خود را بسادگی با دیگران قسمت می كـنند. رویكرد سریع الوصول را بیشتر ترجیح می دهـنـد. تنها از روی تجارب زندگی خود درس می گیرند و نه عبرت گرفتن از دیگران.

۱۴) ۵۷الی ۶۰ درصد از جمعیت را تشكیل میدهند.

الــبته خصوصیات فوق هیچ ارتباطی با اعتماد بنفس داشتن فرد برونگرا ندارد یك برونگرا ممكن است اعتماد بنفس پایینی داشته باشد.

۱) علاقه مند به احساسات و افكار خودشان. نیاز به داشتن قلمرو شخصی. كـم حرف، ساكت و متفكر.

۲) دوستان زیادی ندارد. در ارتباط برقرار كردن با افراد جدید مشـكل دارد. عـلاقـه مـند به سكوت و تمركز. از دید و بازدید های غیر منتظره و ناگهانی بیزار است.

۳) كارایی وی در تنهایی بیشتر است. بـزرگترین وحشت وی آن اسـت كـه در یـك جــمع شلوغ قرار گیرید. ترس از آنكه فردیت خود را از دست بدهد. از فـعالـیتهای انفرادی انرژی میگیرد.

۴) در بیـن انـبـوه مـردم بودن آنها را خسته می كنـد. بـیشتـر از دسـت كـرده خـودشـان خشمگین میگردند تا دیگران. معمولا كمرو هستند. دركشان مشكل است. اهـل ایــده و عقاید نو.

۵) شـخصیتی مـتمایز در خلوت خود و در حضور دیگران دارند. مشـتـاق و احسـاسـاتـی می باشند. معمولا احساساتشان را بیان نمیكنند. در جـمع نا آشنا ساكت اما در جمع دوستان خود راحت می بـاشنـد. تـمركزشان قوی است. برای تصمیم گیری به زمان نیاز دارند.

مایل به رویكــرد آهسته اما دقیق می بـاشد. بـا مشـاهـده درس می آموزد (عـبــرت از دیگران) و پس از آموختن روش زندگی، زندگی خود را آغاز میكند.

۷) ۲۵الی ۴۰ درصد از جمعیت را تشكیل میدهند.

این خصوصیات هیچ ارتباطی با كمرویی درونگرایان ندارد ممــكن است آنها خیلی هم با اعتماد بنفس باشند. %۶۵ نوابغ را درونگرایان تشكیل میدهند.

هاااااااااااا ای که شما گفتن یعنی چی؟

درضمن یادت بشه که اولین تشکرت رو مو ازت کردوم:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

۱۴) ۵۷ الی ۶۰ درصد از جمعیت را تشكیل میدهند.

۷) ۲۵ الی ۴۰ درصد از جمعیت را تشكیل میدهند.

:JC_thinking::w874:

حالا من چجوریه شخصیتم:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه

آدم ساده اییه

گاهی آدمو مجاب میکنه که خیلی دوسش داشته باشیم

یه زمونی با مهرشاد خیلی شلوغ بازی در آوردیم:دی

مهمترین مشخصش قانع بودنشه .....من به شخصه خیلی میخوامش خیلی به وحید هم مربوط نمیشه این قسمت :دی....آبجی بزرگمه:دی

خانواده دوست .....کمی حساس ...یکم بیتربیت:دی(کاره وحیده:دی:دی)......روابط عمومیش هم خوبه

آروم منطقی

فعلا همینا

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...