رفتن به مطلب

وامصیبتا ... کلیپ قرآن سوزی در خوابگاه دختران دانشگاه یاسوج

ارسال های توصیه شده

اوممم ... حالا منظورت اینه که چون یه سری ها به محتویات کتاب اهمیت نمیزارن یا سوء استفاده می کنن باید از بین بردش یا آتیشش زد؟ :JC_thinking:

به هر حال ...

من نظرم این بود ... نباید اشتباهات کسی رو به پای چیز دیگه ای نوشت ...:icon_gol:

میشه بگید من کی از این "باید"ی که میگید حرف زدم؟؟ کی گفتم حالا که اینطوره باید از بین برد؟!:w58:

پیشنهاد میکنم یه بار دیگه پستهامو بخونید

من دیگه واقعا نمیدونم چجوری منظورمو برسونم!

• Like 4
لینک به دیدگاه
میشه بگید من کی از این "باید"ی که میگید حرف زدم؟؟ کی گفتم حالا که اینطوره باید از بین برد؟!:w58:

پیشنهاد میکنم یه بار دیگه پستهامو بخونید

من دیگه واقعا نمیدونم چجوری منظورمو برسونم!

می دونم چی میگی ...

خب باشه ... :icon_pf (44):

• Like 1
لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان

قران کتاب مقدس ما مسلمانان هست و هرکس به ان اهانتی بکند چه لفظی و چه فیزیکی نشون میده که به عقاید دیگران احترام نمیذاره چنین کسانی درصورتیکه در جایی دیگر ادعای دموکراسی بکنند نشون میدن درغگو هستند . ضمنا توصیه ی من به کسانی که دوست دارند زود هر نوع توهین به عقاید مسلمانان رو با بیان نکاتی سیاسی مث این اسلام سوزی و این حرف ها توجیه کنند اینه که جناب شما همین الان بدون کج و کوله گفتن مطالب و بدون از این شاخه به اون شاخه پریدن و بدون ایه وحدیث اوردن یک جمله ی صاف وساده بگو که >>>> قران سوزی عمدی توهین به عقاید دیگران و محکوم است اونوقت من میام در مورد اسلام سوزی اندکی باهات حرف میزنم ... اوکی ؟؟

لینک به دیدگاه
قران کتاب مقدس ما مسلمانان هست و هرکس به ان اهانتی بکند چه لفظی و چه فیزیکی نشون میده که به عقاید دیگران احترام نمیذاره چنین کسانی درصورتیکه در جایی دیگر ادعای دموکراسی بکنند نشون میدن درغگو هستند . ضمنا توصیه ی من به کسانی که دوست دارند زود هر نوع توهین به عقاید مسلمانان رو با بیان نکاتی سیاسی مث این اسلام سوزی و این حرف ها توجیه کنند اینه که جناب شما همین الان بدون کج و کوله گفتن مطالب و بدون از این شاخه به اون شاخه پریدن و بدون ایه وحدیث اوردن یک جمله ی صاف وساده بگو که >>>> قران سوزی عمدی توهین به عقاید دیگران و محکوم است اونوقت من میام در مورد اسلام سوزی اندکی باهات حرف میزنم ... اوکی ؟؟

وقتی خود مسلمونا برای اعتقاد خودشون ارزشی قائل نیستن و بهش عمل نمیکنن (عمل به قران) سوختن برگه های شامل اون اعتقاد هیچ اهانتی بحساب نمیاد

هیچ توجیهی نیست کاملا بدیهیه!

اگه مسلمونا همون اندازه که واسه سوختن این کاغذا واسه عمل نکردن حرفای همون کاغذا واکنش نشون میدادن حرف شما درست بود ولی ...

بحث دموکراسی هم نیست و کسی هم نمیگه هرکسی مجازه این کارو بکنه

شما هم لطفا یکبار دیگه پستهارو بخونید و از رو برداشت خودتون از پستها دربارشون قضاوت نکنید و پستهارو حدس نزنید!!

• Like 2
لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
وقتی خود مسلمونا برای اعتقاد خودشون ارزشی قائل نیستن و بهش عمل نمیکنن (عمل به قران) سوختن برگه های شامل اون اعتقاد هیچ اهانتی بحساب نمیاد

اگه مسلمونا همون اندازه که واسه سوختن این کاغذا واسه عمل نکردن حرفای همون کاغذا واکنش نشون میدادن حرف شما درست بود ولی ...

شما هم لطفا یکبار دیگه پستهارو بخونید و از رو برداشت خودتون از پستها دربارشون قضاوت نکنید و پستهارو حدس نزنید!!

:icon_gol:

داداش , من مسلمان هستم و برای اعتقاد خودم ارزش قائلم الان انجمله بالایی که زیرش خط کشیده شده چگونه توجیه میکنید ؟؟ مسلمانان فقط انهایی که پست های سیاسی و حکومتی در ایران دارند یا انها که در گوشه و کنار دنیا به اسم دین ادم میکشند نیستند اشتباه بسیاری انست که قضاوتشان در مورد مسلمانان با عجله است همین که شما گفته اید قران سوزی ( حالا با هر توجیهی) اهانت نیست این وقتی بسط پیدا میکند باعث میشود که فلان ادم ساده ی روستایی در اونور دنیا این را ببیند و بر عکس نظر شما توهین تلقی اش میکند نتیجه ی کار این میشود که فرزندش رو نزد ملای مسجد محل که اتفاقا القاعده ی هست میفرستد تا رسم جهاد بیاموزد و فردا میشود تروریست ...... . یعنی از تروریسم بدمان میاید خودمان غیر مستقیم داریم تروریست ساز میشویم

دیگه اینکه کجا نوشته که وقتی یکی وارد یه تاپیک مثلا 30000 پستی میشه بیاد همهش رو بخونه ؟؟!!!!!! بعدش انکه باید بداند ایا من پستش را خوانده ام یا نه بعدا که بیاد میداند که خوانده ام چون من را ازخیلی جهات میشناسد و میداند چه میگویم وچگونه میگویم و چه میخواهم و براحتی هم سوالی رو نمیپرسم و براحتی هم با هر جوابی قانع نمیشم

لینک به دیدگاه

من به شخصه توهین به مقدسات هر دین ومذهبی رو کار زشتی میدونم . واین کار رو نشانه بارز بی منطقی میدونم .

در ضمن به خاطر یه عده نامسلمون نباید اسلام رو چوب زد .!!!

• Like 2
لینک به دیدگاه

درود مریم جان نظر زیبایی بود

قرآن به نظر من وقتی قرآن میشود که جنبه عملیاتی داشته باشد ، نه صرفا به عنوان یک جسم تزیینی !

قرآن برای هدایت بشر آمد مانند هر آموزه الهی پس باید در زندگی انسان تجلی پیدا کند

باری اسلام سوزی بحث سیاسی نیست

تقدس آفرینی ، خرافه پرستی، بدعت سازی و . . . صد برابر از قرآن سوزی بدتر است

در ضمن از مولایم علی در نهج البلاغه خطاب به کمیل بن زیاد آموختم که برای دیگران حکم نپیچم شاید بنده ای از کرده خود به درگاه خدا توبه کرده و من نا آگاهام - لذا خداوند در ابتدا من سپس کسانی که به این کار دست زدند را هدایت کند ، امین

هر انسانی که به مقدسات دیگران و شعور دیگران احترام نگذارد در خط و مشی انسانی رفتار نکرده است ، چه مسلمان چه زندیق!

و اما بعد

در قداست زدایی در قرآن دو موضع رفتاری پیش میاید :

- کسی که صرفا قرآن را آتش می زند و به ایات به شکل فیزیکی و در کل عقاید مسلمانان توهین کند

- نوع خطرناک آن کسی که ادعای دین مداری دارد ، قرآن را با صوت جلی میخواند و آن را واو به واو در خاطر دارد و به آن تفاخر میکند چه پنهان و چه آشکار ، اما نه اندکی به راه قرآن می رود و نه اندکی به راه دین

قرآن همه ی اسلام نیست ، هرکسی این ادعا را داشته باشد مومن نیست ، این سخن من سخن اثبات شده در شریعت است ، پس اسلام مجموعه ای از چند مکانیزم است ، گناه سوزاندن قرآن بالاتر است یا عقیده و باور امت اسلامی و یا همان اسلام سوزی!؟

باشد بیاندیشیم

• Like 3
لینک به دیدگاه
درود مریم جان نظر زیبایی بود

قرآن به نظر من وقتی قرآن میشود که جنبه عملیاتی داشته باشد ، نه صرفا به عنوان یک جسم تزیینی !

قرآن برای هدایت بشر آمد مانند هر آموزه الهی پس باید در زندگی انسان تجلی پیدا کند

باری اسلام سوزی بحث سیاسی نیست

تقدس آفرینی ، خرافه پرستی، بدعت سازی و . . . صد برابر از قرآن سوزی بدتر است

در ضمن از مولایم علی در نهج البلاغه خطاب به کمیل بن زیاد آموختم که برای دیگران حکم نپیچم شاید بنده ای از کرده خود به درگاه خدا توبه کرده و من نا آگاهام - لذا خداوند در ابتدا من سپس کسانی که به این کار دست زدند را هدایت کند ، امین

هر انسانی که به مقدسات دیگران و شعور دیگران احترام نگذارد در خط و مشی انسانی رفتار نکرده است ، چه مسلمان چه زندیق!

و اما بعد

در قداست زدایی در قرآن دو موضع رفتاری پیش میاید :

- کسی که صرفا قرآن را آتش می زند و به ایات به شکل فیزیکی و در کل عقاید مسلمانان توهین کند

- نوع خطرناک آن کسی که ادعای دین مداری دارد ، قرآن را با صوت جلی میخواند و آن را واو به واو در خاطر دارد و به آن تفاخر میکند چه پنهان و چه آشکار ، اما نه اندکی به راه قرآن می رود و نه اندکی به راه دین

قرآن همه ی اسلام نیست ، هرکسی این ادعا را داشته باشد مومن نیست ، این سخن من سخن اثبات شده در شریعت است ، پس اسلام مجموعه ای از چند مکانیزم است ، گناه سوزاندن قرآن بالاتر است یا عقیده و باور امت اسلامی و یا همان اسلام سوزی!؟

باز هم مثل همیشه پخته،زیبا و متین.....احسنت

طیب الله انفاسکم

از مولایم علی در نهج البلاغه خطاب به کمیل بن زیاد آموختم که برای دیگران حکم نپیچم شاید بنده ای از کرده خود به درگاه خدا توبه کرده و من نا آگاهام

در مورد کلام مولا هم باید بگم که حضرت رو این مسئله بسیار تاکید داشتند و در نامه به مالک هم دوباره اشاره کردند!

دقیقا" نکته ای که در این جامعه شیعه یافت نمیشود!

نوع خطرناک آن کسی که ادعای دین مداری دارد ، قرآن را با صوت جلی میخواند و آن را واو به واو در خاطر دارد و به آن تفاخر میکند چه پنهان و چه آشکار ، اما نه اندکی به راه قرآن می رود و نه اندکی به راه دین

جای مهر بر پیشانی خوارج است!

در پایان به قول شهید بهشتی:

من تلخی رفتار صادقانه را به شیرینی رفتار منافقانه ترجیح میدهم!

اگر کسی قران آتش میزند علنا علم دشمنی برافراشته پس خطر کارهایش بسیاز کمتر از کسی است که علم دین برافراشته و تیشه به ریشه دین میزند!

ضربه ای که معاویه به دین زد بسیار بیشتر ضربه کفار قریش بود

• Like 3
لینک به دیدگاه

ببخشید

2 تا نکته بیربط به تاپیک:

قران کتاب مقدس ما مسلمانان هست و هرکس به ان اهانتی بکند چه لفظی و چه فیزیکی نشون میده که به عقاید دیگران احترام نمیذاره چنین کسانی درصورتیکه در جایی دیگر ادعای دموکراسی بکنند نشون میدن درغگو هستند

شما مسلمونای شیعه به عقاید بهایی ها و یهودی های اسرائیلی احترام میزارید؟

اهانت نمیکنید بهشون؟

داداش , من مسلمان هستم و برای اعتقاد خودم ارزش قائلم الان انجمله بالایی که زیرش خط کشیده شده چگونه توجیه میکنید ؟؟ مسلمانان فقط انهایی که پست های سیاسی و حکومتی در ایران دارند یا انها که در گوشه و کنار دنیا به اسم دین ادم میکشند نیستند

رهبرای ایران رهبر کل مسلمونای جهان هستند و نایب امام زمان

شما یا مسلمونی و از اونها پیروی میکنی یا اگه پیروی نمیکنی مسلمون نیستی!

عقاید و رفتارشون عقاید شما باید باشه (مرجع تقلید)

----------------------------------------------------------------------------------

:icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44):

• Like 3
لینک به دیدگاه
ببخشید

اهانت نمیکنید بهشون؟

----------------------------------------------------------------------------------

:icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44):

در ابتدا درود به دوست عزیز میلاد

به عنوان یک مسلمان سخنی عرض کنم

- کسانی که (خطاب به شخص خاصی نیست) به تقدسات آیین دیگر اهمیتی نمی گذارند و مکان های مقدسشان را تخریب می کنند و پیروانش را بجرم داشتن آن عقیده محکوم به نیستی می کنند نباید داعیه داشته باشند که به مقدسات ما توهین شد. اگر دین ندارید آزاده باشید

- هرکس از شیعیان به عقاید دشمنان خود هم بی احترامی کند شیعه نیست (طبق سخن امیرالمومنین علی بن عمران در جنگ جمل و خطاب به یکی از شیعیانشان) ، پس اگر کسی این کار را انجام داد از حوزه تشیع خارج است

- در بحث عدالت و در اسلام گناه کسانی که علم به گناه دارند بیشتر است ، پس اگر عالمی دست به گناهی بزند هر چند بی مقدار صد ها برابر بیشتر از خطای یک دانشجو در سوزاندن قرآن است

- به عقیده و تحقیقات شخصیم ، تقلید از هیچ عالمی در هیچ جای اسلام ذکر نشده است و علما برای شور و رهنمایی فقط و فقط در فروع دین ، جهاد می نمایند ، تقلید و اطاعت در قرآن فقط برای سه کس مشخص شده است ( از خدا از پیامبر از ولی امر (معصوم))

بدرود

پ.ن: مرتضی عزیز همیشه به من لطف داری پختگی سخن از سخنان قرآن و کلام حضرت امیر است نه من حقیر

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

ته پستتو یادت رفت قرمز کنی:2525s:

- کسانی که (خطاب به شخص خاصی نیست) به تقدسات آیین دیگر اهمیتی نمی گذارند و مکان های مقدسشان را تخریب می کنند و پیروانش را بجرم داشتن آن عقیده محکوم به نیستی می کنند نباید داعیه داشته باشند که به مقدسات ما توهین شد. اگر دین ندارید آزاده باشید

خوب شیعه ها دقیقا همینجورند

- تقدسات آیین دیگر اهمیتی نمی گذارند

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

-پیروانش را بجرم داشتن آن عقیده محکوم به نیستی می کنند

-

---------------------------------------------------------------

پس نباید داعیه داشته باشند که وای به قرآن توهین شد.

- هرکس از شیعیان به عقاید دشمنان خود هم بی احترامی کند شیعه نیست (طبق سخن امیرالمومنین علی بن عمران در جنگ جمل و خطاب به یکی از شیعیانشان) ، پس اگر کسی این کار را انجام داد از حوزه تشیع خارج است

درسته

با این تعریف تعداد مسلمونای جهان به یک هشتم تعداد فعلی کاهش یافت.

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

ته پستتو یادت رفت قرمز کنی:2525s:

-

---------------------------------------------------------------

پس نباید داعیه داشته باشند که وای به قرآن توهین شد.

درسته

با این تعریف تعداد مسلمونای جهان به یک هشتم تعداد فعلی کاهش یافت.

پس شیعه نیستند (هرکس گفت اشهد ان علی ولی الله که شیعه نیست ، برادر)

با این تعریف تعداد مسلمونای جهان به یک هشتم تعداد فعلی کاهش یافت

شاید هم کمتر

سپاس از یاد آوریت - سرخ شد

پ.ن: توهین به هیچ وجه مناسب نیست و محکوم است به هر نوع به هر شکل به هر مذهبی

• Like 2
لینک به دیدگاه

پس شیعه نیستند (هرکس گفت اشهد ان علی ولی الله که شیعه نیست ، برادر)

با این تعریف تعداد مسلمونای جهان به یک هشتم تعداد فعلی کاهش یافت

شاید هم کمتر

سپاس از یاد آوریت - سرخ شد

پ.ن: توهین به هیچ وجه مناسب نیست و محکوم است به هر نوع به هر شکل به هر مذهبی

خوب شما الان میگی احمدی نژاد شیعه نیست

در صورتی که رهبر کل شیعه های جهان شیعه بودن ایشون رو تایید کرده

یا نایب امام زمان اشتباه میگه یا شما

من چه کنم این وسط؟:sigh:

لینک به دیدگاه
خوب شما الان میگی احمدی نژاد شیعه نیست

در صورتی که رهبر کل شیعه های جهان شیعه بودن ایشون رو تایید کرده

یا نایب امام زمان اشتباه میگه یا شما

من چه کنم این وسط؟:sigh:

اين وسط باوراتو درست كن برادر هر كي كه علم اسلامو تشيعو... برداشت كه نميشه نماينده اونا كه اگر اينجوري بود خلفاي ثلاثه ميشدن نماينده دينو اسلام

حالا اگر شما دوست داري با پذيرفتن x , y به جاي نماينده واقعي اسلام بهانه اي براي توجيه اهانت به مقدسات و باورهاي مسلمانان واقعي پيدا كني اون ديگه بحثي ديگست!!!!!!

• Like 1
لینک به دیدگاه
ببخشید

اهانت نمیکنید بهشون؟

مرسی.

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...