رفتن به مطلب

نقد " چگونه .... شدم ؟ "

ارسال های توصیه شده

یک سوال : فرق بین همه و عده ای در چیست ؟ اگر گفتم همه اونوقت حق دارید از خودتون دفاع کنید !

اینکه نقد ندیدید احتمالاً دلیلش روشنه !

دوست عزیز در حال حاضر همه مقابل شما قرار گرفتن و من کسی رو ندیدم که از شما دفاع بکنه. به نظر شما این چه معنی می تونه داشت باشه؟

لینک به دیدگاه

یک سوال : فرق بین همه و عده ای در چیست ؟ اگر گفتم همه اونوقت حق دارید از خودتون دفاع کنید !

وقتی میگم شمایی که مدعی هستید اول نقدرو تعریف کنید برای همینه که تو ادامه بحث نمونین

وگرنه اینجا همون یه عده وکل اونایی که هستن خودشون میدونن نقد چیه وچجوری باید نقد کنن

هرچیزی هم که مبناش ادعا باشه که ارزش نقد شدن نداره

لینک به دیدگاه

ببين دوست من.من مسلمونم و تا اونجا كه ميتونم شيعه.دوستان زيادي تو انجمن دارم كه در عين دوستي اختلاف نظر زيادي نسبت بهم داريم.اينكه دين گريزن يا اينكه دنبال دين واقعي ميگردن موضوعيه كه شما دقت نكردين...............

.

.

.

.

لینک به دیدگاه

از هیچ کس کینه ای به دل ندارم . امیدوارم شما نیز .:icon_gol: اینکه حرف همدیگر رو نمیفهمیم بر میگرده به نحوه بیان جملات و نحوه برداشت . امیدوارم در زندگیتون سربلند باشید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...