رفتن به مطلب

قدرت اجتماعی خود را چگونه بالا ببرم؟!

ارسال های توصیه شده

ببین عزیزم یه چیزی میگم همیشه یادت باشه

فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی هیچکس دیگه ای نمیتونه فقط خودتو باور داشته باش

:icon_gol:

ببین تصمیمشون تا چه حد در اینده ات موثر هست. اگر نیست بذار بگیرند و اگر هست شما سر بزنگاه اون تصمیم اصلیتو بگیر. بخاطر اینکه انرژی خودت را بر سر هیچ و پوچ هدر نداده ای میتوانی در تصمیماتی که برای اینده ات موثر هستند بهترین و قدرتمند نرین قدمها رو برداری و اطرافیانت هم که ببینند تا چه حد مصمم هستی دست از سرت بر میدارند.

نه ،اصن هیچ تاثیری نداره

مرسی از حرفات، کلی امیدوار شدم :shad::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
يعني چي:ws52:

من خيلي سريع جوش ميخورم اونم چون خنده رو هستم سريع سر صحبت با همو باز ميكنم نظرمو ميگم بحث ميكنم سر نظراتشونو:banel_smiley_4:خو اينا ميشه حرف ديگه

خوش به حالت

من خیلی آرومم و همیشه گوش میدم چون میگم ممکنه طرف خوشش نیاد من زیاد بحرفم

و زیادم با همه کس جوش نمیخورم:hanghead:

لینک به دیدگاه

مگه باید با همه جوش خورد!شاید چون نقطه ضعفات رو بروز میدی به همین خاطر سواستفاده میکنن اونایی که در مورد شما تصمیم میگیرن باید بدونن که به مذاق شما خوش نمیاد با حرکات و رفتارتون این رو نشون بدین همیشه هم نمیشه با ادما بحث کرد یه رفیق دارم از اون با بصیرتان اعتقاد پولادین یه بار سر بحث رو در مورد شیطان باز کردم:w00:که کاش نمی کردم کم کم داشتیم به هم میپیچیدیم بعضا باید سکوت کرد البته ببخشید امیدوارم مرتبط بوده باشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...