رفتن به مطلب

شوخی با روانشناسی

ارسال های توصیه شده

سلام. به مرکز مشاوره تلفنی خوش آمدید

چنانچه به اختلال وسواسي ـ اجباري (Obsessive – Compulsive Disorder- OCD) مبتلا هستید پشت سر هم کلید 1 را فشار دهید

چنانچه به اختلال هم وابستگی (Co - Dependency) مبتلا هستید لطفا از کسی بخواهید که کلید 2 را برایتان فشار دهد

چنانچه چند شخصیتی هستید لطفا کلید های 3و 4 و 5 و 6 را فشار دهید

چنانچه دچار هذیان پارانویید هستید ما میدانیم که شما کی هستید و چه میخواهید فقط روی خط بایستید تا ما خط را کنترل کنیم

چنانچه دچار اسکیزو فرنی هستید خوب گوش دهید تا یک صدای آرامی به شما بگوید که چه کلیدی را فشار دهید

چنانچه دچار افسردگی هستید مهم نیست چه کلیدی را فشار دهید چون کسی جواب نخواهد داد

چنانچه به هزیان مبتلا هستید و گاهی نیز دچار توهم (hallucinate) میشوید لطفا بدانید که آنچیزی که شما کنار سرتان نگه داشته اید یک موجود زنده است و میخواهد گوشتان را با یک گاز بکند!

• Like 12
لینک به دیدگاه

بیمار: آقای دکتر همسرم فکر میکنه که من دیوونه ام چون خیلی سوسیس دوست دارم.

روانشناس: مهم نیست! چون منم خیلی سوسیس دوست دارم.

بیمار: چه خوب آقای دکتر. پس لازم شد بیایی و کلکسیون منو ببینی. چون من صدها مدل سوسیسو جمع کردم!

--------------------------------

يه نفر ميره دکتر ميگه آقاي دکتر هيچ کس منو تحويل نمي گيره. دکتره ميگه: نفر بعدي.

• Like 7
لینک به دیدگاه

دیشب میخواستم خودمو با خوردن یه مشت قرص آرامبخش بکشم! اما بعد از خوردن دوتای اول احساس کردم حالم بهتره311.gif

-----------------------

یک نفر رفت پیش روانشناس و گفت:

دکتر! من نمیتونم هیچ دوستی داشته باشم تو میتونی کمکی به من بکنی؟ گنده بدترکیب!

------------------------------

بیمار: دکتر! شما باید به من کمک کنی! من خیلی زیر فشارم استرس داره منو میکشه. خیلی زود کنترلم رو از دست میدم و با مردم دعوا میکنم!

دکتر: خوب برای من توضیح بده ببینم مشکلت چیه!

بیمار: توضیح دادم دیگه! ندادم؟ مرتیکه احمق...101.gif

• Like 8
لینک به دیدگاه

اگروسواسي هستيد لطفآ مكررا مطالب را بخوانید.

اگروابسته ايد بگوييد كسي برايتان بخواند.

اگرچندشخصيتي هستيد هم بخوانید ٬ هم بگوييد بخوانند ، هم بگوييد كي گفت بخوانی؟

اگرپارانوييد هذياني هستيد خودمان ميدانيم كه هستيد وچه مي خواهيد فقط چند لحظه صبركنيد تا خودمان برایتان بخوانیم.

اگراسكيزوفرن هستيد با دقت گوش دهيد ، يك صدا به شما خواهد گفت چه نوشته.

اگرافسرده ايد نمي خواهد بخوانید، فايده ای ندارد. كسي برای شما مطلب نمینویسد و به شما اهمیت نمیدهد!

آيا ميدانيد که :نوروتيكها در آسمان كاخ سازي مي كنند، سايكوتيكها در آنها زندگي كرده، و روانشناسان اجاره بها وصول مي نمايند .

يك سايكوتيك فكرمي كند كه دو و دو مي شود پنج، يك نوروتيك مي داند كه دو و دو مي شود چهار اما ازآنها نفرت دارد !

• Like 4
لینک به دیدگاه

سه دیوانه هم اتاقی بودن، یك روز خبر آوردن كه دوتاشون بالا و پایین می‌پرن و میگن: ما سیب‌زمینی هستیم و داریم تو روغن سرخ میشیم ولی سومی ساكت نشسته! رئیس تیمارستان هم طبق معمول رفت كه این دیوونه رو مرخص كنه. ازش پرسید: تو چرا با دوستات نیستی؟ دیوونه سومیه هم میگه: آخه من كف ماهیتابه چسبیدم!

• Like 4
لینک به دیدگاه
این برای اینه که بگم ما روانشناسا انتقاد پذیریم :ws3:

بعله بعله bunnyearsmiley.gif

منو روانشناسی کن ببینم چطور آدمی هستم whew.gif

• Like 1
لینک به دیدگاه
کیه ؟!!! کیییییییییییییییییییییه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :w00:

بزار بشناسمت بعد میگم :w16:

خب بشناس دیگه hanghead.gif

باشه منتظرم

تست نداری که بفهمم چطوری ام!