رفتن به مطلب

نانو لوله کربنی

19272

ارسال های توصیه شده

سلام_از دوستان کسی میتونه به من بگه که میشه توو اباکوس انالیز ارتعاشی گرفت یا نه؟

اگه میشه کسی میتونه نانو لوله کربنی رو با مدل جرمو فنر انالیز مدال بگیره؟:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
بهتره برای آنالیز ارتعاشی برید به سراغ ansys آباکوس هنوز تو ارتعاشات حرف زیادی برای

گفتن نداره

با سلام

شما کاملا برعکس می گید،اتفاقا abaqus یه نرم افزار تخصصی ارتعاشات و ansys نرم افزار تخصصی تحلیل تنشه و nastranیه نرم افزار تخصصی تحلیل خستگییه

لینک به دیدگاه
با سلام

شما کاملا برعکس می گید،اتفاقا abaqus یه نرم افزار تخصصی ارتعاشات و ansys نرم افزار تخصصی تحلیل تنشه و nastranیه نرم افزار تخصصی تحلیل خستگییه

مگه خود انسیس چشه؟

برای ارتعاشات یه زمانی کلی ازش استفاده بردیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به نظر می رسد هر یک از متخصصین این بخش، سالها با تمامی این برنامه ها کار کرده اند و تمامی قابلیت های آنها را در سطح کارشناسان حرفه ای می شناسند!

لینک به دیدگاه
به نظر می رسد هر یک از متخصصین این بخش، سالها با تمامی این برنامه ها کار کرده اند و تمامی قابلیت های آنها را در سطح کارشناسان حرفه ای می شناسند!

من اینو از خودم نگفتم ، استاد نرم افزارمون که خودش تو دانشگاه داره تدریس می کنه اینو

گفت :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...