رفتن به مطلب

درد و دل هاي خودموني با خدا

pashaa

ارسال های توصیه شده

وستايش خدايى را كه بجز او اميد ندارم و اگر به غير او اميدى داشتم نااميدم مى كرد و ستايش خدايى را كهمرا به حضرت خود واگذار كرده و از اين رو به من اكرام كرده و به مردم واگذارم نكرده كه مراخواركنند و ستايش خدايى را كه با من دوستى كند در صورتى كه از من بى نياز است و ستايش خدايى را كه نسبت به من بردبارى كند تا به جايى كه گويا گناهى ندارم پس پروردگار من ستوده ترين چيزها است نزد من و به ستايش منسزاوارتر است خدايا من همه راههاى مقاصد را به سوى تو باز مى بينم و چشمه هاى اميد را بسويت سرشار مى يابم و يارى جستن به فضل تو براى آرزومندانت مباح و بى مانع است و درهاى دعاى بسوىتو براى فريادكنندگان باز است و به خوبى مى دانم كه تو براى اجابت شخص اميدوار آماده اىو براى فريادرسى اندوهگينان مهياى فريادرسى هستى و براستى مى دانم كه در پناهندگى به جود و كرمت و خوشنودىبه قضا و قدرت عوضى است از جلوگيرى كردن بخيلان و گشايشى است از احتياج بدانچه در دست دنياطلبان است وبراستى كوچ كننده به درگاهت راهش نزديك است و مسلما تو از خلق خود در حجاب نشوى مگرآنكه كردارشان ميان آنها و تو حاجب شود و من با مطلبى كه دارم قصد تو راكرده و با حاجت خود رو به درگاه تو آوردم و استغاثه ام را به درگاه تو قرار دادم ودعاى تو را دست آويز خود كردم بى آنكه من استحقاق داشته باشم كه تو از من بشنوى و نه مستوجب آنم كه از من بگذرى بلكهبدان اعتمادى كه من به كرم تو دارم و آن اطمينانى كه به درستى وعده ات دارم و به خاطر پناهندگيم بهايمان و اعتقادى كه بر يگانگى تو دارم و يقينى كه به معرفت و شناسايى تو دارم كه مىدانم پروردگارى غير تو نيست و معبودى جز تو وجود ندارد

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

مخاطب دست نوشته یا متن ها، هر کسی می تونه باشه، نه لزوما خدا

خدايم!

اگر از آن سو به تو روي مي آورم که مرا از وجود جهنم نجات دهي؛

از شعله هاي آن مرا رهايي دهي؛

همان بهتر که در آن شعله ها مرا بسوزاني.

و

اگر از آن سو به تو روي مي آورم که مرا به بهشت فراخواني و در آن جاي دهي؛

درهاي بهشت را برويم بسته نگهدارِ؛

ولي اگر براي خاطر تو به سويت مي آيم

خدايم!

مرا از خودت مران. تو گرانبهاترين دارايي من در اين دنيا هستي،

بگذار تا ابد در کنارت لانه کنم...

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

ای خدا اه ای خدا از توی اسمونا گوش بده به درد من که می خوام حرف بزنم واسه یک روزم شده

سکوتم رو بشکنم ای خدا خودت بگو واسه چی ساختی منو تویه این زندون غم چرا انداختی منو چرا هرجا

که میرم در به روم باز نمی شه چرا هرجا دلیه میشکنه مثل شیشه ای خدا حرفی بزن اگه گوشت با منه

اون کیه که قلبم رو داره اتیش میزنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...