رفتن به مطلب

کجا خوش است؟

soheiiil

ارسال های توصیه شده

شايد اين قصه قديمي رو شنيده باشيد ، يه شاهزاده در عين شجاعت و شايستگي براي جانشيني پادشاه توسط برادران حسودش دستگير مي شه و اون رو به جاي دور افتاده اي مي برند و توي يه چاه عميق كه توسط يه ديو نگهباني مي شه زنداني مي كنند و اون ديو عادت داشته از تازه وارد مي پرسيده " كجا خوش است " و زنداني بايد پاسخ مي داده و اگه پاسخ نادرست بود سر زنداني رو از تن جدا ميكرد و بيشتر جواب مي دادند مثلاً بخارا خوش است ، چين و ماچين خوش است ، همنشيني با فلان خاتون زيبا رو خوش است و.... ديو هم سر از تن اون ها جدا ميكرد ، شاهزاده باهوش وقتي توي زندان با ديو روبرو ميشه مي بينه ديو تو يه بركه كوچيك درون غار چند تا بچه غورباقه داره که مشغول شنا و بازی توی آب هستند و به فراست در می یابه که اين ديو زشت كه همه ازش بيزارند و سالهاست تو اين غار نگهباني ميده دلش به اين بركه و بچه غور باقه ها خوش و در جواب ميگه " آنجا كه دل خوش است " و ديو هم كاري بهش نداره و كم كم انس و الفتي بين اونها پديد مياد و با كمك ديو از چاه فرار ميكنه و با شكست دادن برادراش به پادشاهي مي رسه ، بله معيارهاي ارزش و ضد ارزش براي هر كسي ممكنه از زمين تا آسمون تفاوت كنه و هر كسي دلخوشي خاص خودش رو داره ، اين روضه رو خوندم تا اصل مطلب رو بگم ( پول روضه تو پاكت فراموش نشه ! ) دختر من دو سال پيش ديپلم هنرستان رشته حسابداري گرفت و همون سال تو آزمون مخصوص هنرستان ها شركت كرد و قبول نشد و فرستاديمش پيش دانشگاهي علوم انساني گرفت وسال پيش هم دوباره دانشگاه شرکت کرد و بازهم قبول نشد و امسال تو دانشگاه جامع علمي كاربردي ثبت نام كرد و....ديشب داشتم تلویزیون تماشا می کردم و همسرم هم داشت كنارم روزنامه مي خوند كه يه دفعه سپيده اومد و هيجان زده گفت كارداني حسابرسي تهران قبول شده و خدا رو شكر محل دانشگاه هم تقاطع تخت طاووس و روزولت و با مترو راحت ميتونه بره ....بايد حتماْ پدر و مادر باشيد تا احساسات كنترل شده من و فوران احساس همسر و دخترم رو درك كنيد چون دخترم از نظر روحي خيلي تحت فشار بود و نياز به قبولي دانشگاه داشت ،خيلي ها ممكنه مسخره كنند و پيش خودشون بگن نفر اول كنكور سراسري انقدر خوشحالي نميكنه يا من فوق ليسانس دانشگاه شريف گرفتم و كارداني علمي كاربردي كه رشته مهمی نيست ولي همه تون سخت در اشتباهيد ممكنه پدر و مادر شما به اندازه من و همسرم از قبولي فرزندش خوشحال نشده باشه چون وقتي به ياد گريه هاي دخترم توی دو سال گذشته كه قبول نشد و خنده و شادي ديشب سپيده ميافتم ديگه برام مهم نيست كه كارداني علمي كاربرديه يا P.H.D از دانشگاه آكسفورد یا كمبريج و فقط و فقط اين برام مهمه كه دیشب دخترم دلش خوش شد ، لبش خندون و بعد از مدتي يه شب بدون استرس خوابيد.

كجا خوش است ؟ آنجا كه دل خوش است !

کپی پیست بود گویا:ws52:

لینک به دیدگاه

دقیقا این اتفاق برای من افتاد وقتی همون سال اول دانشگاه ازاد تو شهر خودمون قبول شدم مامان خدا بیا مورزم رو پاش بند نبود یادش بخیر

لینک به دیدگاه
ای هکر گرامی انجمن نو اندیشان را دوباره هک کن و از صحنه روزگار محو نما باشد که رستگار شویم

صحیفه آرشیه ص 11.5

تو چرا همش حسودی می کنی :w00:

لینک به دیدگاه
کجا حسودی کردم ؟ به کی ؟ کیه ؟کیههههههههه ؟کیههههه؟ کیهههههههههههههه

چرا همش هکر رو صدا می کنی

چش نداری ما درو هم باشیم گل بگیم گل بشنفیم

ای نامرد

ای جنتی ازار

ای منافق

ای کافر

ای ملحد

ای جیره خوار اسرائیل

ای فتنه گر

:w00:

لینک به دیدگاه
خلاصه می نوشتی خوب بود

نمیدونم چرا دوست داری تو ذوق استاتر بزنی ؟ همش چند خط بیشتر که نبود؟ یکم دلمونو بزرگ کنیم خیلی عالی میشه. در طول سال صد ها کتاب و جزوه رو میخونیم. حالا چه جوری شده که نتونیم چهار تا خط مطلب به این زیبایی رو نخونیم یا حوصله مون سر بره؟ خواهش میکنم تو ذوق بقیه نزنی . بذارید آروم و راحت با هم کار کنیم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

مفید و مختصر بگو -یکی بگه!- جریان هکر چیه چون من نبودم و در ضمن باید در مقابله با این خطر چه تمهیداتی بیندیشم؟:jawdrop:

براش یه تاپیک جدا بزن وحید جان. طرح این مسئله تو این تاپیک موضوع رو منحرف میکنه. البته شما بهتر میدانی . منو چه به این کارا؟

لینک به دیدگاه
شايد اين قصه قديمي رو شنيده باشيد ، يه شاهزاده در عين شجاعت و شايستگي براي جانشيني پادشاه توسط برادران حسودش دستگير مي شه و اون رو به جاي دور افتاده اي مي برند و توي يه چاه عميق كه توسط يه ديو نگهباني مي شه زنداني مي كنند و اون ديو عادت داشته از تازه وارد مي پرسيده " كجا خوش است " و زنداني بايد پاسخ مي داده و اگه پاسخ نادرست بود سر زنداني رو از تن جدا ميكرد و بيشتر جواب مي دادند مثلاً بخارا خوش است ، چين و ماچين خوش است ، همنشيني با فلان خاتون زيبا رو خوش است و.... ديو هم سر از تن اون ها جدا ميكرد ، شاهزاده باهوش وقتي توي زندان با ديو روبرو ميشه مي بينه ديو تو يه بركه كوچيك درون غار چند تا بچه غورباقه داره که مشغول شنا و بازی توی آب هستند و به فراست در می یابه که اين ديو زشت كه همه ازش بيزارند و سالهاست تو اين غار نگهباني ميده دلش به اين بركه و بچه غور باقه ها خوش و در جواب ميگه " آنجا كه دل خوش است " و ديو هم كاري بهش نداره و كم كم انس و الفتي بين اونها پديد مياد و با كمك ديو از چاه فرار ميكنه و با شكست دادن برادراش به پادشاهي مي رسه ، بله معيارهاي ارزش و ضد ارزش براي هر كسي ممكنه از زمين تا آسمون تفاوت كنه و هر كسي دلخوشي خاص خودش رو داره ، اين روضه رو خوندم تا اصل مطلب رو بگم ( پول روضه تو پاكت فراموش نشه ! ) دختر من دو سال پيش ديپلم هنرستان رشته حسابداري گرفت و همون سال تو آزمون مخصوص هنرستان ها شركت كرد و قبول نشد و فرستاديمش پيش دانشگاهي علوم انساني گرفت وسال پيش هم دوباره دانشگاه شرکت کرد و بازهم قبول نشد و امسال تو دانشگاه جامع علمي كاربردي ثبت نام كرد و....ديشب داشتم تلویزیون تماشا می کردم و همسرم هم داشت كنارم روزنامه مي خوند كه يه دفعه سپيده اومد و هيجان زده گفت كارداني حسابرسي تهران قبول شده و خدا رو شكر محل دانشگاه هم تقاطع تخت طاووس و روزولت و با مترو راحت ميتونه بره ....بايد حتماْ پدر و مادر باشيد تا احساسات كنترل شده من و فوران احساس همسر و دخترم رو درك كنيد چون دخترم از نظر روحي خيلي تحت فشار بود و نياز به قبولي دانشگاه داشت ،خيلي ها ممكنه مسخره كنند و پيش خودشون بگن نفر اول كنكور سراسري انقدر خوشحالي نميكنه يا من فوق ليسانس دانشگاه شريف گرفتم و كارداني علمي كاربردي كه رشته مهمی نيست ولي همه تون سخت در اشتباهيد ممكنه پدر و مادر شما به اندازه من و همسرم از قبولي فرزندش خوشحال نشده باشه چون وقتي به ياد گريه هاي دخترم توی دو سال گذشته كه قبول نشد و خنده و شادي ديشب سپيده ميافتم ديگه برام مهم نيست كه كارداني علمي كاربرديه يا p.h.d از دانشگاه آكسفورد یا كمبريج و فقط و فقط اين برام مهمه كه دیشب دخترم دلش خوش شد ، لبش خندون و بعد از مدتي يه شب بدون استرس خوابيد.

كجا خوش است ؟ آنجا كه دل خوش است !

بسیار عالی بود. اینو دوباره رو کردم تا شاید موضوع منحرف نشه و تو همین مورد نظر بدیم.

لینک به دیدگاه
چرا همش هکر رو صدا می کنی

چش نداری ما درو هم باشیم گل بگیم گل بشنفیم

ای نامرد

ای جنتی ازار

ای منافق

ای کافر

ای ملحد

ای جیره خوار اسرائیل

ای فتنه گر

:w00:

ابجی نه یوقت تعارف کنیا ..چیز دیگه ای هم هست بگو!!!:ubhuekdv133q83a7yy7

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...