رفتن به مطلب

از سال آینده پذیرش دانشجوی کارشناسی به دکتری

ارسال های توصیه شده

:w00:منم موافقم ولی اینایی که میگی واسه همه صدق نمیکنههههههههههههههه

بعدشم کلا بین کسی که معدل خوب هم داره بالاخره زحمت کشیده دیگهههههههه:banel_smiley_4::banel_smiley_4:الکی که یه کسی سهمیه نمیدن .

من نمي دونم شما چرا منطقي برخورد نمي كنيد يه كمي واقع بين باشيم حالا كه با درس خوندنه وضعيت اينه اونموقع مي خاد چي بشه ووالان اكثر دانشگاههاي ايران ديگه نمره دادن و پرو‍ژه خريدن ؟؟؟ ديگه كاره عادي شده ...خدا به داده اون موقع صنعت برسه كه همه بپرن دانشگاه نمره رو بگيرن يه معدل فوكولي جور كنند بعد بيان صنعت تازه اونموقع ديگه پرو‍ه يا پايان نامه هم براي فروش نيست چون ديگه باسوادي نيست ....:ws44:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
خب فك مي كني چند درصدشون واقعا شايستگيشو دارن؟ داريم ميبينيم ديگه :banel_smiley_4:

بعد فك كن كسي كه فقط معدل آورده و هيچ كار ديگه اي تو دوران تحصيلش نكرده ميره مستقيم تو يه دانشگاه خوب دكتري ميگيره.

بعد خوب خيلي جاها براي استخدام به معدل و دانشگاه نگاه مي كنن. بعد اين پروسه همين شكلي ادامه داره...در نهايت چي داريم؟ يه صنعت معيوب. مديراي ناكارامد و كشوري كه سير پيشرفت ...

از طرفي كسي كه واقعا شايستگيشو داره تا آخر عمرش بايد بدوه :w74:

:w00:

با اریون خیلی موافقم .

اینجانب با زاغارت ترین معدل رفیق فاب شاگرد اول یونی بودم :w58::ws3:

بعد میدیدم دیگه این رفیق ما حالا از بهترین هاش بود

از اونایی که شب امتحان میره بیمارستان به خاطر درس خوندن زیاد !

خب این فقط درس خوندن زیاده نه چیز دیگه .... !

طوریکه معتقدم اگه منم یکم اینطوری درس خونده بودم الان جهشی رفته بودم فوق دکترا می خوندم :ws3:

ولی جدی ، 80% از دانشجوهایی که من توی 300 ، 400 نفر کامپیوتر یونی می شناختم فقط عین یه سری بلانسبت ها درس می خوندن فقط برای نمره نه چیز دیگه .

خب این معیار خوبی نیس ، چون خود من به خاطر مبارزه با چنین چیزی ، چنان معدلی دارم :ws3:

لینک به دیدگاه

بالاخره اونی که معدل بالا داره هم زحمت کشیده

اخه همه که استعداد کنکور دادن و تست زدن ندارن

ولی در مورد این روش پذیرش دانشجوی دکترا

واقعا افتضاح هست

ببینید اولا شاید کسی چند سال رفت تو صنعت خواست ادامه تحصیل بده. اون چیکار کنه اونوقت؟ اگر کسی خواست توی یه گرایش دیگه ادامه بده چی؟

الان خیلی از کله گند های دانشگاهی تو ایران این شکلی هستن

بعدشم اینطوری دیگه بازار اعمال نفوذ و پارتی بازی دیدنی میشه. خودتون بهتر میدونید دیگه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...