رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سوال بعد:

hf2gak9rxp3dwaz1me.jpg

کاری برگ ( Karipatta )

برگ کاری به نفع بدن با تحریک آنزیم های گوارشی ، کاهش حرارت بدن ، درد کلیه، کنترل دیابت ، و چشم به نظر می رسد روشن تر ، حفظ رنگ طبیعی مو ، و غیره.

علاوه بر این، برگهای کاری برای طعم در غذاهای جنوب هند استفاده می شود. شاخ و برگ گیاهان نیز در سریلانکا و سواحل غرب آشپزی هندی استفاده می شود. این مناقصه ، برگ مانند سرخس یک عطر تند و عطر و طعم مزه تند .

نام علمی: Murraya koenigii L. ( خانواده Rutaceae )

نامهای دیگر : برگ چریش شیرین ، کریشنا nimba ( بعد از لرد کریشنا به نام ) ، چریش Meetha ، Kadhilimbdo ، Kariveppilei ، امیر bevu ، Jhirang ، Gandla ، Karepaku ، Karapincha ، Barsan ، Barsanga ، Narsingha ، Kariaphulli ، feuille د cari ( فرانسه ) ، foglia دی cari ( ایتالیایی ) ، و غیره

مزایای برگ کاری

منطقه بومی

درخت برگ کاری بومی هند است. آن را در آب و هوای گرمسیری استوایی و زیر افزایش می یابد. این گیاه همچنین در سریلانکا، برمه ، مالزی و آفریقای جنوبی رشد می کند .

به غیر از برگ ها، فواید درخت برگ کاری را می توان از ریشه ، پوست و پالپ میوه (دانه از انواع توت ها سمی هستند ) آن مشتق شده است.

خواص درمانی

برگ کاری و یا patta کری ضد التهابی ، ضد اکسیداتیو ، ضد دیابت ، ضد میکروبی ، ضد نفخ ، ضد کلسترول خون بالا و خواص قند خون . آن را به عنوان یک محرک، شل کننده و ملین ملایم کار می کند.

بنابراین، آن را کمک می کند تا کاهش قند خون و کلسترول خون . علاوه بر این، مشاهده شده است که برگ های کاری کمک به کاهش اندازه تومور های مبارزه با سلول های سرطانی .

شاخ و برگ گیاهان است به عنوان یک درمان طبیعی برای حالت تهوع استفاده می شود، استفراغ ( در هنگام برخورد با استفراغ صفراوی ، یک قاشق چای خوری از پودر پوست درخت را می توان در دو فنجان آب برای چند بار گرفته شده ) ، ناراحتی معده، و دیگر اختلالات گوارشی . این افزایش اشتها و بهبود عملکرد دستگاه گوارش .

علاوه بر این، برگهای کاری کاهش وزن به طور طبیعی از طریق سم زدایی . علاوه بر این، با داشتن یک قاشق چایخوری آب استخراج شده از ریشه های درخت ، مخلوط با یک قاشق چای خوری عسل، شناخته شده است به تسکین درد کلیه است.

در اینجا یک ویدیو دادن اطلاعات در مورد درخت برگ کاری است.

لینک به دیدگاه
آفرین اقا morad12

سوال بعد باشماست:icon_gol:

زدی به هدف باتوضیحات عالیتون متشکرم:w16:

آخخخخ من معذرت ميخوام اشتباه شد متوجه نقل قول نشدم فكر كردم با من بوديد من عذر ميخوام حواسم و جمع ميكنم ديگه تكرار نشه .

اينم سوال بعدي ، اگه گفتين اين برگ كدوم گياهست ؟؟؟؟

bea95160c9019ef9cd4c35685d1d02b1.jpg

لینک به دیدگاه

آخخخخ من معذرت ميخوام اشتباه شد متوجه نقل قول نشدم فكر كردم با من بوديد من عذر ميخوام حواسم و جمع ميكنم ديگه تكرار نشه .

اينم سوال بعدي ، اگه گفتين اين برگ كدوم گياهست ؟؟؟؟

bea95160c9019ef9cd4c35685d1d02b1.jpg

شبیه آلوئه وراست!!!!!!!

لینک به دیدگاه
خسته شدم كسي نميخواد اسم اين گياه رو بگه؟؟؟؟:banel_smiley_4:

اگه بلد نيستين راهنمايتون كنم .؟

تاشنبه صبر کنید چون جمعه است دوستان کم میان اگه نگفتن جواب رو بزارید یا خودم میگم ولی اگه من بگم یه امتیاز از شرکت کننده ها کم میشه به خاطر همین نمیگم دوستان نمیخواید برنده ماهیانه ماشوید بشتابید:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...