رفتن به مطلب

حیوان مورد علاقه ی من : میکی ماوس بیابانی ..

Doctor_Shovan مهمان

ارسال های توصیه شده

Doctor_Shovan مهمان
نه والا دکتر

خیلی عجیبوغریبهhuh.gif

ولی خیلی نمکیههههههههههpolarhug.gif

:ws3:

:icon_gol:

واااااااااااااای چقدر جیگرن

فکر کنم از اون حیوونای باهوش باشن

:4uboxsmiley:جیگراره جیگر این اسم اصلیش هست : jerboa اینم که من نوشتم لقبشه :ws3:

اینا رو هم بخونید تا تاپیک اندکی مفید واقع شود

The Zoological Society of London (ZSL) has released the first known footage of the long-eared jerboa - which looks like a mouse-sized kangaroo with enormous ears

The endangered mammal lives in the deserts of Mongolia and China, and was filmed during a recent ZSL expedition to the Mongolian Gobi desert to track down and assess the species

It is easily distinguished by its giant ears, which are about one third bigger than its head, and its legs, which are specially adapted for jumping like a kangaroo

Currently, the species is classified as Endangered on the International Union for Conservation of Nature's Red List, with habitat disturbance its key threat

Dr Jonathan Baillie, ZSL's head of field conservation and leader of the expedition, said: "The footage and images from this expedition really are extraordinary, and incredibly charming

"The long-eared jerboa is a bit like the Mickey Mouse of the desert, cute and comic in equal measure

"When people see ZSL's footage of this tiny threatened creature I am convinced they will want to get involved in its conservation

"Unfortunately, it is just one of many amazing and unusual animals that are highly threatened but receiving little or no conservation attention"

The Society says domestic cats, which have been newly introduced to the area, are a significant danger to the creatures' survival

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 54
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Doctor_Shovan مهمان
wow

حیوونه بامزه ایه اما از پاهاشو دمش خوشم نمیاد چندشم میشه :banel_smiley_4:

دکتر من سنجاب میخوام:w16:

انچه این حیوان رو با مزه میکنه همون دمش هست و پاهاش که راه رفتنش مث کانگورو هست و گوشهاش که این همه از کله ش بزرگتره ..سنجاب هم چشم در اسرع وقت برات تهیه میونم البته میدونی من پیام ها یادم میره بد یاد اوری کنی:ws3:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
نادر این موشه نقص ژنتیکی نداره؟

چرا گوشاش اینقدر بزرگه؟

ولی با نمکه هاااااااااا:w16:

بابا این موش نیست بیچاره چرا تهمت بهش میزنی .. این واسه خودش شخصیتی سوای موش داره :ws47:

لینک به دیدگاه

انچه این حیوان رو با مزه میکنه همون دمش هست و پاهاش که راه رفتنش مث کانگورو هست و گوشهاش که این همه از کله ش بزرگتره ..سنجاب هم چشم در اسرع وقت برات تهیه میونم البته میدونی من پیام ها یادم میره بد یاد اوری کنی:ws3:

دکتر این میکیتو یادت نمیره :banel_smiley_4:

سنجابه من یادت میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:167:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
دکتر این میکیتو یادت نمیره :banel_smiley_4:

سنجابه من یادت میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:167:

موشم شد حیوون محبوب حالم بد شد
:icon_gol:

:icon_pf (34)::icon_pf (34):

موش نیست

بابا این اسم خودش رو داره زیاد بهش موش بگین .من میرم معتاد میشم ها:cryingf:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
فقط من موندم چجوری وزن اون گوش هارو تحمل میکنه کوشولوthumb.gif

خو اونا خیلی سنگیننcrysmiley2.gif

عجب . زرافه اون گردن دراز رو چجوری تحمل میکنه ؟ :ws27:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
خوب موشه دیگهههه دکتر

الان به هر کی نشونش بدی

میگه ... عیشششششششششش عجب موشه بدترکیبیه:ws3:

اونا میگنا من نگفتم:banel_smiley_52:

منم می گم سنجاب بد ترکیبه ..خوب شد ؟ :ws3:

الان برای زرافه هم ناراحت شدمcrysmiley2.gif

ولی این کوشولوتره خیلیییییییییییییییییییcrysmiley2.gif

نه ناراحت این نباش فقط دعا کن نسلش منقرض نشه وزیاد بشه تا یکی برات بگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...