رفتن به مطلب

درد دل هاي فردي كه به همسرش خيانت كرد...!

ارسال های توصیه شده

من كه فكر مي كردم به زن جماعت نبايد رو داد در جوابش مي گفتم: چرا موقعيت حساس شغلي ام را درك نمي كني؟با لبخندي شماره تلفن را از دوستم گرفتم و به آن زنگ زدم. تازه مي خواستم دل بدهم و قلوه بگيرم اما با روشن شدن حقيقتي تلخ، دنيا روي سرم خراب شد.

... وقتي فهميدم زني كه گوشي را جواب مي دهد همسر خودم است تا چند ساعت به بالاي پشت بام رفتم و فقط گريه كردم. واقعا راست مي گويند از مكافات عمل غافل

مشو، گندم از گندم برويد، جو، زجو! مرد جوان در حالي كه اشك مي ريخت نفس عميقي كشيد و در دايره اجتماعي كلانتري آبكوه مشهد قصه تلخ زندگي اش را تعريف كرد تا درس عبرتي باشد براي زوج هاي جواني كه از كاروان زندگي عقب مانده اند و در صحراي ناآگاهي به بيراهه مي روند! جلال گفت: ۵ سال است كه با دختر يكي از اقوام ازدواج كرده ام و يك پسر قندعسل دارم. من كارمند شركتي بزرگ هستم و در اين مدت تنها تفريح و سرگرمي ام كارم بوده است. متاسفانه با اين بينش غلط از زن و فرزندم غافل ماندم و همسرم هميشه شاكي بود و مي گفت چرا ما مثل زن و شوهرهاي ديگر نبايد پسر خود را در آغوش بگيريم و يك روز بعدازظهر به خيابان برويم و قدم بزنيم و...؟ من كه فكر مي كردم به زن جماعت نبايد رو داد در جوابش مي گفتم: چرا موقعيت حساس شغلي ام را درك نمي كني؟

اين پول و اين هم ماشين، برو و با خواهرانت هرچقدر مي خواهي تفريح كن! اختلافات ما سر اين موضوع از حدود يك سال پيش تشديد شد و مدام جر و بحث مي كرديم. متاسفانه در اين ماجرا مادرم نيز آتش بيار معركه شد و هر وقت صحبتي به ميان مي آمد به مليحه مي گفت: پسرم بهترين موقعيت ها را براي ازدواج داشت اما ما تو را انتخاب كرديم. پس بايد قدر اين زندگي و شوهر زحمت كش خودت را بداني و او را با اين حرف هاي بيهوده خسته نكني!

جلال آهي كشيد و افزود: من حاضر نبودم در برابر همسرم كوتاه بيايم و حكايت قهر و آشتي هاي مان هم چنان ادامه يافت. هفته قبل يك روز غروب دوباره جر و بحث مان شد و هرچه خواستيم به هم ديگر گفتيم. به خاطر اين مسئله از مليحه دل چركين شده بودم و حوصله هيچ كس را نداشتم تا اين كه ديروز يكي از دوستانم به ديدنم آمد. او از من پرسيد چرا اين قدر دمق هستي؟ برايش تعريف كردم كه

با همسرم اختلاف دارم. او با لبخندي گفت: اين زن ها همه مثل هم هستند، جوش نزن و خودت را پير نكن. بيا اين شماره زن جواني است كه چند روز است مزاحمم مي شود و صداي بسيار قشنگي هم دارد. مي تواني خودت را با او سرگرم كني و...!مرد ۲۸ ساله دستي به موهاي پريشان خود كشيد و افزود: با خوشحالي شماره را گرفتم و به آن زنگ زدم. اما باورم نمي شد مليحه گوشي را جواب بدهد او هم مثل من تحت تاثير حرف هاي يكي از دوستان قديمي اش سيم كارت اعتباري تهيه كرده بود و به باوري غلط قصد داشت خودش را به اين شكل سرگرم كند!ما هر ۲ مقصر

هستيم و افسوس كه در اين ۵ سال زندگي مشترك هنوز هم ديگر را پيدا نكرده ايم. بايد قدر اين همه نعمت، سلامتي و فرزند خوشگلي كه خدا به ما عنايت كرده است را بدانيم.حالا كه با خودم فكر مي كنم به خاطر فرصت هايي كه در سال هاي اول زندگي مان از دست داده ايم حسرت مي خورم. اميدوارم بتوانيم سنگ هاي بدبيني و شك را از

سر راه زندگي مان برداريم و از اين به بعد آگاهانه، عاشقانه، دوستانه و محترمانه زندگي كنيم.من در پايان به تمام مردهاي جوان توصيه مي كنم در تنظيم وقت خود عدالت را رعايت كنند و به قول مليحه گاهي اوقات با خانواده بيرون بروند و قدم بزنند و از زيبايي ها و مشكلاتي كه حل آن ها زندگي را قشنگ مي كند صحبت كنند. همچنين به زنان جوان هم مي گويم اشتباه را با اشتباه و خطا پاسخ ندهيد چون زن ايراني مظهر صداقت، وفاداري، حجب و حيا و

معرفت و هميشه تكيه گاه و پشتوانه مرد خود است.

لینک به دیدگاه
آدم چه چیز هایی میشنوه :w58:

جریان مادر شوهر هم که ..........:icon_razz:

این همه مطلب! شما مادر شوهر رو برداشت کردین؟؟؟؟؟:ws52:

امان از دست شما جوونا!!! :دی

لینک به دیدگاه

روابط طرفین وقتی درست نباشه همین میشه دیگه.....

درست نیست که بگیم آقایون عبرت بگیرن یا خانمها عبرت بگیرن.....

هر دو طرف باید برای حفظ و تداوم زندگیشون کوشا باشن وگرنه...........!!

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
آقایون بخونند عبرت بگیرند:banel_smiley_4:

فكر كنم دوباره يا چند باره قصه رو بايد بخوني

اينجا حرف از مرد و زن نيست

درواقع حرف از اشتباهه

نه حرف جنسيت

ميگه ما اشتباه كرديم

ما

نه من

يا زن

لینک به دیدگاه

زن و ماشین همانقدر که برا آدم راحتی دارن همانقدر هم دردسر دارند:دی

البته وقتی مردی زیر مسئولیت خانواده میره چشش کور باید عین آدم رفتار کنه ...هیچ کسی حق نداره خیانت کنه

لینک به دیدگاه
من از این سبک جملات متنفرم!! ‍"چون زن ايراني مظهر صداقت، وفاداري، حجب و حيا و

معرفت و هميشه تكيه گاه و پشتوانه مرد خود است."

همیشه همه جا همه جور آدمی پیدا میشه پس لطفا همه را با یک چوب نزنید !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...