رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام به همگی /

هدف اصلی از ایجاد این تاپیک : شناختن نقاط ضعف و قوت این سایت . مخصوصا تالار مکانیک

نظر سنجی درباره اینکه هر دفعه تعداد کاربران انلاین مکانیک رو نگاه می کنم . بیشتر از بقیه تالارها بوده و هست و خواهد بود .

اما شما کاربر عزیز :ws2:

چرا توی مباحث سایت شرکت نمی کنید یا جواب پست ها رو نمی دین .

چرا از سایت و مجموعه استفاده می کنین ولی هیچ پستی وی تاپیک ها نمی زارین .؟

خلاصه چی باعث میشه بعد از دانلود کردن مطالب . بلافاصله صفحه سایتو ببندید. ؟

اما شما دوست گرامی که جز فعالان این انجمن هستید .:a030:

چرا فعالیت می کنین .؟

چی باعث می شه که وقتی توی یه انجمن دیگه برین فعالیت نداشته باشین . ؟

به نظر شما دلیل عدم فعالیت بقیه چیه ؟

با تشکر.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مورد اول:

اخ جونننننننننننننن من هم میکانیکی شدم........ :ws3:

بچه ها تو رو خدا منو نزنید من گناه دارم...... :ws44:

شوخی بسه بچه دههههههههه :w00:

سلام به همگی /

هدف اصلی از ایجاد این تاپیک : شناختن نقاط ضعف و قوت این سایت . مخصوصا تالار مکانیک

نظر سنجی درباره اینکه هر دفعه تعداد کاربران انلاین مکانیک رو نگاه می کنم . بیشتر از بقیه تالارها بوده و هست و خواهد بود .

امیدوارم که همیشه همه بچه های انجمن موفق و سربلند باشند...

همچنین شما مهندس سجاد گل........

چرا از سایت و مجموعه استفاده می کنین ولی هیچ پستی توی تاپیک ها نمی زارین .؟

خوب شاید بعضی از کاربرا به خاطر مشغله کاری و یا تحصیلی که دارند پاسخی نمیدن.....

برخی هم ممکنه که توی انجمن های دیگه شرکت داشته باشند که این اصلاً دلیل خوبی نیستش.....

نمیدونم چی بگم.....

خوب مثلاً من از مکانیک هیچ چیز نمیدونم ولی اینکه بچه هایی که تخصص مرتبط با رشته خودشون دارند و چرا مطلبی بیان نمیکنند رو نمیدونم انصافاً........

شاید هم برخی دنبال رفع نیاز خودشون برای مطالب علمی هستند و بعد از این مرتفع شدن خواسته فرصتی نداشته باشند که مطلبی رو بیان کنند و یا شاید هم نخواهند چیزی بگن....

نمیدونم مهندس جان.........

چرا فعالیت می کنین .؟

اینکه چرا فعالیت میکنند رو نمیدونم....

هر کسی میتونه دلیل خودش رو داشته باشه......

دلیل بنده اینه که شاید بتونیم کمکی کنم و چیز جدیدی یاد بگیرم....

شاید کمکی کردم و خدا هم ازم راضی شد و منو بخشید......

شاید چیزی یاد گرفتم و از کسی تشکر کنم که بهم لطف کرد......

مگه نمگیم با هم دوست هستیم و باید به هم کمک کنیم. کمک و کحبت دلیل نمیخواد که....

دلیل بهتر از اینکه خدا خواسته چیزی یاد بگیریم و باید به دیگران هم یاد بدیم......

دلیل دیگه صمیمیت انجمن نواندیشان هستش......

اینکه چرا توی انجمن های دیگه فعالیت نداشته باشم شاید از تنبلی من هستش......

خوب بقیه هم ممکنه دلایلی برای عدم فعالیت خودشون داشته باشند.......

چی بگم......

لینک به دیدگاه

سلام

خوب اکثرا کاربرا دنبال مطلب هستند وحال و حوصله بحث و وقت گذاشتن رو در ادامه مطالب ندارند... من خودم دنبال یه مطلب بودم پارسال در مورد طراحی اجزا یه مقاله پیدا کردم از باشگاه مهندسان و مجبور شدم برای دانلود ثبت نام کنم ...و اونجا فعالیت کردم بعد خوشم نیومد فعالیت اونجا شد مسخره بازی و اسپم بازی ...که توسط دوستانم حامد وسهیل و سجاد اینجا اومدم و راضی هستم ......ولی گفتم خیلی ها به خاطر یه مقاله یا یه مطلب می یان بعدش میرن ..هر وقت باز دننبال یه چیزی باشن باز بر میگردن ....

اما من چرا فعالم :

خوب سجاد جا ببین ...علم مهندسی و تکنولوژی مهندسی مانند بحثهای دیگر علمی گسترده هست و هر روز یا هر لحظه یه قدم بر میداره به جلو .... اینجا محلی هستش که از همه جای ایران هر کسی هست و هر کسی یه تخصص و نقاط ضعفی داره ..ومی تونه اینجا اون نقاط ضعفهاشو توسط دیگر دوستان تقویت کنه ...من هم همینطور ..هر روز یه مطلب جدید یاد می گیرم یا به ذهنم یه مطلب جدید میرسه تا با دوستانم در میان بزارم .............

من که دوستای زیادی پیدا کردم از مشهد تهران جنوب ........

لینک به دیدگاه

مرسی سجاد به نکته خوبی اشاره کردی...

بنظر من کاربرایی که تازه عضو اینجا میشن خیلی با نحوه فعالیت تو این تالار و کلا انجمنها آشنایی ندارن فکر کنم این وظیفه مدیران و کاربرای فعال این تالار باشه که کاربر تازه وارد رو تو جمع خودشون بکشونن و او رو با نحوه فعالیت و آموزش تو تالار آشنا و علاقه مند کنند

حالا از دفعه بعد اگه کاربر جدیدی اومد باید یقه شو بگیریم و... :ws3:

لینک به دیدگاه

به نظر من هدف همه ی ماها این که چیزایی رو که بلدیم به دیگران یاد بدیم و اگه چیزی رو نمیدونیم یاد بگیریم حالا که امکاناتش هست و همه تو یک فضای دوستانه با هم در حال فعالیت برای پیشرفت بیشتر هستیم پس چرا که تو مباحث مختلف شرکت نکنیم من که دلیلی برای عدم شرکت نمی بینم

لینک به دیدگاه
به نظر من هدف همه ی ماها این که چیزایی رو که بلدیم به دیگران یاد بدیم و اگه چیزی رو نمیدونیم یاد بگیریم حالا که امکاناتش هست و همه تو یک فضای دوستانه با هم در حال فعالیت برای پیشرفت بیشتر هستیم پس چرا که تو مباحث مختلف شرکت نکنیم من که دلیلی برای عدم شرکت نمی بینم

..و امیدوارم شما رو در تمام بحثهای ساخت تولید حتما ببینم ....

خوش اومدی ..فکر کنم آقا فرهاد بودی .....

لینک به دیدگاه

:ws38: دلیل خاصی نداره.....یکی دنبال یه مطلبی هست...میبینه اون مطلب اینجا هست..میاد عضو میشه دانلود میکنه میره

هممون هم فکر کنم اینجوری باشیم

اینکه چجوری میشه که این کار رو نکنند و صفحه رو نبندند و عضو شند فعالیت کنند بستگی به هر شخص داره

اگه کسی اینجا رو ببینه خوشش بیاد...یکی 2 صفحه عوض کنه ببینه بازم مطلب هست

اون موقع کم کم عضو میشه و شرکت میکنه

کاری که میتونی مبکنیم فقط گذاشتن بحث ها ومطلب های خوب هست که کسی ببینه خوشش بیاد.

چرا فعالیت می کنین .؟

من اطلاعاتم کمه...وگر نه دوست دارم فعال باشم :ws3:

بقیه هم به خاطر اینکه

مطلب جدید و بحث زیاد نیست واس همین کم فعالیتند

لینک به دیدگاه

درود بر دوستای عزیز:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

سعی میکنم فعالیت کنم چون وقتی دنبال مطالب رشته خودم هستم تو نت میبینم چقدر سخته پیدا کردن مطالب نساجی به فارسی...برا همین سعی میکنم اگه مطلبی دارم بذارم که دوستای هم رشته ایم استفاده کنن اما دریغ از یه نساجی که لااقل یه سلام تو تالار نساجی بکنه!!!!:w00:واقعا که جای تاسفه

من خودم تو مهندسا فعالیت نکردم چون بعضیاشون خیلی...کلا یه جوری بودن!!!:icon_pf (34):به جز یک نفر:icon_gol:

هرکسی باید خودش به فکر دوستاش باشه...به زور نمیشه ازشون خواست بیان!!!:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

ازجمله موارد اصلی

1.کم بودن وقت دوستان..........

2.در بعضی مواقع دوستانی که درانجمنهای دیگه فعالیت علمی دارند درجایی دیگر که حضور پیدا میکنند

این فعالیت رو ندارند

که میتونم بگم

یکی از دلایلش شناخته شدن دوستان دراون انجمنه

3.برخی صرفا به خاطر یک یا چند از دوستانشون در انجمن حضور پیدا میکنند

4.کم بودن فعالیت کاربران هم بیتاثیر نیست

در واقع کاربر در تاپیکی شرکت میکنه

که پر بازدید باشه..........

5.تبلیغات وتشویق کاربران به طور مستقیم توسط مدیران تاثیر بسار زیادی میزاره....

البته خیلی موارد دیگه هم هست که اینها چندین مورد بودند.:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
می گم ستاره خانم اگر بخوایین ما تو مکانیک خیلی فعال داریم حدوده 100 نفر میشن !!!!!!!!!!!:ws28:... به همین خاطر چند نفر انتقال بدیم به نساجی .....

شوخی کردم به دل نگیرین ها ....بلی درسته همه فقط دنبال مطلب هستن دریغ از اون که شاید یکی هم مثل شما دنبال مطلب باشه و من هم اون مطلب اینجا بزارم تا کسی استفاده کنه ....یا ااصلا یه چیزی جدید در مورده رشتمون یاد بگیریم .........

راستی شما می تونید در مورد دستگاههای نساجی به من اطلاعات بدید/ می خام ببینم ساختار و مکانیزم اونا چطوریه؟

مهندس وارداتی!!!!!!!!!!!؟؟؟:icon_pf (34):

اسپاو عزیز و خود شما که میاین تالار نساجی...خیلی ممنونم ازتون...:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بله...دارم pdf...سعی میکنم بذارم...چه بخشی رو؟

لینک به دیدگاه
مهندس وارداتی!!!!!!!!!!!؟؟؟:icon_pf (34):

اسپاو عزیز و خود شما که میاین تالار نساجی...خیلی ممنونم ازتون...:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بله...دارم pdf...سعی میکنم بذارم...چه بخشی رو؟

... قسمتهای مکاینیکیش ....مکانیزمهای حرکتی اش ..... یه جا میشه آپلود کنی من دانلود کنم ممنونم

لینک به دیدگاه

به نظر من یکی از دلایلش اینه که هر وقت من می یام تو انجمن می بینم که مطالب قدیمی هست و ماله گذشته و اکثرا مطالب بروز نمی شه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام . خلاصه بگم من دنبال مطلبی بودم سر از نواندیشان در اُُُوردم. واگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ ندارم . منون از همه اونای که اطلاعات ودانششون رو در اختیار دیگران قرار می دن.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام به همگی /

چرا فعالیت می کنین .؟

درود بر شما

برای سوال اول شاید برخی از دلایلی بصورت زیر باشد.

1- سواد کافی برای شرکت در بحث ندارم

2- وقتشو ندارم.

3- مگه نت برای اشتراک گذاری مطلب است؟

4-که چی بشه؟

اما خودم....

ترم دو و سه بودم که با همچین فضاهایی آشنا شدم...از این طریق میشد با دانشجویانی از دانشکده های مختلف در سراسر کشور ارتباط برقرار کرد و از دانش انها استفاده نمود.افرادی بودند که با حوصله سوالات من رو پاسخگو بودن...در ابتدا تنها یک مصرف کننده بودم همانگونه که هنوز عمده مصرف کنننده هستم....به مرور در برخی از موارد میتونستم نظر بدم...اطلاعات زیادی رو بدست آوردم رو که شاید در جای دیگری این امکان برام فراهم نبود.

در زمان ارشد دوستان با راهنمایی درست و صحیح بسیار به من کمک کردند.

خلاصه همیشه موضوع جدیدی برای یادگیری در این جا هست..

از طرف دیگر ارتباط کاربران در اینجا بسیار دوستانه و احترام آمیز است.بنابراین یک جور تعلق خاطر ایجاد می شود.هدف ما ایجاد یک پایگاه قوی علمی در نت است..بنابراین در حد امکان از پراکندگی نیروها باید جلوگیری کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...