رفتن به مطلب

سری جدید جلسات کاربرای معماری

Bahram Sh مهمان

ارسال های توصیه شده

Bahram Sh مهمان
آره خوبه،فقط یه ذره بیشتر توضیح میدی>

به نظر من باید هر کاری را جدا جدا طرح و کرکسیون کرد ...

من کار 3 نفر از دوستان خودم را به همراه کار خودم را در این تاپیک قرار می دم ...

سپس جدا جدا هر کدام را بررسی می کنیم ..

اصول طراحی داخلی را مرور می کنیم ... به نقاط قوت و ضعف طرح می پردازیم ...

و سپس کل توضیحات و نقد ها را در تهایت در تاپیکی جدا قرار می دهیم تا سایر دوستان هم استفاده کنند.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Bahram Sh مهمان

دوستان منم کم کم باید برم ...

من به شخصه از روند این جلسه راضی بودم ...

انشالله صبح نتایج آن را در تالار قرار می دهیم ... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب اینم میتونه باشه ابراهیم

حالا شما میگید چطور رفتار کنیم

راستی برای راندو من فکر میکردم باید خودم رنگ بذاریم

اینطوری که شبیه خودش راندو کنیم که میشه کپی

هیچ تلفیق رنگی یاد نمیگیریم:ws52:

عزیز برای راندو اگه یادت باشه کلی بحث کردیم که کار خام( بی رنگ) بذاریم بعد بچه ها رنگ بزنن. اما یه سری از بچه ها گفتن نه...تمرین لازمه. برای همین چند تا کار راندو شده رو گذاشتیم تا دستمون راه بیفته...از هفته بعد هم کار خام می ذاریم راندو.:w16:

تالار فعال باشه/موضوعات آپدیت بشه کاربرم میاد

ولی چرا بحث فرق کرد؟

الان از بحث قبلی چه نتیجه ای گرفتیم؟:ws52:

نتیجه ای نگرفتیم!

سلام..ببخشید من دیر اومدم((الانشم قاچا قی اومدم مهمون داریم کلی))

اما از اول نوشته ها پیشنهاد های دوستانو خوندم.........

اما نتیجه ایی نگرفتم...........که می خواییم به کجا برسیم:w00:

همونی که به آرمین گفتم!

باشما موافقم آرمین :icon_pf (34):

واقعا همینه

اصلا هیچ خبری نیس از بچه های معماری

من بعضی وقتا خجالت می کشم... راستش خیلی ها میان اینجا برای خوش گذرونی....به خدا من یونی هم که می رم اگه سر کلاس هم باشم آنلاینم. بعضی وقتا که انگلیسی می نویسم بدونید سر کلاسم.

من به شخصه حاضرم اصن زحمت بکشم ولی لااقل بقیه استفاده کنن.

خداییش اینجا تو تالار معماری من دوستای خوبی دارم.از خود تو گرفته تااااا بقیه:ws44:

خیلی خوبه که بالار ما همیشه آپدیت بشه و تاپیکا همیشه بالا باشه خیلی خوبه.

خداییش من 150 تا تاپیک زدم ولی هیشکی نیگاه هم نکرد:icon_pf (34):

اگه فک میکنید دروغ میگم برید تو پروفایلم سرچ کنین.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

من تازه با این انجمن آشنا شدم.........

یه نکته رو بگم...نمیخوام دلسردتون کنم.اما واقعیته..........من ند روزی عضو اینجا شدم

اما هنو 1 دهم تایپیکای معماری آپ نشده!!!! هر روز میام میبینم همونیه که قبلا بوده

به نظرتون منه کاربر ساده

چند مرتبه این کا رو تکرار میکنم؟؟؟وقتی یه مدت بیام ببینم آپ نمیشه دیگه از خیره سرش میگزرم ..بهمین سادگی

راستی تازه تا اینجا تابستون بود..همه به نت دسترسی داشتن....اما وقتی بچه ها برن دانشگاه اوضاع...........

واقعیتا را گفتم تا یه فکر اساسی کنید(کنیم)

نه .....!!!!!

راست می گی مهیار...خیلی از تاپیکا رو تلاش کردم تا جابجا کنم یا با هم ترکیب کنم مه از این آشفتگی در بیاد. خیلی اط تاپیک ها هم متاسفانه آپ نمی شن...باید یه راه حل جدی براش پیدا کرد.

من می گم تاپیکایی که می زنیم یه جا تبلیغ کنیم مثل کاری که تو تالار آزاد می شه یا هم می شه تو پروفایل بچه ها لینک داد اینطوری بازدیدم بیشتر می شه!

فاطمه می تونیم از تابلو اعلانات انجمن برای برای تبلیغ تاپیک های جدید استفاده کنیم.

جدی میگم ابراهیم

اکثر تاپیک های معماری داخلی رو فقط من و فاطمه دید میزنیم

هیچکی نیس که بیاد ببینه و حتی یه نظر کوچولو بده

همش من فاطمه گاهی وقتام مهناز

خب کسی نیست دیگه:banel_smiley_4:

همین الان برو یه عالمه تاپیک هس که هیچکی یه نیگاه بهش ننداخته

چون جذابیت تالارای دیگه بیشتره:w16:

البته من از زاویه دید خودم میبینم و مثل دوستان اونقدر وسیع نیس که بقیه مشکلات رو سبک و سنگین کنم

مرسی آذر و فاطمه جونی...همیشه ممنونتون هستم. منم تا جایی که بتونم تاپیکا رو آپ می کنم. چون حیفه راکد بمونن.

:icon_gol:

99 درصد سایت اینجوریه.....از کل سایت فقط گفتگوی آزاده که آپ میشه وهمه فعال

مشکل کل گرو ها هم اعضای کم این گرو هاست:icon_gol:

مگه یه کاربر روزی چند تا پست تخصصی و مفید میتونه بزنه؟؟؟:ws52:

کاملا موافقم باهات....من بعضی وقتا میام 20 تا تاپیک معماری می زنم...اما راستش همه نمی تونن خو!

• Like 3
لینک به دیدگاه

من یه پیشنهادی داشتم..اینکه فعالیت توی زیر بخش های تالار به کسایی که میخوان واگذار شه.

مثلا یکی در مورد بناهای شاخص معماری ایران مطلب بزاره و یکی دنبال جدید ترین اخبار دنیای معماری باشه.

اینطوری هرکسی یه حوزه فعالیتی داره و میتونه تولید علم هم بکنه و دیگه لازم نیس فقط به کپی و پیست پرداخت!

برای مثال یه نفر میتونه توی یک هفته 5 تا بنای جدید و از توی مجله ها یا سایت ها خارجی ترجمه کنه و تحلیل کنه و هرروز یه مطلب و بزاره اما شاید نتونه توی همه ی فیلد ها معماری فعالیت درست حسابی داشته باشه!

• Like 2
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
من یه پیشنهادی داشتم..اینکه فعالیت توی زیر بخش های تالار به کسایی که میخوان واگذار شه.

مثلا یکی در مورد بناهای شاخص معماری ایران مطلب بزاره و یکی دنبال جدید ترین اخبار دنیای معماری باشه.

اینطوری هرکسی یه حوزه فعالیتی داره و میتونه تولید علم هم بکنه و دیگه لازم نیس فقط به کپی و پیست پرداخت!

برای مثال یه نفر میتونه توی یک هفته 5 تا بنای جدید و از توی مجله ها یا سایت ها خارجی ترجمه کنه و تحلیل کنه و هرروز یه مطلب و بزاره اما شاید نتونه توی همه ی فیلد ها معماری فعالیت درست حسابی داشته باشه!

من موافقم این کار جالبیه ...

چون هر کس علاوه و فعالیت خود در ارتقا هر بخش از تجریبیات سایر دوستان در بخش های دیگر استفاده می کند.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...