رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 89
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دو تا از دوستای منم کنکور داشتن امسال،(پارسال قفول نشده بودن) می گفتن امسال سخت تر بود..خوب شد پارسال کارو یکسره کردیما :ws3:

سوالارو پيدا كنم ميذارم انجمن ببينيم چطور بوده

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
* v e n o o s * مهمان

تو این انجمن کسی نیست که بخواد کنکور کارشناسی ناپیوسته بده ؟؟؟ :w02:

یادش بخیر؛ دلیل اینکه من وارد دنیای مجازی شدم به خاطر کنکور کارشناسی ناپیوسته بود و با بچه ها تو باشگاه چک میکردیم چیا خوندیم و چیا رو باید بخونیم ؛خیلی تاثیر خوبی داشت:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام، آره، مهندسان با اینکه مدیر روابط عمومی نداره،جذب کاربرش خوبه، و خود کاربرمیخواد که فعالییت کنه، من واسه تحقیق معماری جهانم اونجا عضو شدم، و فعالیت کردم، عجب خاطراتی بود،خیلی از بچه ها دیگه نیستن:sigh:

لینک به دیدگاه
تو این انجمن کسی نیست که بخواد کنکور کارشناسی ناپیوسته بده ؟؟؟ :w02:

یادش بخیر؛ دلیل اینکه من وارد دنیای مجازی شدم به خاطر کنکور کارشناسی ناپیوسته بود و با بچه ها تو باشگاه چک میکردیم چیا خوندیم و چیا رو باید بخونیم ؛خیلی تاثیر خوبی داشت:ws37:

من استم :4564:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام، آره، مهندسان با اینکه مدیر روابط عمومی نداره،جذب کاربرش خوبه، و خود کاربرمیخواد که فعالییت کنه، من واسه تحقیق معماری جهانم اونجا عضو شدم، و فعالیت کردم، عجب خاطراتی بود،خیلی از بچه ها دیگه نیستن:sigh:

علیک سلام,

آره واقعا...

دقیقا 2 سال شده که من وارد دنیای مجازی شدم؛

این سپیده هم اونجا بود و داشتیم و با سوفیا و... واسه کارشناسی میخوندیم؛

یادش بخیر؛ هر روز میومدم نت ببینم بقیه چقدر خوندن، بعد انرژی میگرفتم میرفتم میخوندم؛

خیلی خوب بود؛ هم سپیده رتبش خوب شد ؛هم من:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

یادش بخیرررررررررررررررررررر:ws37:

روزی که قبول شدم ، دوست نداشتم برم دانشگاه ، خیلی خسته بودم ، به خاطر همین یه ترم مرخصی گرفتم ، ولی بعدش پشیمون شدم...

ایشالله یه روز هم کنکور کارشناسی ارشد برامون خاطره خوبی بشه:ws37:

لینک به دیدگاه
علیک سلام,

آره واقعا...

دقیقا 2 سال شده که من وارد دنیای مجازی شدم؛

این سپیده هم اونجا بود و داشتیم و با سوفیا و... واسه کارشناسی میخوندیم؛

یادش بخیر؛ هر روز میومدم نت ببینم بقیه چقدر خوندن، بعد انرژی میگرفتم میرفتم میخوندم؛

خیلی خوب بود؛ هم سپیده رتبش خوب شد ؛هم من:hapydancsmil:

کدوم سپیده؟:hanghead:

سپیده ام تی؟

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
یادش بخیرررررررررررررررررررر:ws37:

روزی که قبول شدم ، دوست نداشتم برم دانشگاه ، خیلی خسته بودم ، به خاطر همین یه ترم مرخصی گرفتم ، ولی بعدش پشیمون شدم...

ایشالله یه روز هم کنکور کارشناسی ارشد برامون خاطره خوبی بشه:ws37:

آره؛ ایشاااااللللهههههه:hapydancsmil:

ترم اول که خیلی سخت نبود؛ کاش مرخصی نمیگرفتی ؛ من دیگه ترم آخرم ؛ دلم تنگ میشه واسه دانشگاه؛ ارشد دیگه مثل کاردانی و کارشناسی دانشجوییش مزه نمیده :sigh:

کدوم سپیده؟:hanghead:

سپیده ام تی؟

آری؛همان سپیده دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه
آره؛ ایشاااااللللهههههه:hapydancsmil: ترم اول که خیلی سخت نبود؛ کاش مرخصی نمیگرفتی ؛ من دیگه ترم آخرم ؛ دلم تنگ میشه واسه دانشگاه؛ ارشد دیگه مثل کاردانی و کارشناسی دانشجوییش مزه نمیده :sigh:

ترم اول سخت نبود!!!! :w58:

خیلی کار داشتا،همش عملی بود !!! وبهترین حسنش این بود ،چون همش عملی بود،معدلو میکشید بالا، واسه من سخت گذشت، اما از این که جواب زحماتتم به جز طرحمو دیدم،خوشحالم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ایهیم :icon_pf (34):

نه بابا وقت نمیشه ۴ روز یونیم روزای دیگم کارای اون ۴روزو انجام میدم :sigh:

منم مثل خودت این مراحلو گذروندم با اینکه هی می گیم وقت نداریمو نمیشه اما اگه یکم برنامه ریزی کنی حتما یه وقتهایی برای درس خوندن پیدا میکنی گلم:w16: موفق باشی

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ایهیم :icon_pf (34):

نه بابا وقت نمیشه ۴ روز یونیم روزای دیگم کارای اون ۴روزو انجام میدم :sigh:

خب حداقل شبا قبل خواب معماری جهان رو روزنامه وار بخون؛ بعد برو رو عمومیا؛

حتما از الان شروع کن؛ بعد دوباره تحویل پروژه و... وقت نمیشه بخونی...:a030:

آره؛ ایشاااااللللهههههه:hapydancsmil: ترم اول که خیلی سخت نبود؛ کاش مرخصی نمیگرفتی ؛ من دیگه ترم آخرم ؛ دلم تنگ میشه واسه دانشگاه؛ ارشد دیگه مثل کاردانی و کارشناسی دانشجوییش مزه نمیده :sigh:

ترم اول سخت نبود!!!! :w58:

خیلی کار داشتا،همش عملی بود !!! وبهترین حسنش این بود ،چون همش عملی بود،معدلو میکشید بالا، واسه من سخت گذشت، اما از این که جواب زحماتتم به جز طرحمو دیدم،خوشحالم.:icon_gol:

آره؛اما فک میکنی ترم 1 سخته؛ترم 2 بدتر از اونه؛3 بدتر از ترم 2؛ 4 بدتر از ترم 3 :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
منم مثل خودت این مراحلو گذروندم با اینکه هی می گیم وقت نداریمو نمیشه اما اگه یکم برنامه ریزی کنی حتما یه وقتهایی برای درس خوندن پیدا میکنی گلم:w16: موفق باشی

مرسی :wubpink: ایشالا ک وقت پیدا میکنم :ws21:

لینک به دیدگاه
آره؛ ایشاااااللللهههههه:hapydancsmil:

ترم اول که خیلی سخت نبود؛ کاش مرخصی نمیگرفتی ؛ من دیگه ترم آخرم ؛ دلم تنگ میشه واسه دانشگاه؛ ارشد دیگه مثل کاردانی و کارشناسی دانشجوییش مزه نمیده :sigh:

برا من اون موقع خیلی سخت بود ، اصلا حس دانشگاه رو نداشتم :hanghead:

ولی الان چون یه ترم دیگه دارم که تموم بشه ، پشیمون شدم ....چون اگه اون موقع مرخصی نمیگرفتم الان ترم آخرم بود!

ولی اشکال نداره ، چون منم از الان دلم برای این روزها تنگ میشه :sigh: هیچی دوره ای مثل کارشناسی برام پر خاطره نبود:ws37: هم استادا با دانشجوها صمیمی تر بودن هم دانشجوها باهم یکدل بودن......!!!!

جا داره از استادهایی که خیلی دوسشون داشتم تشکر کنم تو این چند ترم خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم :hapydancsmil:

:heartshape2:استاد ضیاء، استاد معمار ، استاد سعیدیان ، و استاد مؤذن :heartshape2:

لینک به دیدگاه
برا من اون موقع خیلی سخت بود ، اصلا حس دانشگاه رو نداشتم :hanghead:

ولی الان چون یه ترم دیگه دارم که تموم بشه ، پشیمون شدم ....چون اگه اون موقع مرخصی نمیگرفتم الان ترم آخرم بود!

ولی اشکال نداره ، چون منم از الان دلم برای این روزها تنگ میشه :sigh: هیچی دوره ای مثل کارشناسی برام پر خاطره نبود:ws37: هم استادا با دانشجوها صمیمی تر بودن هم دانشجوها باهم یکدل بودن......!!!!

جا داره از استادهایی که خیلی دوسشون داشتم تشکر کنم تو این چند ترم خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم :hapydancsmil:

:heartshape2:استاد ضیاء، استاد معمار ، استاد سعیدیان ، و استاد مؤذن :heartshape2:

استادسجادموذن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:a030:

لینک به دیدگاه
آره سجاد موذن!!!!

مگه شما هم ایشون رو میشناسید؟؟؟؟؟؟؟

بهتریییییییین استادی که دیدم................عالیییییییییه.................تکککککککککککککککککک....................

کجادرس میخونید؟؟؟البته اگه مایلید بگید................moon1.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...