رفتن به مطلب

مسابقه تشخیص فیلم

yasi * m

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بد نبود زیاد...میدیدی تا اخر،بهتر میشد.

عکس بذار

من ندیدمش ولی نقدهای مثبت زیادی درباره خووندم. ال رومن فیلمایی که لیام نیسون توش بازی میکنه فیلمای محبوبشه :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من ندیدمش ولی نقدهای مثبت زیادی درباره خووندم. ال رومن فیلمایی که لیام نیسون توش بازی میکنه فیلمای محبوبشه :ws28:

هر فیلمی رو اینجا میزاریم یعنی خوشمون میاد ازش؟

نیمه شب در پاریس بیشتر شبیه فیلمی بود که شهرداری پاریس ساخته بده دست مسافرای نوروزی تا جاهای دیدنی پاریس رو بشناسن مردم:banel_smiley_4:

تو که ندیدی از کجا فهمیدی؟ گوگل میکنیا شیطون:ws3:

از فیلمای لیام نیسون فقط unknown جالب بود.

بازیگرای محبوب من تام هنکس، ویل اسمیت، کلینت ایستوود، مورگان فریمن، مارلون براندو، لئوناردو دیکاپریو و ... هستن :w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
راسل کرو هم تو بیشتر فیلماش یه شکله. یه عکس دیگه لطفا :ws37:

به عکس دقت نمیکنی :vahidrk: تو بیشتر عکساش پشت شیشه زندان داره با یه زن حرف میزنه؟:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
هر فیلمی رو اینجا میزاریم یعنی خوشمون میاد ازش؟

نیمه شب در پاریس بیشتر شبیه فیلمی بود که شهرداری پاریس ساخته بده دست مسافرای نوروزی تا جاهای دیدنی پاریس رو بشناسن مردم:banel_smiley_4:

تو که ندیدی از کجا فهمیدی؟ گوگل میکنیا شیطون:ws3:

از فیلمای لیام نیسون فقط unknown جالب بود.

بازیگرای محبوب من تام هنکس، ویل اسمیت، کلینت ایستوود، مورگان فریمن، مارلون براندو، لئوناردو دیکاپریو و ... هستن :w02:

الی من بیشتر فیلمارو میخوونم تا ببینم. مجله فیلم رو هر ماه میخرم به اضافه تعدادی مجله سینمایی دیگه، این فیلمه هم که کار وودی آلنه. به محض دیدن عکسه حدس زدم :w02:

بازیگرای محبوبت هم خیلی کلیشه این :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
الی من بیشتر فیلمارو میخوونم تا ببینم. مجله فیلم رو هر ماه میخرم به اضافه تعدادی مجله سینمایی دیگه، این فیلمه هم که کار وودی آلنه. به محض دیدن عکسه حدس زدم :w02:

بازیگرای محبوبت هم خیلی کلیشه این :ws28:

من ادعایی تو فیلم و اینا ندارم فقط یه بیننده آماتورم :w02:

یعنی چی کلیشه این خوب بازیگر خوب هستن که شدن کلیشه دیگه:ws3: مگه کسی میتونه بازیگر محبوبش تام هنکس نباشه آخه؟ لامصب خداست:ws3: آها بازیگر طنز هم فقط matt lablanc و charlie sheen :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مفهوم نبود عکسه که از کجا فهمیدی؟ :whistle:

پ.ن فیلمش رو همین الان دارم میبینم هنوز تموم نکردم:ws37:

بهم الهام شد، بعضی وقتا از این دست الهامها بهم میشه لامصب. :w02:

الان یه فیلمی بزارم عمرا بتوونی جواب بدی :hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بهم الهام شد، بعضی وقتا از این دست الهامها بهم میشه لامصب. :w02:

الان یه فیلمی بزارم عمرا بتوونی جواب بدی :hapydancsmil:

گوگل میکنیا نامرد:w000: ویوی تو این فیلم هم لیام نیسون بازی کرده الان وارد فیم شد:ws28: البته نقشش کمرنگه

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...