رفتن به مطلب

مسابقه تشخیص فیلم

yasi * m

ارسال های توصیه شده

فیلمی درباره جنسیت

با بازی خود کارگردان

بزرگترین راهنمایی فیلم : کارگردان فیلم در 3نقش بازی میکنه که یکی از نقشها اسپرم می باشد.:ws28:

از بازیگران دیگر: جین وایلدر

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فیلمی درباره جنسیت

با بازی خود کارگردان

بزرگترین راهنمایی فیلم : کارگردان فیلم در 3نقش بازی میکنه که یکی از نقشها اسپرم می باشد.:ws28:

از بازیگران دیگر: جین وایلدر

"آنچه میخواستید درباره *** بدانید ولی میترسیدید بپرسید" از وودی آلن

نوبت من بود عکس بزارم. عکس گذاشتم.

• Like 3
لینک به دیدگاه

شبیه فیلم فراموش شده است ؟

همونی که تلویزیون نشون داد خیلی هم بد بود.

این جولیان مور با این که با چند کارگردان خوب فیلم داره ولی هیچوقت بازیش به چشمم نیومده !!!!!!!

چشم بصیرت می خواد:w58:

لینک به دیدگاه
هوش مصنوعی؟:ws38:

خیر

شبیه فیلم فراموش شده است ؟

همونی که تلویزیون نشون داد خیلی هم بد بود.

این جولیان مور با این که با چند کارگردان خوب فیلم داره ولی هیچوقت بازیش به چشمم نیومده !!!!!!!

چشم بصیرت می خواد:w58:

خیر.

یه راهنمایی دیگه میکنم: تام کروز هم توش بازی میکنه.

خیلی تابلو شد...

لینک به دیدگاه

دوستای گلم، لطف کنین حتما با عکس فیلم مورد نظرتون رو معرفی کنین، اگه خواستین، توضیح هم میتونین بدین، ولی عکس حتما بذارید:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوستای گلم، لطف کنین حتما با عکس فیلم مورد نظرتون رو معرفی کنین، اگه خواستین، توضیح هم میتونین بدین، ولی عکس حتما بذارید:w16:

دوست گام لطف کنید قوانین رو تو پست اول بذارید و از گذاشتن پست جدید خودداری کنید:w16:

لینک به دیدگاه
دوست گام لطف کنید قوانین رو تو پست اول بذارید و از گذاشتن پست جدید خودداری کنید:w16:

تو صفحه اول هست....این صرفا یک یاداوری و تذکر بود .

:vahidrk:

• Like 1
لینک به دیدگاه
نکنه magnolia باشه ؟

درسته، ماگنولیا

نویسنده و کارگردان: پل تامس اندرسن. مدیر فیلمبرداری: رابرت الزویت. تدوین: دیلان تیکنور. طراح صحنه: ویلیام آرنولد، مارک بریجز. موسیقی: جان بریون. بازیگران: جیسن روباردز (ارل پارتریج)، جولین مور (لیندا پارتریج)، تام کروز (فرانک مک لی)، فیلیپ سیمور هافمن (فیل پارما)، جان سی، رایلی (افسر پلیس جیم کورینگ)، ملورا والترز (کلودیا گیتور)، جرمی بلکمن(استنلی اسپکتر)، مابکل باون (ریک اپکتر)، ویلیام اچ. میسی (دانی اسمیت)، فیلیپ پیکرهال (جیمی گیتور)، ملیندا دیلون (رز گیتور)، امانوئل جانسن (دیکسن).١٨٨ دقیقه. محصول ١٩٩٩ آمریکا.

ارل پارتریج به علت ابتلا به سرطان با مرگ دست و پنجه نرم می کند و آخرین آروزیش برقراری ارتباط با پسر گمشده اش است. لیندا به خاطر پول با ارل ازدواج کرده، اما اکنون که شوهرش در حال مرگ است، دریافته که دلباخته اوست. فرانک مک کی در تلویزیون فنون دلربائی از زنان را آموزش می دهد و در اوج بازی های مردانه اش است تا این که سرانجام خود را با خانواده اش رو در رو می بیند. استنلی اسپکتر کودکی نابغه و ستاره مسابقات حضور ذهن تلویزیون است که پاسخ هر سوالی را می داند، جز این که چه گونه باید مهر پدر را به دست آورد. ریک اسپکتر قادر به نظم بخشیدن به زندگی خود نیست و از قبل نبوغ فرزندش زندگی می کند. دانی اسمیت ستاره مسابقه های تلویزیونی حضور ذهن دهه ١٩٦٠ است که اکنون به سختی درگیر شغلی در یک فروشگاه لوازم برقی است و به خیال بافی درباره عشق و دلدادگی می پردازد. جیمی گیتور مجری مسابقه های تلویزیونی و نمادی از ارزش های خانوادگی، و نقطه مقابل تصویری است که از او ارائه می شود. رز گیتور که همیشه به شوهرش وفادار بوده، اکنون در انتظار شنیدن آخرین و هولناک ترین اعترافات اوست. کلودیا ویلسن گیتور اشباع شده از کوکایین و غرق در تلویزیون، تنها در پی یافتن کسی هست که حقیقت را برایش بازگو کند. سرکار جیم کورینگ افسر دست و پا چلفتی و دلسوز لس آنجلس در جریان یک تحقیق معمولی دل می بازد. فیل پارما پرستار خانگی و موجودی وظیفه شناس است که آرزویش رساندن ارل پارتریج و پسر گمشده اش به همدیگر است. دیکسن (هنرمندی معترض و در حال شکوفایی یا شاعری خیابانی؟) چشم و زبان همسایگانش است.

روزی معمولی در دره سن فرنادو. پدری در حال مرگ، همسری جوان، یک پرستار مرد، پسری مشهور و گم شده، افسر پلیسی عاشق، کودکی نابغه، نابغه پیشین، مجری تلویزیون و دختری از خود بیگانه از گذر حوادث، شانس، اعمال انسانی، زمینه های مشترک، تاریخ گذشته و تقدیر آسمانی در هم می آمیزند و روزی در نقطه اوجی فراموش نشدنی زندگی شان به هم گره می خورند.

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان همش فیلم کلاسیک نزارین شاید یکی مثل من فیلم کلاسیک دوست نداشته باشه:icon_razz:

من میزارم، عکس بسیار تابلو و فیلم بسیار مشهوری هست و فقط برای جریان داشتن مسابقه میزارم:icon_redface:

be0twjx4ooca6j13bk3.jpg

• Like 4
لینک به دیدگاه
دوستان همش فیلم کلاسیک نزارین شاید یکی مثل من فیلم کلاسیک دوست نداشته باشه:icon_razz:

من میزارم، عکس بسیار تابلو و فیلم بسیار مشهوری هست و فقط برای جریان داشتن مسابقه میزارم:icon_redface:

be0twjx4ooca6j13bk3.jpg

من اصن یادم نمیاد همچین صحنه ای دیده باشم

ولی خوب الکی یه چیزی میگم مسابقه گرم شه:ws3:

مصائب مسیح:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...