رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

پر از ماتیسن

کتاب جالبیه،من اولش به موضوعش اصلا علاقه ای نداشتم واسه همین فکر نمی کردم تمومش کنم اما نثرش جذب کنندست مثل یه ظرف تخمه که خودتم نمی دونی کی و چطوری تموم می شه!

لینک به دیدگاه

برادران کارامازوف و خاطرات خانه اموات شاهکارهایی از پدر ادبیات مدرن جهان فئودور میخائیلوویچ داستایوسکی

البته اولی رو سومین بار ودومی رو دومین بار بود میخوندم

شاهکار ادبیات هست نوشته های داستایوسکی

لینک به دیدگاه

بلندی های بادگیر از امیلی برونته

کتابِ قشنگی بود من خوشم اومد....ولی به نظرم اینقدی نبود که بشه عاشقانه ترین رمانه جهان!!!:w58:

من از هیت کلیف خوشم نمیومد ولی وقتی در مورد عشقش به کاترین حرف میزد دلم واسش میسوخت!!!

فقط بزارین اینو بگم تا خالی بشم!!!.....من چقد ازین نلی دین بدم میاد همون خدمتکاره!!!کجاش خانومه دلسوزو مهربونی بود؟!!!!!!!:w000: آخیش کمی راحت شدم!!:دی

لینک به دیدگاه
بلندی های بادگیر از امیلی برونته

کتابِ قشنگی بود من خوشم اومد....ولی به نظرم اینقدی نبود که بشه عاشقانه ترین رمانه جهان!!!:w58:

من از هیت کلیف خوشم نمیومد ولی وقتی در مورد عشقش به کاترین حرف میزد دلم واسش میسوخت!!!

فقط بزارین اینو بگم تا خالی بشم!!!.....من چقد ازین نلی دین بدم میاد همون خدمتکاره!!!کجاش خانومه دلسوزو مهربونی بود؟!!!!!!!:w000: آخیش کمی راحت شدم!!:دی

من با شما هم عقیده ام ممنون

لینک به دیدگاه

بی شعوری-خاویر کرمنت

مارک و پلو-منصور ضابطیان

دخمه-ساراماگو

این مارک و پلو رو انقد جوگیر شده بودم وقتی خوندمش که کم مونده بود زار وزندگی نداشتمو بفروشم برم فرانسه یه سر.کتاب جالبی بود.بخونیدش.

اون دو تا رو هم همینطور

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...