رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نفر هفتم

هاروکی کوراکامی

کشتی گیری که چاق نمی شد.

اریک امانوئل اشمیت

يني شما اين دوتا كتابو باهم تموم كردي:ws38: يا قبلا خونده بودي :ws38:گفتي يه اسم هم ازشون ببرم به ياد اون موقع كه خوندم!!!:ws37:

لینک به دیدگاه
يني شما اين دوتا كتابو باهم تموم كردي:ws38: يا قبلا خونده بودي :ws38:گفتي يه اسم هم ازشون ببرم به ياد اون موقع كه خوندم!!!:ws37:

توی 2 روز خوندم

کوتاه بودن کمتر از 3 ساعت خوندمشون زمان برد:ws37:

معنای اسم تاپیک رو می دونم نام آخرین کتابی که خوندی!

لینک به دیدگاه
توی 2 روز خوندم

کوتاه بودن کمتر از 3 ساعت خوندمشون زمان برد:ws37:

معنای اسم تاپیک رو می دونم نام آخرین کتابی که خوندی!

غصد جسارت نداشتم...ببخشيد:hanghead:

لینک به دیدگاه

خدیو زاده جادو شده، اثر لئونید سالاویف

ملا نصرالدین،قهرمان این کتاب رادمردی است زنده دل و بذله گو که اندوه و نومیدی به دلش راه نمی یابد و راه خروج از هر بن بستی را پیدا میکند....

در این داستان ملا بابت قولی که به دوستی داده و برای کمک به او سفری را در پیش می گیرد،سفری که طی آن گره از مشکلات دیگران هم می گشاید....

لینک به دیدگاه

به دلتنگی هایم دست نزن.....

جریان دختری به نام مریم و پسری به نام متین که با یکدیگر دوست هتند و قصد ازدواج دارند اما این عشق....

طرز نوشتنش لوس بود...از این کلمات: دوجت دالم...میسی...باسه...آله.... از اینا زیاد داست که رمان رو لوس کرده بود....:banel_smiley_4:

آحرش هم که بد تموم شد :sigh:

لینک به دیدگاه

من اخرین کتابی ک خوندم سینوهه پزشک مخصوص فرعون جلد اولش......نام نویسنده یادم نیس.....

ولی کتاب فوق العاده ای هستش و پیشنهاد میکنم اونایی ک نخوندن حتما بخونن.....:icon_redface:

واقعا جاهایی ک سینوهه سفر میکنه و چیزای جدیدی ک باهاش مواجه میشه و درموردش صحبت میکنه جالب و زیباس......

لینک به دیدگاه
من اخرین کتابی ک خوندم سینوهه پزشک مخصوص فرعون جلد اولش......نام نویسنده یادم نیس.....

ولی کتاب فوق العاده ای هستش و پیشنهاد میکنم اونایی ک نخوندن حتما بخونن.....:icon_redface:

واقعا جاهایی ک سینوهه سفر میکنه و چیزای جدیدی ک باهاش مواجه میشه و درموردش صحبت میکنه جالب و زیباس......

سینوهه حرف نداره !!!!!!!!!

من عاشق این کتابم ... واقعا نمی دونم چند بار خوندمش

یعنی هر کس تا حالا نخونده دست به کار بشه

لینک به دیدگاه

زندگی کوتاه است (نامه ای به قدیس آگوستین)

نوشته یوستین گوردر

ممممم ... فقط می تونم بگم خوب بود

البته یه جاهایی گفته های واقعا ارزشمندی داشت !

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
1984 از ژول ورن و کوری از ژوزه ساراماگو

به نظرم کتاب های خیلی خوبی بودن....

1984 از جورج اورول ه

منظورت همونه؟

اگه اون باشه کتاب فوق العاده ایه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...