رفتن به مطلب

کدوم طرح برا راندوی این هفته بهتره....!؟

ارسال های توصیه شده

سارا یه پیشنهاد..

به نظرت اول از جزییات شروع کنیم این دفعه تا طرحهای کلی؟؟پ

مثلا یه هفته چن نوع آسمون ..درخت یا یه همچین چیزایی بعد طرحهای کلی

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 447
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سارا یه پیشنهاد..

به نظرت اول از جزییات شروع کنیم این دفعه تا طرحهای کلی؟؟پ

مثلا یه هفته چن نوع آسمون ..درخت یا یه همچین چیزایی بعد طرحهای کلی

آره خیلی خوبه.اتفاقا می خواستم بپرسم طرح داخلی یا خارجی کار کنیم بهتره؟

از اونجایی که ماها دستمون ضعیف شده :banel_smiley_4: و یه عده از بچه ها هم تا حالا کار نکرن یا کم کار کردن ، خوبه یکی دو هفته جزئیات کار کنیم ، بعد طرح کلی .

بعد از چندین هفته می تونیم دیگه از روی عکس اسکیس بزنیم به جای اینکه از روی یه طرح دیگه :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
آره خیلی خوبه.اتفاقا می خواستم بپرسم طرح داخلی یا خارجی کار کنیم بهتره؟

از اونجایی که ماها دستمون ضعیف شده :banel_smiley_4: و یه عده از بچه ها هم تا حالا کار نکرن یا کم کار کردن ، خوبه یکی دو هفته جزئیات کار کنیم ، بعد طرح کلی .

بعد از چندین هفته می تونیم دیگه از روی عکس اسکیس بزنیم به جای اینکه از روی یه طرح دیگه :hapydancsmil:

خیلییییییییییییییییییییی هم عالیییییییییییییییییییی :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
پس برای شروع چند نوع آسمون می زارم :w16:

شما آسمون میزاری ما مثل اون میکشیم؟!:ws52:من نفهمیدم باید چیکار کنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3فکر کردم یه طرح میدین ما هم به روش هایی که بلدیم راندوش میکنیم:ws52:حالا باید چیکار کنیم؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

بچه ها یه توضیح کلی می دم که قراره چیکار کنیم :w16:

همیشه روند راندو همینطوری بوده یعنی یه طرحی می زاشتیم و هر کسی به شیوه خودش طرح رو می کشید و راندو می کرد.

اما متاسفانه یه وقفه طولانی افتاد و چند نفر به جمع ما اضافه شدند که راندو کار نکردن.برای اینکه همه دوستان بتونن با ما همکاری کنن ، برای شروع می خوایم از جزئیات استارت بزنیم.مثل آسمون و درخت و آب و ... و بعد از مدتی ، طرح های کلی ( داخلی یا خارجی ) می زاریم و بعد تر هم سعی می کنیم از روی عکس اسکیس بزنیم و راندو کنیم.تا پیشرفت هم داشته باشیم.

از دوستانی که اعلام آمادگی کردن خواهش دارم که تو این روند همراه باشیم تا با هم پیشرفت کنیم.

موافق این روش هستین بچه ها ؟؟

لینک به دیدگاه
بچه ها یه توضیح کلی می دم که قراره چیکار کنیم :w16:

همیشه روند راندو همینطوری بوده یعنی یه طرحی می زاشتیم و هر کسی به شیوه خودش طرح رو می کشید و راندو می کرد.

اما متاسفانه یه وقفه طولانی افتاد و چند نفر به جمع ما اضافه شدند که راندو کار نکردن.برای اینکه همه دوستان بتونن با ما همکاری کنن ، برای شروع می خوایم از جزئیات استارت بزنیم.مثل آسمون و درخت و آب و ... و بعد از مدتی ، طرح های کلی ( داخلی یا خارجی ) می زاریم و بعد تر هم سعی می کنیم از روی عکس اسکیس بزنیم و راندو کنیم.تا پیشرفت هم داشته باشیم.

از دوستانی که اعلام آمادگی کردن خواهش دارم که تو این روند همراه باشیم تا با هم پیشرفت کنیم.

موافق این روش هستین بچه ها ؟؟

فقط لطف کنید زودتر شروع کنید این ترم بی نهایت سرم شلوغه و دوست این کارو هم انجام بدم فکر میکردم امروز شروع کنید من دوست دارم شرکت کنم پس تا کلاسا اولش هست شرع کنید که بچه ها بتونن توی ارائه اولیه هم از این روش ها استفاده کنن.و تمرینی باشه واسه تحویل نهاییشون.:a030:فقط بچه ها کسی کار با وایتکس بلد هست؟دوست دارم این ترم حداقل یه شیت با وایتکس تحویل بدم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
اره ساراخانومی عالیه

من که هستم

خیلی خوبه فقط زود شروع کنیم دیگه

فقط لطف کنید زودتر شروع کنید این ترم بی نهایت سرم شلوغه و دوست این کارو هم انجام بدم فکر میکردم امروز شروع کنید من دوست دارم شرکت کنم پس تا کلاسا اولش هست شرع کنید که بچه ها بتونن توی ارائه اولیه هم از این روش ها استفاده کنن.و تمرینی باشه واسه تحویل نهاییشون.:a030:فقط بچه ها کسی کار وا وایتکس بلد هست؟دوست دارم این ترم حداقل یه شیت با وایتکس تحویل بدم:hapydancsmil:

بچه ها فردا طرحو میزارم که استارت بزنیم حتما :w16:

وایتکس من کار نکردم متاسفانه . :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

بی صبرانه منتظریم:hapydancsmil: والا از دانشگاه زود اومدم ببینم موضوع کار چیه آخه از صبح دانشگاه بودم با استادا سرو کله میزدم.دارم از خستگی هلاک میشم

:sigh:

لینک به دیدگاه
فقط لطف کنید زودتر شروع کنید این ترم بی نهایت سرم شلوغه و دوست این کارو هم انجام بدم فکر میکردم امروز شروع کنید من دوست دارم شرکت کنم پس تا کلاسا اولش هست شرع کنید که بچه ها بتونن توی ارائه اولیه هم از این روش ها استفاده کنن.و تمرینی باشه واسه تحویل نهاییشون.:a030:فقط بچه ها کسی کار با وایتکس بلد هست؟دوست دارم این ترم حداقل یه شیت با وایتکس تحویل بدم:hapydancsmil:

من وایتکس یه کار انجام دادم، خیلی ساده و زیباست:w16:

چ کمکی ازم بر میاد؟:ws52:

دستت طلا سارا خانومییییییییی:hapydancsmil::icon_gol:

لینک به دیدگاه
من وایتکس یه کار انجام دادم، خیلی ساده و زیباست:w16:

چ کمکی ازم بر میاد؟:ws52:

دستت طلا سارا خانومییییییییی:hapydancsmil::icon_gol:

چه خوب:hapydancsmil:لطفا مراحل انجام کار رو بهم یاد بده:icon_redface: اگر یه کار بزاری قدم به قدم راندو کنی فکر کنم مطلب رو بگیرم :icon_redface:نه حتما مطلب رو میگیرم فقط توضیح بده که داری که در هر مرحله چیکار میکنی:icon_redface::ws52:

لینک به دیدگاه

چه خوب:hapydancsmil:مراحل انجام کار رو بهم یا بده لطفا اگر یه کار بزاری قدم به قدم راندو کنی فکر کنم مطلب رو بگیرم:ws52:

همین جا بذارم یا ی تاپیک جدا برای اموزش وایتکس بزنم؟:ws38:

باشه عزیزم، اتفاقا خودم هم خیلی وقته کار نکردم، بدم نمیاد یکم کار کنم :w16::icon_gol::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

باشه عزیزم، اتفاقا خودم هم خیلی وقته کار نکردم، بدم نمیاد یکم کار کنم :w16::icon_gol::hapydancsmil:

دمت گرم دستت درد نکنه:hapydancsmil: ایشاا... جبران کنم:ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53::ws53:

هرجا دوست داری فکر کنم تایپیک جدا باعث میشه مطالب باهم قاطی نشن دسته بندی مطالب راحتتر باشه و اما از طرفی اینجا هم بد نیست چون بحث اینجا هم راندو هست!

لینک به دیدگاه

فائزه جون البته من کاره ای نیستم تو تالار ولی فکر کنم اگه براش تاپیک جدا بزنی ، در دسترس تره و می شه مختص راندو با وایتکس :ws37:

لینک به دیدگاه

خب بچه ها این کارو ببینین چند نمونه آسمون توش هست که ساده هم هستن.و کشیدن هر کدومشون شاید 10 دقیقه وقت بگیره.اگه عکس رو سیو کنین می تونین تک تک زوم کنین راحت تر ببینین :w16:

این چند تا رو لطف کنین بکشید تا جمعه .بدویییینننن تا سریعتر از مراحل اولیه رد بشیم:hapydancsmil:

8v6pfmtebljc0cbm0d55.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...