رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره4 . .(هوتن )

Doctor_Shovan مهمان

ارسال های توصیه شده

Doctor_Shovan مهمان
هاااااااااااااااااااا:ws52:

سلام ویفر خوبی:ws3:

دیگه اسپم نبینم

:zadan:

گویا خواستگاری زیاد رفتن که به نظرم این نشونه مشکل پسند بودنشونه نمیدونما!!!! همین جوری به نظرم.

ولی بالاخره با یه خانوم باهوش مزدوج شدن به سلامتی....که این نشونه باهوشی خودشونه

بقیه شو بعد میام میگم:ws3:

یادت نره بعدا بیای:ws3:

به داداش هوتن که گله :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

واقعا زحمت کشیدی خسته نباشی :ws27:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یک مرد به معنای واقعی کلمه

خسته از خیلیا

ولی دلی به بزرگی دریا

به درخشندگی آفتاب

من که خیلی دوسش دارم

خیلی باحاله

به خانومای انجمن پیشنهاد میشه:ws3:

در کل ساده و بی الایش و آرامش طلب ....حامی انسانیت و کمی زود رنج!

از زندگی دل خوشی نداره ولی سعی میکنه دوسش داشته باشه

معتقده اگه نمیتوانی بالا بروی مثل سیب به زمین بیفت تا اندیشه ای را بالا ببری:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان

استقبال از تاپیک هوتن که یکی اززحمتکشان سایت نواندیشان هست , نسبت به 3نفر قبل خیلی کم بوده من البته انتظاری کاملا برعکس داشتم حالا ایا علتش این بوده که خبر رسانی کم بوده یا علتی دیگه داره من نمیدونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
استقبال از تاپیک هوتن که یکی اززحمتکشان سایت نواندیشان هست , نسبت به 3نفر قبل خیلی کم بوده من البته انتظاری کاملا برعکس داشتم حالا ایا علتش این بوده که خبر رسانی کم بوده یا علتی دیگه داره من نمیدونم:icon_gol:

خوب دوستان قبلی از مدیران بودن و سرشناس........بنده همینجا از همه دوستانی که اومدن و وقت گذاشتن تشکر میکنم.............صحبتهایی که شد بعضی لطف دوستان بود و بنده در این حدی که گفتند نیستم...........بعضیش هم به من کمک کرد تا بهتر بشم.....

من از همه دوستان متشکرم.

• Like 3
لینک به دیدگاه

نه خیر بسیار بد موقع بود .همین .

این چند روززه همه گرفتار بودن.تازه اطلاع رسانی هم کم بود .

وفتشو بیشتر کنین جدی:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
نه خیر بسیار بد موقع بود .همین .

این چند روززه همه گرفتار بودن.تازه اطلاع رسانی هم کم بود .

وفتشو بیشتر کنین جدی:ws3:

اینم هست درسته ...:icon_gol:

برای افزایش زمان مشکلی نداریم .. امیدوارم دوستان بیشتر شرکت کنند:4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
خوب دوستان قبلی از مدیران بودن و سرشناس........بنده همینجا از همه دوستانی که اومدن و وقت گذاشتن تشکر میکنم.............صحبتهایی که شد بعضی لطف دوستان بود و بنده در این حدی که گفتند نیستم...........بعضیش هم به من کمک کرد تا بهتر بشم.....

من از همه دوستان متشکرم.

همون چیزایی که سمندون گفت درسته ... وقتش رو زیاد میکنیم ..شما مدت کمیه که اینجا هستین و لی تاپیک های خوبی زدی در خیلی از بحث ها هم پست های بسیار جالبی فرستادین و فکر کنم اکثر دوستان شما رو میشناسند .. حالا وقت برنامه رو هم به قول سمندون:zadan: زیاد میکنیم هوتن عزیز:icon_gol::ws3:

لینک به دیدگاه
همون چیزایی که سمندون گفت درسته ... وقتش رو زیاد میکنیم ..شما مدت کمیه که اینجا هستین و لی تاپیک های خوبی زدی در خیلی از بحث ها هم پست های بسیار جالبی فرستادین و فکر کنم اکثر دوستان شما رو میشناسند .. حالا وقت برنامه رو هم به قول سمندون:zadan: زیاد میکنیم هوتن عزیز:icon_gol::ws3:

ممنونم دکتر جان............شما به بنده لطف کن هرچی قرار و قانونشه بزار اینجوری من راحت ترم

یه فالی زدم امشب به حافظ میزارم بد نیست

گر بود عمر به میخانه رسم بار دگر

بجز از خدمت رندان نکنم کار دگر

خرم آن روز که با دیده گریان بروم

تا زنم آب در میکده یک بار دگر

معرفت نیست در این قوم خدا را سببی

تا برم گوهر خود را به خریدار دگر

یار اگر رفت و حق صحبت دیرین نشناخت

حاش لله که روم من ز پی یار دگر

گر مساعد شودم دایره چرخ کبود

هم به دست آورمش باز به پرگار دگر

عافیت می‌طلبد خاطرم ار بگذارند

غمزه شوخش و آن طره‌ی طرار دگر

راز سربسته ما بین که به دستان گفتند

هر زمان با دف و نی بر سر بازار دگر

هر دم از درد بنالم که فلک هر ساعت

کندم قصد دل ریش به آزار دگر

بازگویم نه در این واقعه حافظ تنهاست

غرقه گشتند در این بادیه بسیار دگر

• Like 6
لینک به دیدگاه

هوتن واقعا" دوس داشتنیه.نمیدونم چرا منم احساس میکنم یه غمی تو دلش داره.اما میتونه آدم تاثیرگذاری باشه.از ته دلم بازم میگم که خوندن پستاش واقعا" لذت بخشه

• Like 3
لینک به دیدگاه
خوب من چون دیروز نبودم ....زنبیلمو گذاشتم تا سر فرصت بیام این داداش هوتنه معروف رو تحلیل کنم......:ws3:

اول از همه باید بگم که تعهد و مسئولیت پذیری ایشون قابل تقدیره......چون تو سفر یا حتی بیماریش میاومد به دوستاش سر میزد و از اونا سر و سراغ میگرفت....خوب وقتی کسی نسبت به فضای مجازی اینقد احساس مسئولیت کنه معلومه که تو زندگی واقعی شم همینه و چه بسا خیلی بیشتر از این حرفا......:ws37:

صادقه و متنفراز ریا و دروغ،که این موضوع تو پستاش کاملا واضحه.........خیلی اهل پنهان کاری نیست.......(ولی مجبورم نیستی همه چی رو جااار بزنی! این حرفی بود که نسبت به یکی از پستاش یه بار به خودش گفتم!:banel_smiley_4:هنوزم نظرم همینه!)

مهربون و صبوره......مشاور خیلی خوبیه......برای مشکلات کسانی که نمیشناستشون خیلی وقت مییزاره و همه ی سعی شو میکنه که راه حلی براش پیدا کنه.....انصافا بیشتر اوقات هم راه حلاش درس از اب درمیاد.... :banel_smiley_4:

اهل ریسک و ماجرا جوییه!!! ایده آل گرا و برای رسیدن به ایده آل هاش تا میتونه تلا ش میکنه!!

اصلا اهل تظاهر نیست... کودک درون پر جنب و جوشی داره فک کنم 5 یا 6ساله باید باشه!!! گاهی کودکش یه مقدارم تخس میشه و کفر ادمو درمیاره.....:banel_smiley_4:

مشکلات اونو نمیتونن خسته کنند و تو خیلی از مسائل تجربه داره...فک کنم کلا خوشش میاد از هر چیزی سر در بیاره...یا هر چیزی رو حداقل یه بار تجربه کرده باشه....حالا این میتونه یه فن باشه...یا علم ...یا هنر... یا ورزش...یا....کنجکاوه دیگه، کاریش نمیشه کرد!!!

البته این به این معنی نیس که دنبال تنوع باشه و کارها رو نیمه تمام رها کنه...همون طور که شماهم دیدید...از پستای تالار مهندسی هوانوردی و پستهای دیگه اش مشخصه که تو حرفه ی اصلیش همه تلاششو برای بهترین بودن کرده که این خودش یه مسئله ایه!!!! و مطمئنا موفق بوده!!!! (با آرزوی موفقیت های بیشتر براش!:girl_yes2::icon_gol:)

فوق العاده باهوشه و حواسش جمعه..... در ان واحد میتونه چن چیز مختلفو مدیریت کنه....(که با توجه به مذکر بودنش جای تعجب داره!:banel_smiley_4:) ..........اما کلا به نظر میاد مدیر لایقی باشه.....مدبر و قدرت تصمیم گیری خوبی داره و میدونه تو موقعیت های مختلف چی باید بگه!

فک کنم خیلی دیر عصبانی میشه....اگه راجع به موضوعی که پای احساساتش وسط باشه عصبانیتش زود فروکش میکنه....ولی تو مسائل منطقی و ناموسی به نظر ادم خطرناکی میاد.......:banel_smiley_52:یه چیز دیگه ام هست.....احساس میکنم اگه نسبت به موضوعی بی تفاوت بشه، اصلا دیگه پشیزی براش ارزش قائل نیست.....یعنی کلا بیخیال اون موضوع میشه.........:banel_smiley_4:

بسیار بسیار بسیار اهل شعر وادبیاته.....طوری که ادم فک میکنه قبل از اینکه به دنیا بیاد گلستان سعدی رو تو شیکم مامانش شروع کرده....تو یکسالگی دیوان حافظ رو از برشده....سه سالگی مثنوی ....5سالگی.....7سالگی...... وهیچ بعید هم ازش نیست.....:banel_smiley_4:

شرمنده ولی اینم باید بگم که .....در کل بعضی از رفتارهاش رو نروه.....:banel_smiley_4:

............................................................

.........................

.............................................

............................................

خوب گفتین تحلیل....منم اومدم تحلیل کردم دیگه....اگه درس بود که هیچی...اگرم نه ...لطفا ناراحت نشو ....شناخته مجازیه دیگه....از این بیشتر نمیشه توقع داشت خوووب!!!!:ws37:

ممنون از لطفت لیلای عزیزم...........البته شما با لطف گفتی بنده در این حدود هم که شما گفتی نیستم

نمیدونم کدوم رفتارم رو نروه............شاید اگه بدونم اصلاحش کنم:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
هاااااااااااااااااااا:ws52:

سلام ویفر خوبی:ws3:

من خوبم... دیدی بلاخره منم کارم به زنبیل گذاری کشید ؟

تو خودت خوبی عزیز ؟

میگم فکر نکنم اینجا اجازه ی اسپمینگ داشته باشیم ها... :ws52:

ممنون که اومدید ............:icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
به ببببببه!!!!

اقا حمیییید!!!!:ws37:

حمممییییید(رب ش تبرکه؟؟؟!!!):ws28:

خوووووب این آقا حمید داداش خودمونه!:ws37:

مهربون و با شخصیت،یه مدیر خوب،یه بابای مهربون:w36:

از میلاد شنیدم یه دخمل داره!!!:w16:

خدا واسه مامان باباش حفظش کنه!

اطلاعات داره از هوا و هواپیما و فضا و فاز و ....کلا" همه چی!!!:persiana__hahaha:

وقتی دپرسی هواتو داره،وقتی شادی پایه ی شادیاته!:rose:

تو بداهه شعر گفتن یه چند باری هنر نمایی شو دیدم!

عاشق شعر و شاعراست!

اااااا....دیگه چیییی!!!:gnugghender:

عیبی ام ازش ندیدم،اگه دیدم بعدا" میام میگم:w16:

حالا فعلا" واسه الان بسه!

اگه مسافرت نبودم هی میومدم نظراتی که یادم میومد و می نوشتم حیف یه 15 روزی نیستم!

ایشالله دخترتو عروس کنی:dancegirl2:

موفق باشی داداش گلم

4cedf1fc52054af99d6d.jpg

بارها بهت گفتم دل مهربونی داری .............ممنون از نظرت..........لطفت مستدام:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اينجا اسه تحليل شخصيت ايشونه يا ثبت نام واسه تحليل شدن؟

:ws28:

من كه نميدونم چطوري بايد تحليل كنم ولي با ديدن اسمشون ياد اينا ميوفتم:

هوانوردي

جعبه ي سياه

برج مراقبت

كاربر ويژه

بزرگترن

خانومشون باهوشه

كسي رو تو17 سالگي دوس داشتن و اون موقع بهش نگفتن(اينو به اين خاطر گفتم كه خودشون با مشخصات كامل تو يكي از تاپيكا گفته بودن)

ساير رشته هاي مهندسي

معترض

اگه چيزي به ذهنم رسيد بعدا ميام ميگم:ws52:

ایشالا بیشتر اشنا بشیم............اونایی که منو میشناسن میدونن اخرین چیزی که برام مهمه همین هواپیمایی و اینجور مسائله.............متشکرم که وقت گذاشتی........:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
آقای هوتن! من عاشق نوشته های ادبیشم

نظراتش همیشه کامل هستن و نشون دهنده ی تجربه ی ایشون!

دخترش هم اسم منه :icon_redface:

زهرا جون ممنون.......احساس پیری کردم یخورده......هرچند واقعیته:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
آقا هوتن رو زیاد نمیشناسم ولی اندک شناختم رو از برخوردهای جزئی که در تالار آزاد داشتم مینویسم.

امیدوارم هر جا که صحیح نیست ایشون به بزرگواری خودشون ببخشن.:icon_gol::icon_redface:

شوخ طبع هستند و روابط عمومی بالایی دارند.

از مشکلات نمی هراسند و حتی برای دیگران یک تکیه گاه و راهنما میشن.

به همین دلیل هست که مسئولیت یک خانواده رو بعهده گرفتن.

پستهای ادبیشون رو خیلی دوست دارم 8joy67wsdytdocimno0a.gif نشون میده که ایشون فن بیان خوبی هم باید داشته باشن.

بنظر میرسه که حضور ایشون شادی بخش مجالسه 8joy67wsdytdocimno0a.gif

اعتماد بنفس بالایی دارند ...

در رشتۀ تحصیلی خودشون اطلاعات بالایی دارن.

سختی و سرد و گرم روزگار رو چشیدن و به راحتی تسلیم نمیشن.

شاید همین مشکلات باعث شده باشه که یه غم درونی داشته باشن ولی با این حال اخلاق انسانی رو به یک شبه ره صد ساله رفتن ترجیح میدن.

بنظر میرسه آدم خاکی باشن و غرور کاذب نداشته باشن17ciaxv2e489h6r92mlf.gif

فقط همینا رو میتونستم بگم zwjmkmfqa5s72907zecb.gif

اوه بابا من اینقده باحال بودم خبر نداشتم..........ممنون از نظر لطفت.........منم از نظرات و تالارتون............خیلی استفاده میکنم.........:icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خب شخصیه که سعی میکنه حوزه و دانشگاه رو پیوند بده!!!!!!!!! :ws3:

از شوخی گذشته

فکر بازی داره

با مسائل با فکر باز برخورد میکنه

شخصی به شدت کول

و تبحر خاصی به مباحثی داره که دیگران توش ضعف دارن

امین شاید بخاطر مدیر بودنت تو تالار ازاد باعث شد که یه جور دیگه باهم اشنا بشیم........ولی شما تواناییهای بالایی داری و میدونم مدیریت اون تالار خیلی سخته..........ممنون از نظرت ...........اون کول بودنمم بخاطر اینه که تو باشگاه بدنسازی زیاد کول کار میکردم:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
گویا خواستگاری زیاد رفتن که به نظرم این نشونه مشکل پسند بودنشونه نمیدونما!!!! همین جوری به نظرم.

ولی بالاخره با یه خانوم باهوش مزدوج شدن به سلامتی....که این نشونه باهوشی خودشونه

بقیه شو بعد میام میگم:ws3:

افرین شماهم دختر باهوشی هستیا.........بزنم به تخته.........من زیاد خواستگاری میرفتم با اینکه کس خاصی رو میخواستم ............ ولی هر بار که خوونواده یا اشنایی یکی رو معرفی میکردن میرفتم..........اخه مهمونی خواستگاری خیلی با کلاسه ادم لذت میبره.........نگاههای زیر چشی و سوال پیچ کردنای بابای عروس و هول شدن مادر عروس و پز دادن مادر دوماد بخصوص اگه مثل مادر من یه پسر خوشتیپم داشته باشه

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...