رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آقا کسی اطلاع داره تو ایران دستگاههای مونتاژ طراحی بشه و البته ساخته شه؟ اصلا اینجا از این کارا بلدن؟؟؟:ws4:

بله. دستگاه مونتاژ چیزی نداره که. بستگی داره که چی بخواید. شرکتی که بنده در اون کار می کنم، این کار رو انجام میده. (البته من بخش الکترونیکش هستم) اگر کار مکانیکش رو دارید باید به یکی از آشناها بسپرم.

لینک به دیدگاه

بفرما خانوم مهندس این چند نمونه

پروژه هاي انجام شده:

طراحي و ساخت دستگاههاي تست نشتي و مونتاژ

p4_2.gif

دستگاه تست نشتی بلوک سیلندر پژو 405 و سمند

p4_1.gif

دستگاه مونتاژ کاسه نمد سوپاپ پرايد

p4_4.gif

دستگاه تست نشتی سوپاپ های سر سیلندر پراید

p4_3.gif

دستگاه مونتاژ بوش های کپه یاتاقان سر سیلندر نیسان

p4_6.gif

دستگاه تست نشتی پوسته کلاچ پراید

p4_5.gif

دستگاه تست مانیفولد موتور ملی

لینک به دیدگاه
بله. دستگاه مونتاژ چیزی نداره که. بستگی داره که چی بخواید. شرکتی که بنده در اون کار می کنم، این کار رو انجام میده. (البته من بخش الکترونیکش هستم) اگر کار مکانیکش رو دارید باید به یکی از آشناها بسپرم.

:ws37:بیشتر بخش الکترونیکیش رو میخام. البته اول یه سری اطلاعات کلی میخام. ممنون میشم اگه کمکم کنین. لا اقل بگین تو کدوم شرگت مشغولین که بتونم کارمو شرو کنم. مرسی یه دنیا:ws20:

لینک به دیدگاه
:ws37:بیشتر بخش الکترونیکیش رو میخام. البته اول یه سری اطلاعات کلی میخام. ممنون میشم اگه کمکم کنین. لا اقل بگین تو کدوم شرگت مشغولین که بتونم کارمو شرو کنم. مرسی یه دنیا:ws20:

خواهش می کنم. هوشمند افزار ساعی. خ عباس آباد هستش. تغییراتی داریم می دیم توی شرکت، بخش مکانیکش رو داریم جدا می کنیم، طی یکی 2 روز آینده اوضاع دوباره نرمال میشه، خودم فردا شرکت نیستم ولی شماره ی شرکت و مدیر عاملش رو براتون ارسال می کنم، تماس بگیرید. امیدوارم کارتون انجام شه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
بفرما خانوم مهندس این چند نمونه

پروژه هاي انجام شده:

طراحي و ساخت دستگاههاي تست نشتي و مونتاژ

arrow2.gif دستگاه مونتاژ کاسه نمد سوپاپ پرايد arrow2.gif دستگاه تست نشتی بلوک سیلندر پژو 405 و سمند arrow2.gif دستگاه مونتاژ بوش های کپه یاتاقان سر سیلندر نیسان arrow2.gif دستگاه تست نشتی سوپاپ های سر سیلندر پراید arrow2.gif دستگاه تست مانیفولد موتور ملی arrow2.gif دستگاه تست نشتی پوسته کلاچ پراید

خیلی ممنون. ولی من بیشتر مونتاژ اتوماتیک میخاستم. یعنی بدون دخالت کاربر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...