رفتن به مطلب

عکسهای قدیمی

Fakur

ارسال های توصیه شده

دیدن عکسهای قدیمی چه حسی رو در شما زنده میکنه؟

من دیروز یه عکس از پدر مرحومم دیدم و . . .

شما نظر بدهید جالب تر میشه. چون همه تون ناز و احساسی و گل هستید.

بسم الله .

دیدن عکسهای قدیمی

• Like 6
لینک به دیدگاه

من که عکسهای قدیمی ببینم دوباره همه چیز یادم میاد سر درد میگیرم واسه همینم البومام جمع کردن منم تقریبا دیگه عکس نمیگیرم:icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه

چرا من همه عکسای قدیمیمو مگه داشتم بعضی هارو قایم کردم که نبینمشون تا گریه نکنم از نبودن اون لحظه ها

ولی خوب گاهی که خیلی دلم تنگ می شه میرم بغلشون می کنم میبوسمشون و با اینکه هنوز اونارو دارم آروم می گیرم:ws44:

واسه وقتایی که تنهام و دلم تنگه تنها درمونمه!

• Like 1
لینک به دیدگاه

بعضیارو میبنم احساس تاسف میکنم که قدیما چه قدر نسبت به الان خوشحالتر بودم

بیضیارو میبینم ناراحت میشم که چه قدر بدعکس بودم :ws3:

بیضیاشونم البته خوشحالم میکنن به شرطی که کسی تو اون عکس از دست نرفته باشه..

• Like 2
لینک به دیدگاه

عکسای دوران کودکیمو دوس دارم....زشت بودم ولی بامزه بودم...لپام خیلی باحال بود...:ws37:

دوران نوجوونی خیلی ضایع بود...خودتون دیگه میدونین چرا....:banel_smiley_4:

عکسای الان هم که قدیمی نیستن و شامل سوال تاپیک نمیشن...ولی من شاملش میکنمو میگم دوسشون دارم...چون عکسای جوونیمن و هر آدمی فقط یه بار جوون و زیبا و باطراوت میمونه!!!!:ws37:

ولی کلا....آلبوم قدیمی مو خیلی دوس دارم...گاهی میرم بهش سر میزنم....ساعتها به بعضی از عکسا خیره میشم .... سر بعضی از عکسا بغضم میگیره....سر بعضی هاشون از ته دلم لبخند میزنم....بعضی هاشون یه قطره اشک.....

عکسای قدیمی مامان و بابامو خیلی دوس دارم...وقتی لیلای کوشولو رو تو بغلشون نگه داشتن.... به موهای بابام تو عکس خیره میشم.....که چقد الان سفید تر شده....یامامانم که چین های صورتش الان بیشتر شده.....بعد هم به لیلا....که.....

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...