رفتن به مطلب

پشیمانی بازیگر معروف از دوران بی حجابی!! (+عکس)

ارسال های توصیه شده

«حنان ترك» بازیگر مصری كه چندی پیش بعد از مدت‌ها حجاب را اختیار كرده است، از این كه دیرهنگام حجاب را برگزیده است، اظهار پشیمانی كرد.

«حنان ترك» بازیگر مصری با اشاره به هفت سال تفكر برای انتخاب حجاب، گفت: این دوران، دوران زیانباری بود و ای كاش از روز اول حجاب را انتخاب كرده بودم.

وی در پاسخ به این سوال كه پیش از این در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی بدون حجاب بوده و اینك اگر آن فیلم‌ها را ببیند چه احساسی دارد گفت: حنان ترك اول یك بازیگر بود و حنان ترك دوم یك زن محجبه است.

1s5xhd86xl8yty6aas0g.jpg

این بازیگر مصری در پاسخ به این سوال كه با حجابت به كجا می‌خواهی برسی؟، گفت: مدتی ستاره اهل زمین بودم و از خدا می‌خواهم تا مرا به ستاره آسمان‌ها تبدیل كند.

وی افزود: برای روز قیامت با اطاعت خدا و عمل خیر و كمك به ایتام تلاش خواهم كرد.

وی همچنین با رد هرگونه پیشنهاد بازیگری بدون حجاب گفت: 80 درصد از مردم مصر محجبه هستند و چه كسی باید اینان را نمایندگی كند؟

منبع: shafaf.ir
لینک به دیدگاه

«حنان ترك» بازیگر مصری كه چندی پیش بعد از مدت‌ها حجاب را اختیار كرده است، از این كه دیرهنگام حجاب را برگزیده است، اظهار پشیمانی كرد.

«حنان ترك» بازیگر مصری با اشاره به هفت سال تفكر برای انتخاب حجاب، گفت: این دوران، دوران زیانباری بود و ای كاش از روز اول حجاب را انتخاب كرده بودم.

وی در پاسخ به این سوال كه پیش از این در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی بدون حجاب بوده و اینك اگر آن فیلم‌ها را ببیند چه احساسی دارد گفت: حنان ترك اول یك بازیگر بود و حنان ترك دوم یك زن محجبه است.

1s5xhd86xl8yty6aas0g.jpg

این بازیگر مصری در پاسخ به این سوال كه با حجابت به كجا می‌خواهی برسی؟، گفت: مدتی ستاره اهل زمین بودم و از خدا می‌خواهم تا مرا به ستاره آسمان‌ها تبدیل كند.

وی افزود: برای روز قیامت با اطاعت خدا و عمل خیر و كمك به ایتام تلاش خواهم كرد.

وی همچنین با رد هرگونه پیشنهاد بازیگری بدون حجاب گفت: 80 درصد از مردم مصر محجبه هستند و چه كسی باید اینان را نمایندگی كند؟

منبع: Shafaf.ir

اي كاش دلايل اين انتخابش رو هم مي گفت .

البته يه موضوع كاملا شخصيه ولي خوب بد نبود شايد كس ديگه اي هم براش منطقي بود

لینک به دیدگاه

خیلی ها هم از داشتن حجاب اجباری پشیمان شده اند.

مثل خانم گلشیفته فراهانی که امروز از ایران رفته.

این خانم مصری هم اگه تو ایران بود و تو چله تابستان،به اجبار در یک سری موسسات و ادرات،چادر مشکی سرش میکرد،اونوقت معلوم میشد چکاره است.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...