رفتن به مطلب

گپ و گفتگوی دوستانه مهندسان عمران

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قوبونت

:w02:

نه بابا وسوسه شیطانی کدومه .... سنگ میزانی بود جهت محک ایمان این جماعت :whistle:

:ws28:

خوشم میاد غیرمستقیم عمل میکنی:ws3:

لینک به دیدگاه

فعلا برنامه خاصی ندارم اخه دارم رو یه پروژه کار میکنم. دارم یه مقاله می نویسم یه کم سرم شلوغه .اگر شما برامه ای مد نظرتون هست بگین ...

لینک به دیدگاه
فعلا برنامه خاصی ندارم اخه دارم رو یه پروژه کار میکنم. دارم یه مقاله می نویسم یه کم سرم شلوغه .اگر شما برامه ای مد نظرتون هست بگین ...

به این تاپیکم خوش اومدین مهندس:ws3:

خب فعلا که سرتون شلوغه:hanghead: همون طور که اشاره کردین منتظر تاپیکهای آموزشی شما هستیم:w16:

لینک به دیدگاه

رو چه پروژه ای ؟ :ws3: .... آفرین چقد فعال:hapydancsmil:

برنامه منظورم واس حضور تو تالار و استفاده کردن از دانش همدیگه هس .... میتونی اوقات استراحتتو مثلا بیای اینجا یه تاپیک بزنی و در مورد هر چی دوس داری بقیه بدونن و از این حرفا بگی :w16::hapydancsmil:

:ws3:

لینک به دیدگاه
رو چه پروژه ای ؟ :ws3: .... آفرین چقد فعال:hapydancsmil:

برنامه منظورم واس حضور تو تالار و استفاده کردن از دانش همدیگه هس .... میتونی اوقات استراحتتو مثلا بیای اینجا یه تاپیک بزنی و در مورد هر چی دوس داری بقیه بدونن و از این حرفا بگی :w16::hapydancsmil:

:ws3:

پروژه ام یه کم محرمانه هست ببخشید. :ws3::icon_gol:

تاپیک رو کجا بزارم تا بقیه ببینن؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
پروژه ام یه کم محرمانه هست ببخشید. :ws3::icon_gol:

تاپیک رو کجا بزارم تا بقیه ببینن؟؟؟؟

خواهش میکنم اتفاقا میخواستم بگم اگه دوس داری بوگو :w16::icon_gol:

تاپیک با چه موضوعی و عنوانی موخوای بزنی؟ :ws37: اگه تاپیک فعالی باشه یاسمنم(مدیر روابط عمومی تالار=pme):whistle: برات تبلیغش میکنه :ws3:

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم اتفاقا میخواستم بگم اگه دوس داری بوگو :w16::icon_gol:

تاپیک با چه موضوعی و عنوانی موخوای بزنی؟ :ws37: اگه تاپیک فعالی باشه یاسمنم(مدیر روابط عمومی تالار=pme):whistle: برات تبلیغش میکنه :ws3:

آرانوس جان من مقاله و مطلب زیاد دارم (هم فارسی و هم لاتین) حالا شما منو راهنمایی کنید که من چیکار کنم تا دیگران هم از داشته های من بهرمند بشن ....

لینک به دیدگاه
آرانوس جان من مقاله و مطلب زیاد دارم (هم فارسی و هم لاتین) حالا شما منو راهنمایی کنید که من چیکار کنم تا دیگران هم از داشته های من بهرمند بشن ....

اول اینکه واقعا این انگیزه ات که دیگران از داشته هات بهره مند بشن ستودنیه :icon_redface::icon_gol:

دوم اینکه میتونی مطالبت رو در خود تالار عمران قرار بدی با توجه به موضوع مطلبت میشه در زیربخش مرتبطش باشه

یا اینکه میتونی مقاله رو برای دانلود رایگان تو این بخش قرار بدی :http://www.noandishaan.com/forums/forum1524.html

یا حتی اگه نخوای رایگان باشه میشه در بخش بازار تالار اینکاروکرد که البته این بخش تا جایی که میدونم هنوز فعال نیست ... :hanghead:

در صورتی که به بخش طلایی هم وارد بشی میتونی اونجا مقالات و مطالبت رو برای افرادی که فقط به این بخش دسترسی دارن ارائه بدی ...

اینا همش بستگی به خودت داره که چه جوری بخوای دسترنج خودتو در اختیار بقیه بزاری :w16:

بازم من در خدمتم هر کمکی که از دستم برمیاد :a030::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
اول اینکه واقعا این انگیزه ات که دیگران از داشته هات بهره مند بشن ستودنیه :icon_redface::icon_gol:

دوم اینکه میتونی مطالبت رو در خود تالار عمران قرار بدی با توجه به موضوع مطلبت میشه در زیربخش مرتبطش باشه

یا اینکه میتونی مقاله رو برای دانلود رایگان تو این بخش قرار بدی :http://www.noandishaan.com/forums/forum1524.html

یا حتی اگه نخوای رایگان باشه میشه در بخش بازار تالار اینکاروکرد که البته این بخش تا جایی که میدونم هنوز فعال نیست ... :hanghead:

در صورتی که به بخش طلایی هم وارد بشی میتونی اونجا مقالات و مطالبت رو برای افرادی که فقط به این بخش دسترسی دارن ارائه بدی ...

اینا همش بستگی به خودت داره که چه جوری بخوای دسترنج خودتو در اختیار بقیه بزاری :w16:

بازم من در خدمتم هر کمکی که از دستم برمیاد :a030::hapydancsmil:

لطف داری آرانوس جان از راهنماییت و کمکت هم ممنون انشاالله مطالبم رو درست و راست کنم بعد میزارم داخل تالار عمران.بازم ممنونم.:w16::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
لطف داری آرانوس جان از راهنماییت و کمکت هم ممنون انشاالله مطالبم رو درست و راست کنم بعد میزارم داخل تالار عمران.بازم ممنونم.:w16::hapydancsmil:

خواهش میکنم پژمان عزیز :icon_gol:

بی صبرانه منتظریم پس :hapydancsmil: ... ایشا... همیشه موفق تر از گذشته باشی و همینجا موفقیتای بزرگترتو جشن بگیریم :hapydancsmil:

به این تاپیک هم زیاد سر بزن اینجا بحث غیر علمی میکنیم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...