رفتن به مطلب

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قبلا در موردش یه خورده توضیح دادم همونو برات می ذارم!

وی ری نرم افزار کمکیه تری دیه.......

دو تاشونم بیشتر برای متریال و نور به کار می رن بعضی وقتا بعضی کارارو تو تری دی هم مدل می کنن ولی همیشه بهتر این کار تو 3 بعدی اتوکد انجام بشه!

نور و متریال وی ری خیلی بهتر از تری دیه کار واقعا خوب در میاد.

تو کار اولم اصلا وی ری ندارم ببین چقد فرق داره!

توی کاری که اول گذاشتم اول از همه تو 3 بعدی اتوکد مدل کردم بعد توی تری دی کمی رو مدلش کار کردم توی وی ری بهش نور و متریال دادم و رندر گرفتم.

مرسي چطوري مي تونم نرم افزارش رو گير بيارم و ياد بگيرم

لینک به دیدگاه
مرسي چطوري مي تونم نرم افزارش رو گير بيارم و ياد بگيرم

می فروشن الان ورژن 2010 اومده کافیه بگی 3d و v-ray می خوای بهت می ده البته باید objecte هم بخری که اونو جدا می فروشن فکر کنم حدود 90 تومن می شه!

بعد نصب می کینی من کلاس رفتم و یاد گرفتم می تونی از نرمافزارای آموزشی هم کمک بگیری............

لینک به دیدگاه
موافقم باهات ...

البته شاید اطلاع رسانی نشده ...

البته من در آن تاپیک نمونه کار ندیدم ...

شاید با دیدن نمونه کار رندر شده ...

بچه ها انگیزه دار شوند ...

بازم ممنون از راهنمایی که کردید

آره خوب!يه مدت با ادمين آموزشا اوليش رو گذاشتيم بعد ديدم استقبال نشده(تبليغ نكرده بوديم)بيخيال شدم!

فعلا كه نمونه كارا اصفهانه(خودم الان تهرانم)!!اگه تو نمونه كارات رو داري بزار و آموزشش رو شروع كن و تبليغ هم ميكنيم و هر وقت منم كارام رسيد دستم ميزارم!!

آقا شما اعلام كرديد و ما نيوميدم

باشه حالا!!يه اشتباهي كردم حالا چرا داد ميزني!!:ws44:

ببخشيد اگه اسپم كردم

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
آره خوب!يه مدت با ادمين آموزشا اوليش رو گذاشتيم بعد ديدم استقبال نشده(تبليغ نكرده بوديم)بيخيال شدم!

فعلا كه نمونه كارا اصفهانه(خودم الان تهرانم)!!اگه تو نمونه كارات رو داري بزار و آموزشش رو شروع كن و تبليغ هم ميكنيم و هر وقت منم كارام رسيد دستم ميزارم!!

ببخشيد اگه اسپم كردم

حتما قرار می دهم ...

ان شالله کار آموزش همراه با نمونه کار و irender همرا با اسکچ آپ را هفته آینده در تالار قرار می دهم ...

لینک به دیدگاه

ببخشيد اگه اسپم كردم

باشه ببخشش از بزرگونه :w42:

منم مي بخشمت:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

عزیزدلم..مدلینگش خوب شده ولی نورش ضعیفه..صحنه نوز یکنواخت داره همین باعث شده اصلا طبیعی نشه رو نورش اگه کار کنی و نقطه عطف تو کارت اینجاد کنی بهتر میشه راستی من اگه جات بودم زنگ متریال زمین رو با ساختمون متفاوت میکردم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
عزیزدلم..مدلینگش خوب شده ولی نورش ضعیفه..صحنه نوز یکنواخت داره همین باعث شده اصلا طبیعی نشه رو نورش اگه کار کنی و نقطه عطف تو کارت اینجاد کنی بهتر میشه راستی من اگه جات بودم زنگ متریال زمین رو با ساختمون متفاوت میکردم:icon_gol:

ممنون فروغ جان

منم فکر می کنم نورش کمه کار خیلی فشرده بو.د با بدبختی همین چند تا رندرم گرفتیم با مکس 2010 کا کردیم نمی دونم کار کردی یا نه ولی نورش کمتره! با مکس 8 با همین تنظیمات نور رندر خیلی روشن تر درمیاد نمی دونم چرا؟ :ws52: اگه وقت داشتیم حتما رو نورش مانور می دادیم!

لینک به دیدگاه
ممنون فروغ جان

منم فکر می کنم نورش کمه کار خیلی فشرده بو.د با بدبختی همین چند تا رندرم گرفتیم با مکس 2010 کا کردیم نمی دونم کار کردی یا نه ولی نورش کمتره! با مکس 8 با همین تنظیمات نور رندر خیلی روشن تر درمیاد نمی دونم چرا؟ :ws52: اگه وقت داشتیم حتما رو نورش مانور می دادیم!

چه جالب...نه من با مکس 2010 کار نکردم ویندوزت 64 بیتیه؟

لینک به دیدگاه
1g7jkk7opnec0qwyoy3g.jpg

با اجازه من چنتا ایراد بگیرم

اول در مورد چمن uvw map در مورد چمن زیاد خوب جواب نمیده پیشنهاد میکنم وقتی داری چمن کار میکنی از plan های کوچیکتر استفاده کنی

beta602t1i5xoglet77v.jpg

دوم در مورد uvw map

کلا خوب تنظیم نکردین حتی احساس میکنم خیلی جاها جا افتاده

سوم سعی کنید از bump استفاده کنید که کارتون بعد بگیره

ببخشید اگه جسارت کردم:ws3:

لینک به دیدگاه
ممنون فروغ جان

کمی و زیادی نور به ورژن مکس مربوط نمیشه علتش کالیبره نبودن مانیتور میتونه باشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...