رفتن به مطلب

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

سلام گفتم منم یه کار بذارم اینجا خیلی وقته نذاشتم biggrin.gif

خوب شد کارفرما قبول نکرد کارشو ! هزینش زیاد شد گفت پسندم نیست اینجوری یه حالی هم به ما داد کارمون رو بذاریم اینجا wink.gif

ام دی افش که های گلاسه ترکه ، صفحش هم سنگ کورین

خودشون خواستن طرح مانند اروپایی در بیاد فکر کنم حدودا خوب شده باشه از طراحی

اگر نظری دارین بگین مرسیvictory.gif

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نمیشد اپلود کرد اگر تصویر نمیاد بگین یه جا دیگه اپ کنم:gnugghender:

11.jpg

22.jpg

33.jpg

44.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره همینطوره که شما فرمودید,این رندر رو با سیستم خیلی قوی ایی نگرفتم به همین خاطر پارامترهاش رو کم در نظر گرفتم تا زمان رندر کم بشه؛با منتال ری هم کار کردم:icon_redface:

مرسی از توجهتون دوست عزیز:icon_gol:

سلام...شما علاوه بر منتال با وی ری هم تا حالا کار کردید؟

من خودم منتال کار نکردم اما شنیدم که از وی ری قوی تر هست اما چون زیاد کسی مسلط نیست وی -ری الان بیشتر استفاده میشه..درسته؟

لینک به دیدگاه
سلام...شما علاوه بر منتال با وی ری هم تا حالا کار کردید؟

من خودم منتال کار نکردم اما شنیدم که از وی ری قوی تر هست اما چون زیاد کسی مسلط نیست وی -ری الان بیشتر استفاده میشه..درسته؟

سلام . نه من فقط با منتال ری کار میکنم اما قصد دارم برم وی ری رو هم یاد بگیرم . آره رندهای خیلی قوی ایی میشه باهاش گرفت ولی به سرعت وی ری به نتیجه نمی رسی . وی ری برای تازه کارها بهتره ولی منتال ری برای رسیدن به یک رندر قوی و خوب باید خیلی وقت گذاشت ولی در عوض نتیجه خوب میگیری .

لینک به دیدگاه

این یکی از کارای استادمون هست که خدای منتال ری هست و واقعا کاراشون عالیه . من هم افتخار این رو داشتم که مکس رو از ایشون یاد بگیرم .

eqd7qs5j20w1yn9myxsz.jpg

لینک به دیدگاه
این یکی از کارای استادمون هست که خدای منتال ری هست و واقعا کاراشون عالیه . من هم افتخار این رو داشتم که مکس رو از ایشون یاد بگیرم .

بابا این استادتون که کلا خدای 3ds max هست، این که از واقعی هم اون ورتره..............:ws3:

لینک به دیدگاه
بابا این استادتون که کلا خدای 3ds max هست، این که از واقعی هم اون ورتره..............:ws3:

آره :w16: کلا تو شیراز حرف اول رو میزنه :w02: 13 ساله داره مکس کار میکنه .این کار هم توی بلوار چمران شیراز قراره ساخته بشه . به نظر من که فکر نکنم پیمانکار هم بتونه به این خوبی اجراش کنه :ws28:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

از اونجا که اجازه گفتن جزئیات کار رو ندارم خیلی کلی بگم

مدتی پیش یکی از کشورهای شیخ نشین حاشیه خلیج فارس از طراهان چند کشور دنیا از جمله ایران دعوت کرد که برای ساخت مجتمعی فرهنگی ورزشی تفریحی چند 100 میلیون دلاری با رعایت یک سری اصول خاص ذکر شده طرحی ارائه کنن.

2 روز پیش طرحی که من با کمک چند تن از اساتید معمار به عوان نماینده کشور ایران در این ماراتون بین المللی ارائه داده بودیم به عنوان برنده انتخاب شد

پلانها و نماهای داخی باشه انشاالله بعد از شروع پروژه

از اونجا که 3دی کار در طی چند ساعت کشیده و رندر شده اشکالات زیادی داره که لطفا نادیده بگیرید.:banel_smiley_4:

99id31m68unz8nxwa34y.jpg

لینک به دیدگاه

eqd7qs5j20w1yn9myxsz.jpg

اره 2 روز پیش شیراز بودم بیلبوردشو دیدم ، خیلی جالب بود ، اگر مشکلی نیست آدرس آموزشگاهتون رو اینجا یا تو پروف من بگین ،مرسی

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

از اونجا که اجازه گفتن جزئیات کار رو ندارم خیلی کلی بگم

مدتی پیش یکی از کشورهای شیخ نشین حاشیه خلیج فارس از طراهان چند کشور دنیا از جمله ایران دعوت کرد که برای ساخت مجتمعی فرهنگی ورزشی تفریحی چند 100 میلیون دلاری با رعایت یک سری اصول خاص ذکر شده طرحی ارائه کنن.

2 روز پیش طرحی که من با کمک چند تن از اساتید معمار به عوان نماینده کشور ایران در این ماراتون بین المللی ارائه داده بودیم به عنوان برنده انتخاب شد

پلانها و نماهای داخی باشه انشاالله بعد از شروع پروژه

از اونجا که 3دی کار در طی چند ساعت کشیده و رندر شده اشکالات زیادی داره که لطفا نادیده بگیرید.:banel_smiley_4:

99id31m68unz8nxwa34y.jpg

خیلی جالبه ، اگه برنده شدین که واقعا تبریک میگم ، میشه یه لینکی از سایت مسابقه یا لیست کار ها بدین ؟

لینک به دیدگاه

سلام، یه رندر از پروژم که طرح مسکونی توی شهر بندرعباس هست ، هنوز روش کار میکنم و رندر شب و پست پروداکشن مونده اونارو هم ایشالا میذارم.

حجم اصلی :
اشکالاتشو بگین ممنون

ویرایش دوم ، رندر شب و رندر اصلی از نمای جنوب غربی

به نظر شما کدوم عکس رو به اندازه بزرگش تو شیتم بذارم ! اندازه اصلی عکسا 3000 بوده که کوچیک شده خیلی.

11.jpg

22.jpg

33.jpg

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

این اولین کار مکسمه، یعنی بیشتر در حد امتحان کردن نور و آوردن مبلمان و...:icon_redface:

هر کاری کردم که نور از پنجره بیاد داخل نشد ( شفافیت شیشه رو کم کردم و... اما باز نشد)، مجبور شدم یه نور روبروش بذارم تا سایه بنداره و شبیه نور آفتاب باشه 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

hvx3eeubt0va84vpjmzv.jpg

استادمون فقط در حد معرفی ابزار و modify , یه سری کلیات یاد داده بهمون، هنوزم کلاسام تموم نشده، این کارم تو 5 ساعت هوینجوری واس خودم زدم:ws3:

کاشکی کسایی که اینجا کاراشونو میزارن،یکم در مورد اینکه چه طور کشیدن(به صورت کلی ) و چه نور و کجا گذاشتن و... توضیح میدادن :girl_angel:

لینک به دیدگاه

به عنوان کار اول عالی شده عزیزم :w16:

با چه موتو رندری کار کردی عزیزم ؟ به نظر من که با حالت پیش فرض مکس کار کردی :ws38: به خاطر همین هست که نور خورشید وارد اتاق نشده چون در اصل منبع نور خورشیدی وجود نداره .

انشالله درستون که جلوتر رفت یاد میگیری گلم .

ولی اگر منبع نور sun رو تو محیط گذاشتی و نور به داخل نیومده به خاطر اینه که زاویه ی درستی رو انتخاب کردی :icon_redface:

ولی در کل کار خیلی خوبی شده :hapydancsmil: تمرین رو فراموش نکن چون تنها رمز موفقیت در مکس تمرین و پشتکار زیاده :w02:

موفق باشی ونوسی جونم :aghosh:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
به عنوان کار اول عالی شده عزیزم :w16:

با چه موتو رندری کار کردی عزیزم ؟ به نظر من که با حالت پیش فرض مکس کار کردی :ws38: به خاطر همین هست که نور خورشید وارد اتاق نشده چون در اصل منبع نور خورشیدی وجود نداره .

انشالله درستون که جلوتر رفت یاد میگیری گلم .

ولی اگر منبع نور sun رو تو محیط گذاشتی و نور به داخل نیومده به خاطر اینه که زاویه ی درستی رو انتخاب کردی :icon_redface:

ولی در کل کار خیلی خوبی شده :hapydancsmil: تمرین رو فراموش نکن چون تنها رمز موفقیت در مکس تمرین و پشتکار زیاده :w02:

موفق باشی ونوسی جونم :aghosh:

گلم اصلا اصولی پیش نرفتم؛ میدونم پر اشکاله، مثلا دو تا دیوار اتاق رو نکشیدم تا بتونم دوربین رو بذارم، بعد این باعث شد نتونم نور خورشید بذارم، چون کاملا تو اتاق میومد،و از اون نور نقطه ای گذاشتم؛ :ws3:

بعدش هم با همون پیش فرض مکس رندر گرفتم :ws3:

لینک به دیدگاه
باشه:ws3:، اما پنجره بی شیشه :ws52:

اما من همیشه پنجره هام شیشه داره ربطی به این قضیه نداره .

باید زاویه تابش نور خورشید رو درست تنظیم کنیم تا نور به داخل بیاد .

تو این کار هم که گقتی نور خورشید نذاشتی :ws3:پس نوری نیست که به داخل نفوذ کنه :w02:

این رندر در شب گرفته شده :whistle:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
اما من همیشه پنجره هام شیشه داره ربطی به این قضیه نداره .

باید زاویه تابش نور خورشید رو درست تنظیم کنیم تا نور به داخل بیاد .

تو این کار هم که گقتی نور خورشید نذاشتی :ws3:پس نوری نیست که به داخل نفوذ کنه :w02:

این رندر در شب گرفته شده :whistle:

شب نیست ؛ غروبه :دی

نور موضعی گذاشتم خو ؛:ws3: اون مکس دیروزم که از دست رفت و یه فایل هم نام باعث پاک شدنش شد، امروز یکی دیگه میکشم ؛ ااما یه سوال ،برا کشیدن یه اتاق باید همه دیواراشو کشید ؟ بعد نوری که تو اتاق میذاریم کدومه ؟ همون موضعی؟:ws52:

لینک به دیدگاه
شب نیست ؛ غروبه :دی

نور موضعی گذاشتم خو ؛:ws3: اون مکس دیروزم که از دست رفت و یه فایل هم نام باعث پاک شدنش شد، امروز یکی دیگه میکشم ؛ ااما یه سوال ،برا کشیدن یه اتقا باید همه دیواراشو کشید ؟ بعد نوری که تو اتاق میذاریم کدومه ؟ همون موضعی؟:ws52:

:ws3:

آره میدونم عزیزم مشکلی هم نداره :w16:

نه بستگی داره از چه قسمتی میخوای رندر بگیری . ولی گاهی اوقات لازمه که تمام دیوار ها باشن . چون ممکنه از یک فضا بخوای چند رندر از زوایای مختلف بگیری .

من در همه کارام از نور sun و sky و نور موضعی استفاده میکنم حتی در رندر شب فقط تنظیماتشون با هم فرق داره(منظورم رندر روز و شب هست)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...