رفتن به مطلب

.FatiMa

ارسال های توصیه شده

مرسی کارت عالیه ، فقط این چندتا رو رعایت کن ، کف بامپ نداره ، اون کابینتا هم فکر کنم زیادی رفلکت دادی که بالاش اینجور سوخته

یه چیز دیگه اینکه قرار نیست شما همه چیز رو توی رندر فیکس کنی ، منظورم اینه شما میتونی همین کار رو بیاری تو فوتوشاپ و با کمتر از 5 دقیقه ویرایش با همون فرمانای فوتو شاپ کارت رو 2برابر زیباتر کنی

یه چیز دیگه همیشه نیاز نیست کارت رو اینقدر روشن کنی که بسوزه ! انگاری خورشید تو اتاقه :ws3:

مثلا اینو 2 تا ویرایش کردم که کلیت دستت بیاد

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

موفق باشی :a030:

خورشیدو خوب اومدی:ws28:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

اقای پوران مهر ممنون از زحمتاتون ولی تقریبا همه لینکاتون پاک شدن انگار

یه دستی به سروروی پستای قبلی میکشین؟

سلام

کار خیلی سختی خواستی الان حدود 2 سال از روی اون پستا گذشته من حتی یادم نمیاد اون طرحا چی بودن ولی چشم چنتا کار آپلود می کنم:a030:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
اینم چند تا از نمونه کارای 3ds max من, با mental ray رندر گرفتم
z19qpeea1tsdrc3rqynk.jpgoh7pmlv4hjaofa6103gy.jpg99219622622496254917.jpg

ووووووووووووووووووووو؛ فوق العادست عزیزم :w58::hapydancsmil:

اون آشپزخونه که انگاری واقعیه و عکسه :w58:

میشه بگی چند ساله مکس کار میکنی و رو هر کدوم اینا چقدر وقت گذاشتی؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

ووووووووووووووووووووو؛ فوق العادست عزیزم :w58::hapydancsmil:

اون آشپزخونه که انگاری واقعیه و عکسه :w58:

میشه بگی چند ساله مکس کار میکنی و رو هر کدوم اینا چقدر وقت گذاشتی؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

مرسی عزیزم نظر لطفته

من حدود 1 سال و نیم هست که با مکس کار میکنم,به صورت خصوصی و توی یک آموزشگاه هم تدریس میکنم.به خاطر اینکه کارای دانشجویی میگیرم و انجام میدم دستم واسه نور و متریال قوی شده.

کار آشپزخونه هم 1 پروژه کامل بود با اتاق خواب و حمام و پذیرایی که چون کار رو دقیقه نود بهم تحویل دادن بدون استراحت 1 روز کامل وقت گرفت البته با همه چیز(مدلینگ-متریال-رندر)

کار دوم و سوم هم از کارای قدیمی ترم هست که فکر کنم حدود 1 هفته طول کشید ولی بیشتر وقتم رو اون لابی گرفت چون حجم کار خیلی بالا رفته بود و نورپردازیش سخت شده بود.

لینک به دیدگاه
خیلیییی عالیه؛girl_claping.gif

اما بهتر نبود جنس کف معلوم میشد؟ نورپردازیش هم یکم بیشتر کار میکردی عالیتر میشد؛ دستت درد نکنه dancegirl2.gif

به نظر خودمم نورش یه مقدار کمه....:w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
fekr mikonam age global subdivs multiplier bala bebari rendere behtaei behet bede nemidoonam shayadam subdivs light cache bayad balatar bere

kheyli noize noor dare ke bekhatere esefade az image samplere dmc bevojood oomade

آره همینطوره که شما فرمودید,این رندر رو با سیستم خیلی قوی ایی نگرفتم به همین خاطر پارامترهاش رو کم در نظر گرفتم تا زمان رندر کم بشه؛با منتال ری هم کار کردم:icon_redface:

مرسی از توجهتون دوست عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...