رفتن به مطلب

اینجا جای خوانندگان لس آنجلسی نیست

ارسال های توصیه شده

بابا این حرفارو ول کنین....یکی به من بگه آهنگ شکیرا اگه تو ماهواره پخش شه حرامه ولی تی وی خودمون برا تبلیغ بانک سپه این آهنگو پخش کنه حلال؟؟؟؟؟:ws52::ws37:

لینک به دیدگاه
بابا این حرفارو ول کنین....یکی به من بگه آهنگ شکیرا اگه تو ماهواره پخش شه حرامه ولی تی وی خودمون برا تبلیغ بانک سپه این آهنگو پخش کنه حلال؟؟؟؟؟:ws52::ws37:

ببین خواهرم ....اسم این خواننده رو دیگه نیار ......تو اسمش یه کلمه ای هست که نشون میده از همون روزی که اسم روش گذاشتن قصدشون تهاجم فرهنگی بوده...........:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چند وقته تو بالاترین خبر اومدن یا نیومدن معین رو به وفور میبینیم

” معین به ایران اومد” “نه معین تکذیب کرد” “معین به وطن بازگشت” “نه نیومد!”

بابا جان میخوای بیا میخوای هم نیا!

تو این گیر و دار شلوغ پلوغیای سیاست و اخبار آخه کیه که انقدر بیکاره که هی پست مینویسه راجع به اومدن این یارو!

اینکه این خواننده ها خارج از کشور با کلی نامه نگاری و موس و موس و درخواست ملاقات با مقامات!!!! و هزار کار دیگه پاشن بیان مگه هنره؟

البته قبول دارم نه من نه هیچکس دیگه حق نداره به نوع اومدن اونا اعتراض کنه و حق بودن تو خاک وطنشونو ازشون بگیره اما خوبه بدونن با برگشت دیگه جایی تو دلها ندارن مگه حبیبن نبود وقتی اومد منفور شد؟کنسرتشو کسی نرفت و آلبومش فروش نرفت؟

اصلا” بابا جان کاری به این حرفا نداریم!

از امروزکسی حق نداره پست راجع به اومدن معین بده!

میخواد بیاد نمیخوادم نیاد به درک!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
چند وقته تو بالاترین خبر اومدن یا نیومدن معین رو به وفور میبینیم

” معین به ایران اومد” “نه معین تکذیب کرد” “معین به وطن بازگشت” “نه نیومد!”

بابا جان میخوای بیا میخوای هم نیا!

تو این گیر و دار شلوغ پلوغیای سیاست و اخبار آخه کیه که انقدر بیکاره که هی پست مینویسه راجع به اومدن این یارو!

اینکه این خواننده ها خارج از کشور با کلی نامه نگاری و موس و موس و درخواست ملاقات با مقامات!!!! و هزار کار دیگه پاشن بیان مگه هنره؟

البته قبول دارم نه من نه هیچکس دیگه حق نداره به نوع اومدن اونا اعتراض کنه و حق بودن تو خاک وطنشونو ازشون بگیره اما خوبه بدونن با برگشت دیگه جایی تو دلها ندارن مگه حبیبن نبود وقتی اومد منفور شد؟کنسرتشو کسی نرفت و آلبومش فروش نرفت؟

اصلا” بابا جان کاری به این حرفا نداریم!

از امروزکسی حق نداره پست راجع به اومدن معین بده!

میخواد بیاد نمیخوادم نیاد به درک!!!!!!!!

:banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52:

:banel_smiley_52: :banel_smiley_52: :banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
گفته می‌شود که حبیب با پاسپورتی خاص از ایران خارج شده و طی همه این سالها او با برخی نیروهای انتظامی و اطلاعاتی در ایران همکاری داشته است و حالا هم یک سالی است که از لس آنجلس دیپورت شده است.

:jawdrop:

لینک به دیدگاه
ببین خواهرم ....اسم این خواننده رو دیگه نیار ......تو اسمش یه کلمه ای هست که نشون میده از همون روزی که اسم روش گذاشتن قصدشون تهاجم فرهنگی بوده...........:banel_smiley_4:

:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
دو روز دیگه میگی کاشکی lady gaga هم بیاد :ws21:

:ws28: :ws28:

بابا جدیدا شده جنتلمن گاگا :jawdrop:

شایعه شده مرد هستش:ws3:

خوب اینا بخاطر اینه که در یک جای تاریک با یک سوراخ

همیشه نور به سمت سوراخ می رود نه سوراخ به سمت نور

:ws3:

:w00: :w00: :w00: :w00:

:ws52:

یه سوال به نظرتون چرا این تاپیک تا حالا بسته نشده:ws52:

لینک به دیدگاه
تو ویدئوی تلفون اشاره شد به این شایعه ولی همون تو تکذیبیه شو صادر کردن..:ws3:

نه تازگی تو یه نمایش گیریم مردونه داشته :banel_smiley_4:

متخصصین زیبایی گفتن صورت اون بیشتر به مرد ها میخوره تا................ :ws44:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...