رفتن به مطلب

شهری که همه خانم هایش چادری هستند

ارسال های توصیه شده

بله سارا جون یادمه..یادش به خیر و راهش پر رهرو باد.

پس چرا دیگه داداش مهرشاد نمیاد ؟

دلم برا تاپیکای بدیع و نواوریاش تنگ شده :pichak29:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جهت اینکه موضوع منحرف نشه:

چادری شدن تمام افراد یک شهر رو چطورمی بینین؟

اینطوری :eyepopping:

زحمت نکش

هرکاری بکنی من منحرف میکنم تاپیکو تا ترکیدن کامل هم دست از کار نمیکشم:icon_pf (19):

این تاپیک باید ترکیده شود

تکبیییییییییییییییررررررررر:w00:(شکلکشو نداشتیم خوووووووووووووووو):icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
یاد داداش مهرشادم بخیر

یه طرح خیلی جالبی واسه چادر ملی داده بود حتی دزدگیر و سنسور مزاحمت نوامیس و فاصله سنج نامحرمم داشت تازشم موقع حرف زدن صدای خانوما رو از نازک به صدای کلفت دورگه تبدیل می کرد تا هیچ اقایی یهویی با شنیدن صدامون چیز نشه :hanghead:

تو یکی از نامه های علی(ع) اومده بود که خانوما باید به آرامی راه بروند...چون صدای تق تق پاهاشون(دیه دابان) مردا رو جیز میکنه!:ws3:

برای اونم حتماً گیوه های مخصوص درست کرده بود؟!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خوب یکی از دوستای مامان من تو یه شهر کوچیک زندگی میکنه و میگه که اگراونجا یه خانومی بدون چادر باشه همه بد نگاه میکنن و پشت سرش حرف درمیارن...

اگر هم همه چادری باشن به خاطر همینه. بالاخره 10 نفر پیدا نمیشن تو یه شهر که به چادر اعتقاد نداشته باشن؟ حتما هست ولی به خاطر مسائل فرهنگی باید چادر سرکنن

لینک به دیدگاه
همه چادر دارن:icon_redface:

حالا یکی داره سر نمیکنه:icon_pf (34):

یکی چادر مسافرتی داره:ws47:

منظورت اینطوریه؟ :eyepopping:

یعنی چی؟

من چیز نمیشم اخه:icon_redface:

چیز شدنش برا چیه؟:ws52:

من وقتی خانما حرف میزنن :icon_pf (34): :ws44: میشم

از بس صداشون میره رو اعصاب:w00:

اونوقت می خوام:icon_pf (95): کنم

:whistle::4chsmu1::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58:

بینم پس تو چه جور مسلمونی هستی که با شنیدن این جور صداها چیز نمیشی:w00:

لینک به دیدگاه
تو یکی از نامه های علی(ع) اومده بود که خانوما باید به آرامی راه بروند...چون صدای تق تق پاهاشون(دیه دابان) مردا رو جیز میکنه!:ws3:

عربا چه بی جنبه بودن قدیما(گیر نده به حالاشون)

هی پشت سر هم چیز میشدن

ماهواره میدیدن چی میشدن دیگه؟ :ws52:

پنیر خالص میشدن:ws3:

لینک به دیدگاه
اینطوری :eyepopping:

زحمت نکش

هرکاری بکنی من منحرف میکنم تاپیکو تا ترکیدن کامل هم دست از کار نمیکشم:icon_pf (19):

این تاپیک باید ترکیده شود

تکبیییییییییییییییررررررررر:w00:(شکلکشو نداشتیم خوووووووووووووووو):icon_pf (34):

تو نه فقط ااپیکو بلکه دیگرانو هم منحرف میکنی.:ws3:

باشه.من بیخیال میشم.اما یکی طلبت.:a030:من معمولا" اسپمم نمیاد.اما اگه بیاد ول کن نیست.

لینک به دیدگاه

اره بابا فکر همه جاشو کرده بود توش کولر و بخاری هم کار گذاشته بود تا گرم و سردمون نشه

حتی چشامون هم پوشیده بود مبادا شماها ............. بجاش دوتا چش وزغی کارگذاشته بود :w58:

لینک به دیدگاه
بینم پس تو چه جور مسلمونی هستی که با شنیدن این جور صداها چیز نمیشی:w00:

:w58:

اینطوری ام

اخه اگه اینطوریه این زنا که اخبار میگنو باید بفرستن خونه هاشون چون مردا چیز میشن

دهههههههههههه

جنبه هم خوب چیزیه:w00:

لینک به دیدگاه
:w58:

اینطوری ام

اخه اگه اینطوریه این زنا که اخبار میگنو باید بفرستن خونه هاشون چون مردا چیز میشن

دهههههههههههه

جنبه هم خوب چیزیه:w00:

صب کن به اونجاهاهم میرسن

قاماس قاماس:4chsmu1:

لینک به دیدگاه

ای جان کشورهای دیگه افتخار می کنن یه شهرشون اصلا بی سواد نداره یا تو یه شهرشون اصلا دزد نداره ایرانم افتخار می کنه تو یه شهرشون اصلا خانوم مانتویی نداره

چقدر ما پیشرفته ایم یکم جهان بیاد از ما یاد بگیره:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اجرکم عندالله.

خدا سایه شما و امثالکم رو از سر جامعه کم نکنه که تا شما هستین ما از هر نوع بلای جسمانی و روحانی و دنیوی و اخروی محفوظیم.اما با این وجناتی که من در شما مشاهده میکنم شما در یک قالب نمی گنجید.شما از هر زمان و مکانی فراترین.

الحمدالله الذی هدانا لهاذا و ماکنا لنهتدی......................

فرزندم از اینکه میبینم قدم در راه حق گذاشتی ....... خدارا شاکرم......... و این توفیق است که نصیب هر کسی نمیشود .......... ثبت قدومک لهذا .......... معلومه که اون ناله هایی که در دل شبهای تار زدی اثر کرده و چشم دلت باز شده ........ وهذا خیر لکم ....... خداوند شما را در راه راست نگه دارد و انشا الله مراحل ذوب تون اغاز شود :ws3:

لینک به دیدگاه
اصلا یکی نیست بگه مگه شماها دونه دونه خانومای شهرو چک کردین که میدونین همه چادر دارن؟؟

خواهرم این ازز علوم غریبه هست ................ که شما از ان خبر ندارید ........... اگر تمایل به یادگیری داشتید ............ به شماره همراهم تماس بگیرید.. 09120001357 فقط چون اسرار هست باید جایی بریم که بجز من و شما و خدا کسی نباشه

اجرکم عندالله ....... تقبل الله نیاتکم

لینک به دیدگاه
یاد داداش مهرشادم بخیر

یه طرح خیلی جالبی واسه چادر ملی داده بود حتی دزدگیر و سنسور مزاحمت نوامیس و فاصله سنج نامحرمم داشت تازشم موقع حرف زدن صدای خانوما رو از نازک به صدای کلفت دورگه تبدیل می کرد تا هیچ اقایی یهویی با شنیدن صدامون چیز نشه :hanghead:

سارا جان شما لطف کن با یه فونت مردونه بنویس ........... بنده با همین نوشته هاتون هم به گناه میوفتم .......... قدرت اسلام را دست کم نگیرید.

لینک به دیدگاه

من موندم اینا از وختی قدرتو به دست گرفتن همش یا با پایین تنه خانوما کار داشتن یا اینکه هی با لحاف و گونی پوش کردنشون

هیچوخت هیچوخت اصلا به عقل زن اهمیت ندادن

مگه این نیس که عقل درست بشه خودبخود بقیه چیزا حل میشه بالا خونه باید درست کار کنه

لینک به دیدگاه

چه سعادتی.............. یادمه مرحوم ایرج میرزا در این مورد شعری دارند ........ که چون 18+ هست .......... بنده از اوردنش در این جمع معذورم ............ سرچ کنید و بخوانید و حتما بعدش توبه کنید

لینک به دیدگاه
سارا جان شما لطف کن با یه فونت مردونه بنویس ........... بنده با همین نوشته هاتون هم به گناه میوفتم .......... قدرت اسلام را دست کم نگیرید.

فونتش سبیل دار باشه یا ریش و پشم دار

کدومش بهتره :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
زنان...حتی اگر با پتو هم بیان خیابون،باز هم از چشم ما مردا در امان نیستن!

این مردان که باید چشاشونو درویش کنن!:smiley (18):

البته مشغولیت خوبیست برای مسلمین .............. اکثرهم لا یعقلون.............. بنده یه وقتایی که این بچه زیاد مزاحمم میشه ............ یه چی توز براش میخرم مشغول میشه .......... تا منهم فارغ از ایشون به وظایف شرعیه عمل کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...