رفتن به مطلب

شهری که همه خانم هایش چادری هستند

ارسال های توصیه شده

فرماندار آران وبیدگل گفت: با اعتقادات عمیق دینی که درمردم آران وبیدگل وجود دارد حتی یک نفرخانم را نداریم که در این شهرستان بدون چادر باشد.

ایلنا نوشت: محمد فیروزی پور با اشاره به اینکه در سالجاری 3500 نفر معتکف در سطح مساجد این شهرستان شرکت کردند افزود: این شهرستان با جمعیتی بیش از 90 هزار نفر با دو بخش و 11 روستا و داشتن مردمی متدین و ولایتی و سوابق درخشان انقلابی در سال 1342 در همراهی ولایت نقش مهمی را ایفا نمودند و در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز با نقش آفرینی حماسه های زیادی را آفریدند.

فرماندار آران وبیدگل با اشاره به اینکه این شهرستان بیش از 720 شهید تقدیم انقلاب نموده که ازاین تعداد 33 شهید روحانی و30 شهید سردار می باشند و با برگزاری بهترین عزاداری های اهل بیت (ع) ومراسم های مختلف مذهبی دراین شهرستان که درکشور منحصر به فرد می باشد نشان ازعشق مردم این دیار به اسلام،ائمه اطهار (ع)، نظام ،انقلاب وولایت است .

وی فعال بودن بیش از 550 واحد صنعتی ، بدست آوردن رتبه اول کشت و برداشت پسته ، بدست آوردن رتبه دوم برداشت پنبه وبدست آوردن رتبه دوم تولید بلدرچین درسطح استان اصفهان توانسته نقش بسیار مهمی را درخودکفایی کشور ایفا نماید.

محمد فیروزی بدست آوردن رتبه اول قرآنی درکشور ووجود 200 کانون فرهنگی ،مذهبی وسیاسی دراین شهرستان را نشان ازتوجه مسئولین ومردم به مسائل فرهنگی ودینی دانست وافزود: با اعتقادات عمیق دینی که در مردم این منطقه وجود دارد حتی یک نفر خانم را نداریم که در این شهرستان بدون چادر باشد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

احسنتم ................ طیب الله انفاسکم............. ولا شقلهم مهنم............ تقبل الله اعمالکم................... یه روز به یکیشون گفتم عیدتون مبارک .......... فرمودند ........ اسعدالله ایامکم...........و خدا رو شکر که به این مرحله عالی رسیدیم که در اران و بید گل یه زن غیر چادری نداریم ........ اینجاست که هدف خلقت کامل شد ............ اگه به روزی برسیم که در کل دنیا دیگه یه زن غیر چادری نداشته با شیم اون وقت هدف خلقت بطور کامل به غایت رسیده و روز قیامت از فرداش اغاز میشه..............:ws3:

لینک به دیدگاه

این خبر منو یاد یه مطلبی انداخت که به دلیل سیاسی نشدن تاپیک از ذکرش خودداری میکنم.

اما اگه مسولین یه روز خبر رفع بیکاری کاهش مصرف مواد مخدر در بین جوانان و رفع انواع و اقسام معضلات بیکاری رو بدن مردم رو خوشحالتر میکنن.

لینک به دیدگاه
احسنتم ................ طیب الله انفاسکم............. ولا شقلهم مهنم............ تقبل الله اعمالکم................... یه روز به یکیشون گفتم عیدتون مبارک .......... فرمودند ........ اسعدالله ایامکم...........و خدا رو شکر که به این مرحله عالی رسیدیم که در اران و بید گل یه زن غیر چادری نداریم ........ اینجاست که هدف خلقت کامل شد ............ اگه به روزی برسیم که در کل دنیا دیگه یه زن غیر چادری نداشته با شیم اون وقت هدف خلقت بطور کامل به غایت رسیده و روز قیامت از فرداش اغاز میشه..............:ws3:

با اون روحانی بزرگی که اونور بود نسبتی داری هوتن جان.یا تازگیا برای وحدت حوزه و دانشگاه به حوزه مشرف شدی؟

لینک به دیدگاه
با اون روحانی بزرگی که اونور بود نسبتی داری هوتن جان.یا تازگیا برای وحدت حوزه و دانشگاه به حوزه مشرف شدی؟

البته بنده در محضر ایشان تلمذ میکنم ............. ولی سعادت دیدارشون دیر به دیر نصیبم میشه.......... ایشان غرق در

هنوز توفیق حاصل نشده اخوی............ انشا الله اگر بطلبه اونوقت طلبه میشم ........... چه صفایی بکنیم با عشق الهی ....... بعد کم کم میایم خلق خدا رم هدایت میکنیم ...... تو که میدونی محسن جون من متعلق به خودم نیستم............. میخوام برم ذوب شم........... بعد که ذوب شدم بریزنم توقالب............ تا یه قالب فکری محکم پیدا کنم ........... بعد تو همین قالب منجمد میشم ............ یعنی چی ادم هر روز بشینه فکر کنه لیلی زن بود یا مرد............ ما عقلمون بیشتر میرسه یا قبله عالم ......... خوب بعد شما رو میبرن در بهترین حالت فکری که همون فکر قبله عالمه ........... بعد همونجا منجمد میکنن ....... خوب این چندتا حسن داره

1. شما همیشه در بهترین حالت فکری هستی

2. دیگه فکر نمیکنی هی هر روز وقتتو تلف کنی

3.راههای رزق بروت وا میشه ........ و یرزقه من حیث لا یحتسب

4.چراغ هدایت میشی .......... کلی سست عنصر دیگه مثل خودمو هم میبرم کارخونه ذوب وانجماد

5.اون تاپیک ازدواج موقت .............

6............

7............

خلاصه هم دنیا رو بدست میاری هم اخرتو .............. وبله مومن باید زرنگ باشه المومن کیز

اقا خرتو با یه بنز اخرین سیستم عوض میکنی؟

لینک به دیدگاه

اگه هنوز کلمه مادر برامون معنی مهر و محبت و دوست داشتن بده

اگه هنوز خواهر برامون نماد دلسوزی و همدردی و عشق باشه ...

اگه هنوز زن و دختر ایرونی برامون مظهر پاکی و نجابت و راستی باشه .

.

.

.

.

.اونوخت به همه مادر ها و خواهرها و دخترو زن های ایرونی به دیده احترام نگاه میشد و این مشکلات نبود ..

اما اگه احترام به زن ازش گرفته شه ..زن رو اونقدر کوچیک و بی ارزش و تو سری خور کنن، اونخت هرچقدرم تو پارچه و چادر بپیچونیش ارزشش بالا نمیره ..و بیفایده است ..

....اون فکر و نگاه ادمه که از هر حجابی ارزشمند تره ..

لینک به دیدگاه
هنوز توفیق حاصل نشده اخوی............ انشا الله اگر بطلبه اونوقت طلبه میشم ........... چه صفایی بکنیم با عشق الهی ....... بعد کم کم میایم خلق خدا رم هدایت میکنیم ...... تو که میدونی محسن جون من متعلق به خودم نیستم............. میخوام برم ذوب شم........... بعد که ذوب شدم بریزنم توقالب............ تا یه قالب فکری محکم پیدا کنم ........... بعد تو همین قالب منجمد میشم ............ یعنی چی ادم هر روز بشینه فکر کنه لیلی زن بود یا مرد............ ما عقلمون بیشتر میرسه یا قبله عالم ......... خوب بعد شما رو میبرن در بهترین حالت فکری که همون فکر قبله عالمه ........... بعد همونجا منجمد میکنن ....... خوب این چندتا حسن داره

4.چراغ هدایت میشی .......... کلی سست عنصر دیگه مثل خودمو هم میبرم کارخونه ذوب وانجماد

6............

7............

خلاصه هم دنیا رو بدست میاری هم اخرتو .............. وبله مومن باید زرنگ باشه المومن کیز

اجرکم عندالله.

خدا سایه شما و امثالکم رو از سر جامعه کم نکنه که تا شما هستین ما از هر نوع بلای جسمانی و روحانی و دنیوی و اخروی محفوظیم.اما با این وجناتی که من در شما مشاهده میکنم شما در یک قالب نمی گنجید.شما از هر زمان و مکانی فراترین.

لینک به دیدگاه
البته بنده در محضر ایشان تلمذ میکنم ............. ولی سعادت دیدارشون دیر به دیر نصیبم میشه.......... ایشان غرق در

6............

7............

در ضمن استدعا دارم خر ما رو هم به چشم همون قالب ببینید.یعنی این خر برای من حکم همون قالب برای شما داره.حکمت دنیا این بود که قالب ما هم از خر باشه.باشد که در پرتو سخنان حکیمانه شما ما هم از این قالب در بیاییم.:a030:

لینک به دیدگاه
فرماندار آران وبیدگل گفت: با اعتقادات عمیق دینی که درمردم آران وبیدگل وجود دارد حتی یک نفرخانم را نداریم که در این شهرستان بدون چادر باشد.

ایلنا نوشت: محمد فیروزی پور با اشاره به اینکه در سالجاری 3500 نفر معتکف در سطح مساجد این شهرستان شرکت کردند افزود: این شهرستان با جمعیتی بیش از 90 هزار نفر با دو بخش و 11 روستا و داشتن مردمی متدین و ولایتی و سوابق درخشان انقلابی در سال 1342 در همراهی ولایت نقش مهمی را ایفا نمودند و در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز با نقش آفرینی حماسه های زیادی را آفریدند.

فرماندار آران وبیدگل با اشاره به اینکه این شهرستان بیش از 720 شهید تقدیم انقلاب نموده که ازاین تعداد 33 شهید روحانی و30 شهید سردار می باشند و با برگزاری بهترین عزاداری های اهل بیت (ع) ومراسم های مختلف مذهبی دراین شهرستان که درکشور منحصر به فرد می باشد نشان ازعشق مردم این دیار به اسلام،ائمه اطهار (ع)، نظام ،انقلاب وولایت است .

وی فعال بودن بیش از 550 واحد صنعتی ، بدست آوردن رتبه اول کشت و برداشت پسته ، بدست آوردن رتبه دوم برداشت پنبه وبدست آوردن رتبه دوم تولید بلدرچین درسطح استان اصفهان توانسته نقش بسیار مهمی را درخودکفایی کشور ایفا نماید.

محمد فیروزی بدست آوردن رتبه اول قرآنی درکشور ووجود 200 کانون فرهنگی ،مذهبی وسیاسی دراین شهرستان را نشان ازتوجه مسئولین ومردم به مسائل فرهنگی ودینی دانست وافزود: با اعتقادات عمیق دینی که در مردم این منطقه وجود دارد حتی یک نفر خانم را نداریم که در این شهرستان بدون چادر باشد.

خالی بسته

من چندتا بدون چادرشونو دیدم :ws52:

:ws47::ws47:

اخه این مثلا خیلی افتخاره:ws52:

لینک به دیدگاه
چه قدر شماها امروز حرفای خوب خوب میزنین...دلم شاد شد..

این که همه چادر سر میکننو میگی؟:icon_redface::ws3:

دوس داری تو هم؟؟؟؟:whistle:

مثلا همه خانما به جا چادر خودشونو تو پارچه برزنت بپیچن دیگه نه زلزله میاد نه کسی هوایی میشه

تازه تابستونا اصلا هم گرمتون نمیشه

طرحشو بدم مجلس؟؟؟؟؟؟؟؟؟:icon_redface:

:whistle:

لینک به دیدگاه
این که همه چادر سر میکننو میگی؟:icon_redface::ws3:

دوس داری تو هم؟؟؟؟:whistle:

مثلا همه خانما به جا چادر خودشونو تو پارچه برزنت بپیچن دیگه نه زلزله میاد نه کسی هوایی میشه

تازه تابستونا اصلا هم گرمتون نمیشه

طرحشو بدم مجلس؟؟؟؟؟؟؟؟؟:icon_redface:

:whistle:

اینو نگفتم..بقیه رو گفتم....:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
اینو نگفتم..بقیه رو گفتم....:banel_smiley_52:

ولی خداییش

من خیلی دیدم تو تلویزیون

از نزدیک هم دیدم تاحالا

اخه تو هر شهری همه جور ادمی هست

نمیشه که

حتی تو دیندارترین شهر هم یه ادم بد هست دیگه(وگرنه در صورت زلزله اومدن کی رو مقصر بدونیم):ws52:

کلا فرماندارش دلش خوش بوده

لینک به دیدگاه

یاد داداش مهرشادم بخیر

یه طرح خیلی جالبی واسه چادر ملی داده بود حتی دزدگیر و سنسور مزاحمت نوامیس و فاصله سنج نامحرمم داشت تازشم موقع حرف زدن صدای خانوما رو از نازک به صدای کلفت دورگه تبدیل می کرد تا هیچ اقایی یهویی با شنیدن صدامون چیز نشه :hanghead:

لینک به دیدگاه
اصلا یکی نیست بگه مگه شماها دونه دونه خانومای شهرو چک کردین که میدونین همه چادر دارن؟؟

همه چادر دارن:icon_redface:

حالا یکی داره سر نمیکنه:icon_pf (34):

یکی چادر مسافرتی داره:ws47:

یاد داداش مهرشادم بخیر

یه طرح خیلی جالبی واسه چادر ملی داده بود حتی دزدگیر و سنسور مزاحمت نوامیس و فاصله سنج نامحرمم داشت تازشم موقع حرف زدن صدای خانوما رو از نازک به صدای کلفت دورگه تبدیل می کرد تا هیچ اقایی یهویی با شنیدن صدامون چیز نشه :hanghead:

منظورت اینطوریه؟ :eyepopping:

یعنی چی؟

من چیز نمیشم اخه:icon_redface:

چیز شدنش برا چیه؟:ws52:

من وقتی خانما حرف میزنن :icon_pf (34): :ws44: میشم

از بس صداشون میره رو اعصاب:w00:

اونوقت می خوام:icon_pf (95): کنم

:whistle::4chsmu1::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58::w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...